Jump to content

gamemode Back To San Andreas


DNLS

Recommended Posts

_____________________________________________


BACK TO SAN ANDREAS


_____________________________________________


 


ÚVOD


 


Již dlouho mě napadala nějaká otázka na fakt originální gamemode, který sem nikdy u nikoho neviděl a vymyslel jsem ho fakt kompletně z vlastní hlavy. Schválně jsem to vyhledával i do vyhledávače, našlo mi to maximálně to, že to někdo plánuje a chtěl by to udělat, avšak nic takového nebylo nikdy dokončeno s nějakým úspěchem. I přesto, jak dlouho mi vrtala tahle otázka je promyšlení úplně jednoduché a pokud vás to už napadne, tak nápady skáčou jeden za druhý.


 


_____________________________________________


 


KE GAMEMODE


 


Čeho chci dosáhnout u gamemode? Nebo o čem vlastně gamemode bude, jelikož název tomu moc nenapovídá. V módu budu chtít docílit aby působil jako singleplayer. V SP jsme se setkali s Carlem Johnsonem a s jeho příběhem. A něco takového tu budu chtít s jinou postavou, jiným příběhem a jinými misi, či úkoly. Jelikož však zde nemáme takové možnosti, které byli využity v SP, ať jsou to například NPC, kteří chodí po chodníků, či jedou v autě, tak právě proto se budu snažit docílit toho aby se i přesto člověk nenudil. 


 


_____________________________________________


 


OBSAH


 


- Začáteční tutoriál, díky kterému se seznámíte s danou postavou


- Spawn SinglePlayer vozidel po celém SA


- Příkazy na cheaty (Lze najít pickup's po LS, kde bude vždy jeden cheat)


- Desítky příběhových misí


- Sbírání podkov, sprejování tagů 


- Práce, díky kterým si lze vydělávat (tahat bedny, krást auta...)


- Cutscény u různých příběhových misí


- Nakupování zbraní v ammo shopech


 


Vysvětlivky: Tato BARVA = Není jisté, že se v módu objeví. 


_____________________________________________


 


ZÁVĚR


 


Závěrem bych chtěl dodat, že na módu budu pracovat tak jak se mi bude chtít. Mód nebudu pravděpodobně nikde spouštět, spíš to bude jen pro radost. Kdyby měl někdo zájem spolupracovat na vývoji módu -> SZ pro domluvu. Taktéž v obsahu co vidíte jsou věci které mě napadli, to znamená že to není celý seznam, který by se měl v módu objevit. 


 


 


 


UPDATE LIST:


 


- Registrování s ukládáním pozice, peněz atp... 


- Úvod do hry, kde se malinko seznámíte s věcma okolo hlavního hrdiny.


- Spawn vozidel po celém SA


- 15 cheatů. (Neodpovídajícím SP) Po LS jsou schované pickupy, na které když stoupnete, otevře se vám dialog s jedním cheatem. Pickupy jsou pečlivě schované, aby nešli najít během 10 minut hraní.


Edited by Daniels
Link to comment
Share on other sites

Supr, doufám, že to dokončíš, protože co jsem tak prohlížel zpětně prezentace, tak už tam někdo něco takového měl pokud se tedy nepletu, ale nedokončilo se to, tak doufám, že se to nestane i zde icon_e_smile.gif

 

https://pawno.cz/topic/52581-gmback-to-sp/ 

 

Ale je to samozdřejmě rok zpět a ani se to nedokončilo icon_e_smile.gif

 

Každopádně GL. :)

Edited by JardaHrajeCZ
Link to comment
Share on other sites

Supr, doufám, že to dokončíš, protože co jsem tak prohlížel zpětně prezentace, tak už tam někdo něco takového měl pokud se tedy nepletu, ale nedokončilo se to, tak doufám, že se to nestane i zde icon_e_smile.gif

 

https://pawno.cz/topic/52581-gmback-to-sp/ 

 

Ale je to samozdřejmě rok zpět a ani se to nedokončilo icon_e_smile.gif

 

Každopádně GL. icon_e_smile.gif

 

Ano to už sem zmínil nahoře, že nic takového jsem nikdy neviděl dokončené.

 

 

 

Aj tak s toho nič nebude blum3.gif blum3.gif Too late facepalm.gif

 

Tak se nevyjadřuj k tomuto tématu a vůbec zde nepiš, takovéto příspěvky mě tu vůbec nezajímají. A i kdyby se to nedokončilo tak co? Mód dělám jen proto, že chci budu na něm dělat když budu mít chuť a už jenom z toho to něco bude, protože budu nabírat zkušenosti víc a víc. 

Link to comment
Share on other sites

Aj tak s toho nič nebude blum3.gif blum3.gif Too late facepalm.gif

Ty miesto toho aby si napísal niečo zmysluplného tu len komentuješ veci s úplnymi  hovadinami ako pr. ,,Dobré, len tak dak " a blabla ? A koho to zaujíma ? 

Akurát si robíš len blbú tvár.

 

K Téme, som zvedavý ako to prevedieš, cheaty v hre by boli dobré. Ale je to také jednoduché chce to viac premyslieť.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

To už máš niečo z neho spravené? Či len plánuješ?

 

 

Keby sa ti podarili tie cutscény bolo by to super icon_e_smile.gif

Ešte by to stále niečo chcelo doplniť do toho módu :)

 

 

GL icon_e_smile.gif

 

//EDIT:

+ ešte to čo napísal Quarter, nemyslíš že tie hacky urobia toho moc veľa? :d

Edited by DvaDva
Link to comment
Share on other sites

Ako nápad je to fajn ;) ale ako GM úplna hlúposť.. Cheaty? Vážne? Každý si dá nesmrtelnosť a už tam nebude čo robiť... potom cheat na stíhačku - nedajú sa plniť misie ;) skrátka, takýto GM stratí týmto význam, stane sa z toho FUN server

Link to comment
Share on other sites

Ano to už sem zmínil nahoře, že nic takového jsem nikdy neviděl dokončené.

 

 

 

 

Tak se nevyjadřuj k tomuto tématu a vůbec zde nepiš, takovéto příspěvky mě tu vůbec nezajímají. A i kdyby se to nedokončilo tak co? Mód dělám jen proto, že chci budu na něm dělat když budu mít chuť a už jenom z toho to něco bude, protože budu nabírat zkušenosti víc a víc. 

Daniels musíš chodit přes překážky ke hvězdám. Per aspera ad astra

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ty miesto toho aby si napísal niečo zmysluplného tu len komentuješ veci s úplnymi  hovadinami ako pr. ,,Dobré, len tak dak " a blabla ? A koho to zaujíma ? 

Akurát si robíš len blbú tvár.

 

K Téme, som zvedavý ako to prevedieš, cheaty v hre by boli dobré. Ale je to také jednoduché chce to viac premyslieť.

Cítím že by to v tom móde chcelo niečo doplniť :d

Link to comment
Share on other sites

Ty miesto toho aby si napísal niečo zmysluplného tu len komentuješ veci s úplnymi  hovadinami ako pr. ,,Dobré, len tak dak " a blabla ? A koho to zaujíma ? 

Akurát si robíš len blbú tvár.

 

K Téme, som zvedavý ako to prevedieš, cheaty v hre by boli dobré. Ale je to také jednoduché chce to viac premyslieť.

 

Samozřejmě, postupem tam toho bude víc a víc, jak mě to bude jen napadat.

 

 

To už máš niečo z neho spravené? Či len plánuješ?

 

 

Keby sa ti podarili tie cutscény bolo by to super icon_e_smile.gif

 

GL icon_e_smile.gif

 

Základy mám, nějaké cheaty taky.

 

Ako nápad je to fajn icon_e_wink.gif ale ako GM úplna hlúposť.. Cheaty? Vážne? Každý si dá nesmrtelnosť a už tam nebude čo robiť... potom cheat na stíhačku - nedajú sa plniť misie icon_e_wink.gif skrátka, takýto GM stratí týmto význam, stane sa z toho FUN server

 

Nebudou tam všechny cheaty, jen základní jako jsou zbraně, doplnění hp atp. Nesmrtelnost a ani stíhačka tam nebude. Avšak i kdyby to tam bylo, tak je jen na tobě jestli si to tam dáš, pokud si to chceš užít tak to dáš bez cheatů a jinak budeš jednoduše dávat cheaty. Je to na tobě. 

Edited by Daniels
Link to comment
Share on other sites

Ty miesto toho aby si napísal niečo zmysluplného tu len komentuješ veci s úplnymi  hovadinami ako pr. ,,Dobré, len tak dak " a blabla ? A koho to zaujíma ? 

Akurát si robíš len blbú tvár.

 

K Téme, som zvedavý ako to prevedieš, cheaty v hre by boli dobré. Ale je to také jednoduché chce to viac premyslieť.

Keď ťa to nezaujímá tak sa k tomu prečo vyjadruješ? Robím si čo chcem

 

Ano to už sem zmínil nahoře, že nic takového jsem nikdy neviděl dokončené.

 

 

 

 

Tak se nevyjadřuj k tomuto tématu a vůbec zde nepiš, takovéto příspěvky mě tu vůbec nezajímají. A i kdyby se to nedokončilo tak co? Mód dělám jen proto, že chci budu na něm dělat když budu mít chuť a už jenom z toho to něco bude, protože budu nabírat zkušenosti víc a víc. 

Načo to potom prezentuješ? Budem si písať čo chcem kde chcem a kedy chcem. 

 môj život.

Link to comment
Share on other sites

Keď ťa to nezaujímá tak sa k tomu prečo vyjadruješ? Robím si čo chcem

 

Načo to potom prezentuješ? Budem si písať čo chcem kde chcem a kedy chcem. 

 môj život.

Protože můžu? Mód dokončit chci, to se nezměnilo, ale i kdybych ho nedokončil, co ty máš o tom psát 5 minut co sem napsal ten topic? Mysli trochu a už se zde prosím nevyjadřuj, nebo pokud se chceš vyjádřit tak s tím, že to bude dávat dohromady nějaký smysl a bude to k tématu.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Mód se podle mě nikdy neuchytí už jenom z důvodu, že když si jdu zahrát MP, tak očekávám interakci s více hráči. Rozhodně ne SP mise, které si mimochodem můžu také zahrát kdykoliv v lepé provedené verzi (tedy samotné SP). 

 

Uvítal bych spíše něco jako APB reloaded nebo aspoň SP mise s tím, že danou misi můžou začít jen ve 2 nebo více hráčích. Např k přerozdělování rolí při nějaké misi. Akorát se ty mise pak musejí šíleným způsobem vymakat, aby hráče to vůbec bavilo

 

 

//edit: pardon, až teď jsem si přečetl závěr... 

Edited by HighPrint
Link to comment
Share on other sites

Mód se podle mě nikdy neuchytí už jenom z důvodu, že když si jdu zahrát MP, tak očekávám interakci s více hráči. Rozhodně ne SP mise, které si mimochodem můžu také zahrát kdykoliv v lepé provedené verzi (tedy samotné SP). 

 

Uvítal bych spíše něco jako APB reloaded nebo aspoň SP mise s tím, že danou misi můžou začít jen ve 2 nebo více hráčích. Např k přerozdělování rolí při nějaké misi. Akorát se ty mise pak musejí šíleným způsobem vymakat, aby hráče to vůbec bavilo

 

 

//edit: pardon, až teď jsem si přečetl závěr... 

 

Mód bude pro toho, kdo si to bude chtít zkusit, ne aby tam bylo 10 000 000 lidí, takže je to takový "localhost mód".. Přesto že to má být pro jednoho hráče, tak když už by to někdo dal pro více hráčů, tak bych je dal do jiných worldu.. Každopádně bych do módu mohl později přidat, že to hráči budou moct dát ve více hráčích.

Link to comment
Share on other sites

Hele přeju ti hodně štestí s modem.

Ale na druhou stranu tě znám..A nejsem si úplně jist zda to dokončíš..

Samozřejmě máš moji plnou podporu vtomto jsem na tebe zvědavej co dokážeš.

Přeju hodně štestí ať ti to vyjde..

Link to comment
Share on other sites

Podobný námět tu mělo už několik lidí, mě nevyjímaje. Ale, ani já se na to neodvážil icon_e_biggrin.gif good luck.

 

Díky :d

 

Hele přeju ti hodně štestí s modem.

Ale na druhou stranu tě znám..A nejsem si úplně jist zda to dokončíš..

Samozřejmě máš moji plnou podporu vtomto jsem na tebe zvědavej co dokážeš.

Přeju hodně štestí ať ti to vyjde..

 

Je pravda, že jsem měl už i jiný nápady, kde sem udělal nějaký začátek a potom jsem kvůli tomu že to bylo všude nedokončil. Ale to sem ani nikde nedával právě kvůli tomu, že sem chtěl začít makat na něčem, co bude originálnější =D Ale jinak díky.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Já si myslím, že by to nebylo špatné. Vzhledem k tomu, že je to na styl SP, nebylo by nutné k tomu mít větší počet hráčů, a přes to by se mohli bavit. Většina módů má problém s tím, že aby se využil jejich plný potenciál, potřebuje aktivní komunitu 10+ hráčů. Tady by si v extrému vystačil i 1 hráč, což je dobré. Zkus to dokončit a určitě to vyzkouším, jsem zvědavý, jak si pohraješ s možnostmi SA:MP (ty cutscény nejsou až tak nereálné, máme hodně funkcí na manipulaci s kamerou).

 

 

Budem si písať čo chcem kde chcem a kedy chcem. 

 môj život.

*Tak dlouho, dokud to bude v rámci pravidel.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Napad dobrý, sprav to dobre a bude úspech, len to dobre premysli. A cutscény urcite sprav icon_e_biggrin.gificon_e_biggrin.gif

 

Díky, cutscény bych rád spravil, uvidím jak to půjde ,hlavně chci aby to nějak vypadalo no :d

 

 

Já si myslím, že by to nebylo špatné. Vzhledem k tomu, že je to na styl SP, nebylo by nutné k tomu mít větší počet hráčů, a přes to by se mohli bavit. Většina módů má problém s tím, že aby se využil jejich plný potenciál, potřebuje aktivní komunitu 10+ hráčů. Tady by si v extrému vystačil i 1 hráč, což je dobré. Zkus to dokončit a určitě to vyzkouším, jsem zvědavý, jak si pohraješ s možnostmi SA:MP (ty cutscény nejsou až tak nereálné, máme hodně funkcí na manipulaci s kamerou).

 

 

*Tak dlouho, dokud to bude v rámci pravidel.

 

Jo, to je to hlavní co jsem si na tom oblíbil, že nemusíš mít PlayerBase žádný. S těma cutscénama, manipulace s kamerou nebude vůbec žádný problém, ale NPC to už menší problém bude, jelikož s něma sem toho hodně nedělal. 

 

 

Nápad super, ale chci vidět jestli ten mód dokončíš.. icon_e_biggrin.gif

 

Uvidíme, určitě bych ho rád dokončil..

Link to comment
Share on other sites

Tento nápad bude jak ten tvoj Gamemode Megagaming? :d Či čo si to vymyslel

Nápad dobry ale neviem či to zvládneš

a cheaty ako mysliš príkazom či HESOYAM stači napisať na klavesnici či takto

 

CMD:hesoyam(playerid,params[])

{

 GivePlayerWeapon(playerid,26, 100);

  return 1;

}

Link to comment
Share on other sites

Tento nápad bude jak ten tvoj Gamemode Megagaming? icon_e_biggrin.gif Či čo si to vymyslel

Nápad dobry ale neviem či to zvládneš

a cheaty ako mysliš príkazom či HESOYAM stači napisať na klavesnici či takto

 

CMD:hesoyam(playerid,params[])

{

 GivePlayerWeapon(playerid,26, 100);

  return 1;

}

 

Ne, to fakt nebude. Tamten mód byl tak úžasný, že znova ho už nikdy neudělám kvůli náročnosti..

Mimochodem hesoyam dává heal (jak pro hráče, tak pro auto), vestu a 250 000$ a stačí ti jednoduše CMD:hesoyam(playerid), params by tam byl zbytečný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...