Jump to content

hledám Hľadám človeka, ktorý by mi vedel poslať nejaký dobrý gamemode


Andrea_Fashion

Recommended Posts

Dobrý deň, som Andrea a hľadám človeka ktorý je ochotný a vie mi poslať nejaký gamemode na samp server. Gamemode musí obsahovať : Admin systém (admin lvl, prefixy ...), Lotériu , House Systém , Práce , Mapu , GPS , Nejaké závody , Eventy a ak by toho bolo ešte viac tak kľudne viac :) Nechce sa mi tu rozpisovať 500 riadkov... Dúfam že ma chápete :) Keďže nie som dobrá programátorka (neovládam to) ( a nemám moc čas na hľadanie GM teda už vôbec nie na programovanie) tak preto prosím, nájdite si pár minút a skúste mi poradiť nejaký dobrý gamemode (poslať aj link) a kľudne Vám dám aj +rep ak mi pomôžete :) Dúfam že mi napíšu len tý najskúšenejší :) Ešte raz veľmi pekne ďakujem ak mi napíšete, aj za moje pochopenie.

S pozdravom
Andrea

Link to comment
Share on other sites

Nikdo ti nic dobrého nepošle protože si to buď vytvořil sám a nechce to šířit a nebo nic takového na netu není.. Jediné co uniklo ven a dá se hrát je reálná země, ale jelikož je skoro na každém serveru tak ti tam nikdo hrát nebude a naco ti bude takový server.. Nikdo se nenarodi s tím ze umí programovat.. Pokud chceš dobrý mód musíš si udělat svůj s originálním nápadem takže se to programování musíš naučit.. Druhá možnost je si takový mód nechat od někoho udělat ale příprav si hodně času a tak 100 eur minimálně :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...