Jump to content

pomoc FTP Manager - který používáte?


mattmatt

Recommended Posts

Ahoj,

už delší dobu zkouším více FTP Managerů a nějak si nemužu vybrat jaký z nich je vlastně nejlepší. Osobně používám "Filezillu" a pokud jsem na Windowsu tak WinSCP ovšem nejsem si jistý jestli neni něco rychlejšího. Při instalaci CMS je Filezilla hrozně na dlouho i při rychlém uploadu a WinSCP mne poslední dobou neustále odhlašuje (Možná je to updatem, nebo špatným nastavením.)

Otázka.. Jaký FTP Manager používáte vy a proč? (Linux/Mac/Wokna). Jednoduše potřebuju poradit a nějak probrat Pro/Proti všech managerů a docílit nějakého závěru abych se byl schopný už konečně rozhodnout.

Díky za každý post/radu/názor/cokolivostatního :hallo:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

WinSCP. Přijde mi nejlepší. Integrace s putty. Pracuje pěkně přehledný ukládání connectionů. Spolupracuje s pagentem.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Já používám FZ, jsem spokojenej. Nahrávám pouze malé soubory, takže o rychlost se nestarám :d A důvod proč ji používám ... Lenivej se koukat po jiných :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já používám FZ, jsem spokojenej. Nahrávám pouze malé soubory, takže o rychlost se nestarám :d A důvod proč ji používám ... Lenivej se koukat po jiných :d

Mam to dost podobně.. :d Ale začíná mi lehce vadit rychlost právě při uploadování CMSsem větších. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Mac - FileZilla, a nemohu si stěžovat. Vše jede naprosto perfektně, uložené místa mám taky a nikdy žádný problém.

 

FileZillu jsem používal už dříve na Widlích a nemůžu si také stěžovat. (Spíš bych si stěžoval na widle)

Link to comment
Share on other sites

Já používám FileZillu a WinSCP. Ale dříve jsem místo FileZilly používam Altap Salamander, tak na něj se můžeš kouknout. Není špatný, má podobné funkce jako FileZilla. Už nevím jaký jsem měl u toho problém. Něco se tam pokazilo a přešel jsem na FileZillu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...