Jump to content

návod "Editor" doplňků pro auto *XYZ*


Recommended Posts

Ahojte, mám tu docela dobrý návod pro doplňky na auto, na netu jsem nenašel žádný "editor" kde by šlo vidět přidávání doplňků na auto. (Tím myslím mimo hru) A tak tu přináším nápad jak to dělávám já... icon_e_smile.gif

 

​Když spustíte editor máte pohled na Areu, vpravo nahoře máte tabulku pro souřadnice, jsou tam defaultně 0,0,0 stačí kliknout na "Point camera at...."

Teď jste na souřadnicích 0,0,0 (Ovládání WASD pohyb, otočení kamerou držením pravý tlačítko myši)

  • Vyjeďte nad povrch
  • Klikněte někde blízko okolo toho sloupu
  • Nahoře to "+ Insert Object"
  • Zvolíte si určitý druh auta např. 411 (Infernus)
  • Označíte Infernus kliknutím následně nahoře vpravo "Movement" a ve sloupci napravo "Nudge tool"
  • Zadáte X,Y,Z na 0,0,0 a auto se posune na pozici "Nula" POZOR! Jakmile dopíšete poslední 0 klikněte třeba na povrch pole jinak budete posouváním do pole "X,Y,Z" psát WASDWASDADWASDAW a podobně (posouváním pod povrch)

Teď máme auto pod povrchem, označíte ho a dáte "+ Insert Object" (Objekt se přidává na pozici kam kliknete...)

A přidáme např. 1013 Světla následně kliknutím levým tlačítkem myši a držením posunujeme objektem (Držením kolečka nahoru a dolů posuvem myši..)

Pokud máte objekt na místě stačí ho atachnout na vozidlo v pawnu, pozice "světel" máte nahoře v levé části editoru v "Show Code" a tam máte svoje XYZ icon_e_smile.gif

 

Doufám že to někomu pomůže a zároveň to je i poučné pro ty co chtějí mapovat, pokud někdo by se chtěl naučit víc tak může zkoušet v editoru nebo mi napsat... icon_e_smile.gif

(POZICE NEFUNGUJE NA VŠECHNY AUTA STEJNĚ, NA NĚKTERÝCH MŮŽE BÝT OBJ. MIMO VOZIDLO...!!)

 

GaqSgsm.png
 

Edited by The_boslosos-CZ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...