Jump to content

návod sTeaM hecking wallet 100% work 2019 NO FAKE NO VIRUS. undetectable


Amenadiel

Recommended Posts

Četl jsem tento topic až když byl plný velice přesvědčivých komentářů a fakt jsem si říkal, že to snad i funguje (protože v dnešní době javascriptu), a tak jsem si dobil 5€ na steam icon_e_biggrin.gificon_e_biggrin.gif

Prepáč Hipp. icon_e_sad.gif  

Link to comment
Share on other sites

Četl jsem tento topic až když byl plný velice přesvědčivých komentářů a fakt jsem si říkal, že to snad i funguje (protože v dnešní době javascriptu), a tak jsem si dobil 5€ na steam icon_e_biggrin.gificon_e_biggrin.gif

Tak od teba som to drahy uš (som slovak proto uš) naozaj nečakal starý...

Link to comment
Share on other sites

To je ale kravina icon_e_biggrin.gif To se s zmenis u sebe html stranku nemeni nic na strane serveru icon_e_smile.gif

 

Nehlede nato ze ta stranka po prihlaseni na steam vubec € neukazuje icon_e_biggrin.gif

 

wefxercewrxwxegrerevrxetvxrevxervxreve.p

To není možné, jasně je napsáno v názvu NoFake! Jak můžeš vůbec říct, že to nefunguje facepalm.gif boss.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

To je ale kravina icon_e_biggrin.gif To se s zmenis u sebe html stranku nemeni nic na strane serveru icon_e_smile.gif

 

Nehlede nato ze ta stranka po prihlaseni na steam vubec € neukazuje icon_e_biggrin.gif

 

wefxercewrxwxegrerevrxetvxrevxervxreve.p

Ty jsi to skazil... :(

Link to comment
Share on other sites

To je ale kravina :d To se s zmenis u sebe html stranku nemeni nic na strane serveru :)

 

Nehlede nato ze ta stranka po prihlaseni na steam vubec € neukazuje :d

 

wefxercewrxwxegrerevrxetvxrevxervxreve.p

S tebou musí být sranda :d
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Omg omg omg Funguje to !!!!!!!

Video důkaz !!!

https://youtu.be/amwsxUSANcA

Koupil jsem si hru !! Heck 100 %%%

 

Plls Like !! Poššli donate ! Dole v popisku tady na stránce !! Omg neuvěřitelné !

 

 

 

K věci prakticky na tomto způsobu funguje většina internetových reklam co vám sami od sebe vyskočí,
myslím tuto metodu osoba která tvoří reklamu si svůj účet dokáže neuvěřitelně vylepšit a vám dává možnost jak si vydělat peníze !
Dávejte si pozor ! Neskočte na každou věc která vás na internetě čeká ! Nápis VYDĚLEJTE 100 000 KČ MĚSÍČNĚ <-- Tomu snad nemůžete věřit.
Bohužel někdy se takoví lidí najdou ! Nesdělujte své osobní udaje ani těmto stránkám a vůbec neposílejte své peníze jako začateční kapital !
Opravdu je minimalní šance že by se nejednalo o podvod ! Přemyšlejte předtím než něco uděláte ! Máte svůj rozum !
K videu:
Jak to proběhlo na STEAMu jsem měl 4,20 dolaru již ze základu akorát před videem jsem si to přepsal ! Tak aby to vypadalo že mám opravdu 0 Dolaru.
Na začátku videa jsem si to přepsal zpět na 4,20 dolaru a pak jsem si koupil jen hru vmé balanci proto částka zůstala..

Opravdu vidíte jak je jednoduché někoho oblbnout ? Toto byla jen lehčí ukázka ! Dávejte si pozor ! Všude !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrátor

Pochopím dost lidí že si tu dělá legraci ale někteří mě přijdou že jim to nedošlo :-D Rly?

J určitě jim nedošlo jak je to jednoduchý si takhle koupit cokoliv :d

Link to comment
Share on other sites

OMFHJKLTRBSEQG ! ! ! WTHZUIEPROLSKJDF ! ! ! WTMNLOIPJHGFD458H ! ! ! LUL LOL LIL LEL LYL LAL ! ! !

 

Kto pozerá v roku 2045 like !

a jak se dáva like?

Link to comment
Share on other sites

Na čase aby som to fixol, začínam hromadné refundy a bany acc kappa.png

Jak chceš refundnout něco co bylo hacknuto bez účtu... vtom případě bys mi vratil peníze a ojebal by ses sám

Link to comment
Share on other sites

Myslené tak, že odstránim všetky hry a itemy kúpené za nereálne peniaze hyperlul.png

co když budou tradnute více jak 400 osobám a ta osoba si to koupila za real prachy a ten typek vydělal ?:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...