Jump to content

hledám HouseSystem


AkelGP

Recommended Posts

Čus,

potřeboval bych na svůj server HS s garáží.. Nikde jsem nic nenašel hledal jsem všude ale furt nic.. Hoďte mi do komentářů prosím nějaké odkazy.. Nejlepši by bylo kdyby to bylo pouze .amx bez žádných pluginů, může to být i s .pwn:)Děkuji předem. :)

PS.: Ještě bych poprosil k tomu návod :)

Čau.

-------------

AkelGP

Edited by AkelGP
Link to comment
Share on other sites

http://pastebin.com/nGn4jz9h 

 

  1. Stlač F5 

  2. Nahraj si to na server

  3. do scriptfilov si vytvor priečinok : Houses

  4. do server.cfg (do configu) ti to odporúčam na 1. miesto​


keby ti hádzali errory tak napíš

 

 

možno ti bude vyhadzovať errory

warning 203: symbol is never used: "houseid" error 017: undefined symbol "GiveMoney"
fatal error 100: cannot read from file: "DOF2.pwn"

viriešiš ich tak že

 

do napr. 17 riadku dáš 

#define GiveMoney GivePlayerMoney 

a v 239,240,241 a 242 riadku 

(tieto riadky to sú)

//#define LV_HOUSES // Ak chceš domy v Las Venturas, zmaž tie lomítka '//' pred #define
//#define RITCH_HOUSES // Ak chceš domy v Ritch zmaž tie lomítka '//' pred #define
//#define SF_HOUSES // Ak chceš domy v San Fierro, zmaž tie lomítka '//' pred #define
//#define LS_HOUSES // Ak chceš domy v Los Santos, zmaž tie lomítka '//' pred #define

si zmeň na 

#define LV_HOUSES // Ak chceš domy v Las Venturas, zmaž tie lomítka '//' pred #define
#define RITCH_HOUSES // Ak chceš domy v Ritch zmaž tie lomítka '//' pred #define
#define SF_HOUSES // Ak chceš domy v San Fierro, zmaž tie lomítka '//' pred #define
#define LS_HOUSES // Ak chceš domy v Los Santos, zmaž tie lomítka '//' pred #define

a keď ti bude ukazovať error

fatal error 100: cannot read from file: "DOF2.pwn"

 tak to si stiahneš "DOF2.pwn" a dáš ho do prečinku include 

(ak nemáš stiahnuté DOF2 tak)  tu to máš  http://www.img.tpx.cz/uploads/DOF2.pwn

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jsem deb*l nic.. :d Neumím čist..

Hele máš skype?

jestli ano tak si mě přidej: plodeju1

Proč děláš gamemod, když nejsi schopný udělat ani tohle? Tomu fakt nerozumím.. Na to se raději vykašli v tom případě. Nemá to smysl.

Link to comment
Share on other sites

Proč děláš gamemod, když nejsi schopný udělat ani tohle? Tomu fakt nerozumím.. Na to se raději vykašli v tom případě. Nemá to smysl.

Pravda ;) Taky tomu nerozumím proč si chce dělat server, když si tam neumí ani dát FS...

Edited by Stringer_CZE
Link to comment
Share on other sites

hladal si ?

Stačí si dať do google House system samp a striko google to vyhladá za teba

By ma zaujimalo načo ti je server keď ani fs nevieš dať na server

A ešte by ma naozaj zaujímalo prečo robiš vlastny GM keď nevieš taketo primitívne veci

Vačsina uživatelov nehlada len napiše na pawno forum že hladá a my to mame robiť za vás ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...