Jump to content

script Just AdminSystem - Dynamic 0.3


Scydo

Recommended Posts

Načo sú v sscanf (v príkaze) tie čísla ??

if (sscanf(params, "uis[100]", iId, iMoney, sReason))
Kvoli tím číslam mi nejdú príkazy icon_e_biggrin.gif

 

Dalej, chyba v príkaze /vpload. Uložím pozíciu, a pri /vpload napíše že nemám uloženú pozíciu.

 

EDIT: Bez čísel ide všetko icon_e_biggrin.gif

 

 

 

Klidně. Jasně, že by to šlo bez čísel... ale, kdybys někomu chtěl darovat peníze, všechno(přesněji vlastně nic) hráči s id 0.

 

jen všechny ty barvy v tom chatu mi přijdou trochu nepřehledné.. icon_e_biggrin.gif

 

Nebudu to dělat všechno jednou barvou. To je ještě více nepřehledné. A také, nebudu dělat z chatu semafor.

 

 

Nice update icon_e_smile.gif

 

 

Pěkný update. icon_e_smile.gif

 

 

Pekné icon_e_smile.gif

 

Díky

 

 

 

Je to len u mňa alebo pri /alogin sa dá prihlásiť bez zadania hesla alebo pri zadaní zlého hesla ?? icon_e_biggrin.gif

Ano, je to jen u tebe. alogin má podmínku, zda nebyl zadán prázdný řetězec. A i kdyby se to záhadně obešlo, stále je tam cmpčko 2 řetězců .

Edited by Ernst Remer
Link to comment
Share on other sites

hmm... Ale mne pri disconnecte vymaže celý Salt a sPassword icon_e_biggrin.gif Možno to bude tým že som si to dal do mojho ukládania kde uloží serverové aj JAS (y_ini) alebo potom neviem..icon_e_biggrin.gif  Načítavaním asi nie kedže ho mám v ParseFile icon_e_biggrin.gif

 

 

9cfe823375524940a873fb0cb107ce05.png

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

aj JAS (y_ini) alebo potom neviem..icon_e_biggrin.gif  Načítavaním asi nie kedže ho mám v ParseFile icon_e_biggrin.gif

facepalm.gif Proč používá něco, co neumíš použít na něco, co nechápeš?

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

jelikož očividně nejsi schopný, tak nechápu, proč se pouštíš do spojování tohoto FS s "tvým" gamemódem. Problémy, které popisuješ, jsou důsledkem nějakých tvých úprav a nejsou problémem tohoto FS ani jeho autora, tudíž by se neměly tahat do tohoto topicu. Zbytečně překopáváš něco, čemu nerozumíš (tento FS, "tvůj" GM) do Y_INI (kterému také nerozumíš). Stáhni si prostě defaultní verzi, přidávej si příkazy a buď happy.

 

Jinak esteticky pěkný topic a snad slušný FS (v nejbližší době se na něj pořádně podívám).

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

JUST ADMIN SYSTEM v0.3

GROUPS UPDATE

i2hQ.pngWvzF.png

  • ÷ Upraven topic
  • -
  • + Přidáno nové oprávnění -> Hlavní moderátor.
  • + Přidáno nové oprávnění -> Hlavní pomocník.
  • + Přidáno nové oprávnění -> Hlavní administrátor.
  • ÷ Komplekně byla změněna potřebná oprávnění pro dané příkazy.
  • ÷ Hráč po obdržení restu(mute, jail...) a následném po odchodu, si ho odpykává i když nebude příhlášen(/alogin).
  • + Přidán příkaz /arrank, který odebere rank.
  • + Přidán příkaz /artitle, který odebere titul.
  • + Přidán příkaz /aadmcol, který mění barvu textu ve /asay.
  • + Přidán příkaz /asetloc, /aremloc a /loc.
  • + Přidán příkaz /myloc, který uloži pozici pro admina pro následný /aport.
  • + Přidán příkaz /aworld a /aback.
  • + Přidán příkaz /asetwl.
  • + Přidán příkaz /armoney.
  • + Přidán příkaz /asetwl.
  • + Přidán příkaz /asetvhp.
  • + Přidán příkaz /armoney.
  • + Přidán příkaz /ahide a /aunhide.
  • ÷ Nyní lze pomocí /acar spawnout více vozidel.
  • ÷ Premium bylo přejmenováno na VIP(až na jméno ve zdrojovém kódě).
  • + Přidán příkaz /atimejail, /atimemute a samozřejmě /atimefreeze.
  • ÷ Nyní se barva nicku, po nastavení pomocí /anickcolor, ukládá a načítá.
  • ÷ V titule jsou stále zkrácena jména oprávnění, zatímco normálně jsou celými jmény.
  • -
  • ÷ VIP příkazy se přidávají pomocí VIP_Command[].
  • ÷ Nyní i jména oprávnění jsou ve výčtu hodnot(enum) a začíná se LEVEL_PLAYER level 0.
  • + Přidány fce SetPlayerRank(), SetPlayerTitle(), RemovePlayerRank() a RemovePlayerTitle().
  • ÷ Na místo bloku s podmínkou a fci IsPlayerConnected, byl použit continue.
  • + Jméno vip oprávnění je teď preprocesor PREMIUM_NAME
Edited by Ernst Remer
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Scydo. 
Dovoľ mi vyjadriť sa k tvojej téme. 
Osobne sa mi páči využitie skúseností z posledných rokov pri tvorbe podobných systémov. Je vidieť že týchto systémov si už urobil viac a k tomuto by som sa chcel nižšie vyjadriť tiež. 
Osobne tvoje kódy vyzerajú vždy profesionálne a svojsky. Niekedy mi to prišlo ako by si sa chcel od nás všetkých líšiť aspoň dizajnom kódu keď to už nešlo funkčnosťou. 
V každom prípade ma aj prekvapilo že sa niečim inšpiruješ páč ak sa niekto snažil použiť tvoju myšlienku horko ťažko si ho skritizoval. Ale ľudia sa menia vekom a v tom aj tvoje kódy. 
Popravde asi vidím prvý kód od teba pri ktorom sa po prezretí dokážem vyznať okamžite bez nutnosti opakovaného čítania kódu aj keď je vidno tvoje spomínané osobité črty. 
Ale popravde si nalejme čistého vína že to robí tvoje kódy jedinečné. Ďalej sa mi páči že sa nám konečne nesnažíš propagovať YSI proti našej vôli. Niekedy si to dosť preháňal. 
Ale neber ma nejak negatívne neodsudzujem a ani som ťa neodsudzoval za to len začiatočníkom predstavovať YSI ako jedinú záchranu sveta mi prišlo ako nezmyselné. 
Na stránke druhej sa mi nepáči len jedna vec. 
Scydo obaja vieme že si šikovný chalan a máš kopu dobrých nápadov a myšlienok. Prečo sa stále zastavuješ pri tituloch, admin systémy, vip systémy. 
Mne osobne sa tvoje systémy samozrejme páčia už len z toho dôvodu že chceš priniesť niečo nové a lepšie než stereotypné kódy od DeLeTeho... . 
Tieto systémy si väčšina pawnerov robí sama na mieru. Pre začiatočníka to je fajn ale myslím si že ty sám by si mal prekročiť líniu týchto systémov a pokročiť na niečo komplexnejšie a žiadanejšie ako home/property systémy... . Kde by si mohol využiť naplno svoj potenciál. Predsa sa len treba posunúť ďalej v živote.  
v každom prípade ako som spomínal  kód je fajn tým pádom rep+. 
 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Najlepší Admin Systém aký som kedy videl.. Konečne to nieje na spôsob RZE icon_e_smile.gif Ale aj tak som našiel drobné chybičky v 0.3 icon_e_biggrin.gif

 

 

 

Command[asetvhp, LEVEL_HELPER](playerid, params[]) {
 
new
iId,
Float: fVHp;
if (sscanf(params, "uf", iId, fVHp)) return MsgUseCommand(playerid, "/asetvhp", "[ID/JMÉNO HRÁČE] [POČET ŽIVOTŮ]");
if (!IsPlayerConnected(iId)) return MsgCmdError(playerid, "Hráč není připojený !");
if (!IsPlayerInAnyVehicle(iId)) return MsgCmdError(playerid, "Hráč není ve vozidle !");
if (fVHp < 0 || fVHp > 1000.0) return MsgCmdError(playerid, "Rozmezí životů je 0 - 1000 !");
format(sString, sizeof sString, "%s {FFFFFF}%s {FFA500}nastavil hráči {FFFFFF}%s {FFA500}počet životů vozidla na {FFFFFF}%.2f", GetPlayerGroup(playerid), GetPlayerNick(playerid), GetPlayerNick(iId));
SendClientMessageToAll(-1, sString);
return (true);
}

Chýba nastavovanie životu vozidlu, a fHPp v správe icon_e_biggrin.gif

 

 

 

A chcel by som informovať o vizuálnej "chybe" icon_e_biggrin.gif

 

 

Command[agetstats, LEVEL_MAINMOD](playerid, params[]) {
 
new
iId;
if (sscanf(params, "u", iId)) return MsgUseCommand(playerid, "/agetstats", "[ID/JMÉNO HRÁČE]");
if (!IsPlayerConnected(iId)) return MsgCmdError(playerid, "Hráč není připojený !");
new
sDialog[750];
format(sDialog, sizeof sDialog, "%s\n{A9C4E3}Nick: {FFFFFF}%s\n{A9C4E3}ID: {FFFFFF}%i\n{A9C4E3}Ping: {FFFFFF}%i\n{A9C4E3}Skin: {FFFFFF}%i",
sDialog, GetPlayerNick(iId), iId, GetPlayerPing(iId), GetPlayerSkin(iId));
format(sDialog, sizeof sDialog, "%s\n{A9C4E3}Skupina: {FFFFFF}%s {FFA500}\n{A9C4E3}Zbraň: {FFFFFF}%i\n{A9C4E3}Náboje: {FFFFFF}%i\n{A9C4E3}Level: {FFFFFF}%i",
sDialog, GetPlayerGroup(iId), GetPlayerWeapon(iId), GetPlayerAmmo(iId), GetPlayerLevel(iId));
format(sDialog, sizeof sDialog, "%s\n{A9C4E3}VipLevel {FFFFFF}%i\n{A9C4E3}Rank {%06x}%s {FFA500}\n{A9C4E3}Titul: {%06x}%s {FFA500}\n{A9C4E3}Coins: {FFFFFF}%i§",
sDialog, IsPlayerVip(iId), eInfo[iId][e_hRank] >>> 8, eInfo[iId][e_sRank], eInfo[iId][e_hTitle] >>> 8, eInfo[iId][e_sTitle], GetPlayerCoins(iId));
ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_GETSTATS, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Statistky", sDialog, "Zavrit", "");
return (true);
}

Do prvého formátu nemusíš dávať %s\n.. Zbytočne tam dá prázdny riadok icon_e_smile.gif

 

 

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

Chýba nastavovanie životu vozidlu, a fHPp v správe icon_e_biggrin.gif

 

Stačí proměnnou přidat do formátovaní.

 

A chcel by som informovať o vizuálnej "chybe" icon_e_biggrin.gif

Do prvého formátu nemusíš dávať %s\n.. Zbytočne tam dá prázdny riadok icon_e_smile.gif

To není vizuální chyba a ano, je třeba přidávat na začátek specifikátor a další řádek, jelikož jde o postupné formátování celého textu v dialogu. Vezme údaje, v prvním řádků, a v dalším formátování "načte" ty údaje a pokračuje ve stylu, že je přidává. Bez něj, bys formátoval pokaždé určitý řádek a nahradil ho dalším formátováním. Takže, výsledně by se ti ukázal pouze poslední řádek.

Edited by Ernst Remer
Link to comment
Share on other sites

je třeba přidávat na začátek specifikátor a další řádek, jelikož jde o postupné formátování celého textu v dialogu. Vezme údaje, v prvním řádků, a v dalším formátování "načte" ty údaje a pokračuje ve stylu, že je přidává. Bez něj, bys formátoval pokaždé určitý řádek a nahradil ho dalším formátováním. Takže, výsledně by se ti ukázal pouze poslední řádek.

 

Nie, zle si to pochopil.. Jak tam máš tie formaty, uplne prvý format má na začiatku %s ked pred ním nič neformátuješ, tak je ten riadok prázdny

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bude v bližší době nějaký update? icon_e_smile.gif

Ne.

 

Kromě toho, že mě k tomu nic momentálně nenapadá, tak dělám na jiném projektu.

 

Link to comment
Share on other sites

A bude ten projekt zverejnený ?? icon_e_smile.gif

 

To každopádně, ale pak v budoucnu bude záležet na úspěšnosti. Pokud bude úspěšný projekt, bude se pokračovat na projektu, pokud ne, vrátím se k tomuhle.

Link to comment
Share on other sites

super, ale bohužel se mne neuloží hra a herní statistiky. Nevíte v čem by mohl být problém?? Jinak vše dle návodu funguje. Budu rád za každou radu icon_e_smile.gif

Jedině, že máš špatně vytvořené složky. Jinak pak už není chyba na straně scriptu.

Link to comment
Share on other sites

Jedině, že máš špatně vytvořené složky. Jinak pak už není chyba na straně scriptu.

no vše dle návodu....Vše co jsem stáhl jsem nakopíroval na FTP...Vše ok...Dokonce se vytvoří v Datas nick hráče, ale složka Saf je vždy prázdná...V konf. serveru jsem dal taky zápis do filescriptu jako jasystem. Nemám ještě někdě něco zapisovat?? Nebo já už nevím :/

Link to comment
Share on other sites

no vše dle návodu....Vše co jsem stáhl jsem nakopíroval na FTP...Vše ok...Dokonce se vytvoří v Datas nick hráče, ale složka Saf je vždy prázdná...V konf. serveru jsem dal taky zápis do filescriptu jako jasystem. Nemám ještě někdě něco zapisovat?? Nebo já už nevím :/

Pokud se ti alespoň vytvoří soubor hráče, tak je to v pohodě, a stačí všechno přidat manuálně, nic těžkého:

 

1) Ve složce Datas/Saf vytvoř soubor Server001.sav, i s tou příponou .sav(to je všechno, Just AS pouze kontroluje jeho existenci).

2) V případě, že ti to majitele stále nenastavilo, stačí otevřít tvůj soubor ve Datas jménem {tvůj_nick}.sav, a změnit hodnotu(popřípadě přidat):

bIsOwner = false
změnit na:

bIsOwner = true
Edited by Ernst Remer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...