Jump to content

server [MTA:SA] - Leosight.cz Herní Portál


Malls

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych představit jeden z prvních serverů na Česko Slovenské scéně RP.

 

Co tento server nabízí?

 

- Kvalitní Roleplay.

 

- Novinky které jinde nenajdete.

 

- Nápomocný admin-team.

 

- Stabilitu serveru. (Optimalizace)

 

Tento server jíž existuje 1138 dní! v přepočtu 3.12 roků)

 

Tento server nabízí něco co již na Česko Slovenské scéně roleplaye vymizelo a co to je?

 

Chuť a smysl roleplaye, přátelství mezi hráči,a hlavně kvalitní roleplay.

 

Na ukázku zde přidám pár screenu ze hry a hodím link na development blog kde si můžete přečíst jakoukoliv novinku

 

- Webové stránky portálu: http://leosight.cz/Již brzy nový vzhled webu!

 

- Forum portálu: http://forum.leosight.cz/   - Fórum má již nový vzhled a vypadá fantasticky!

 

- Development blog - dev.leosight.cz  

 

 

Pomožte leosightu oživit komunitu!

Společně to můžeme dokázat

post-18625-0-07060400-1487437444_thumb.jpg

post-18625-0-72088600-1487437450_thumb.jpg

post-18625-0-02179900-1487437456_thumb.jpg

post-18625-0-12389300-1487437465_thumb.jpg

post-18625-0-10404700-1487437473_thumb.jpg

post-18625-0-78565000-1487437491_thumb.jpg

post-18625-0-03874100-1487437625_thumb.png

Edited by Malls
Link to comment
Share on other sites

Pěkné, možná bys mohl trochu zde tu prezentaci upravit vzhledově. Je to takové nepřehledné, ale co se serveru tyče vypadá to fakt hezky. Možná mne to donutí stáhnout MTA a pokochat se navlastní oči! Držím palce do budoucích updatů!:)

Link to comment
Share on other sites

No, je škoda, že každým rokem se prezentace opakuje a snad i zhoršuje, už jsem ji tu pod záštitou "leosight" nebo "skimo" viděl snad už 3x v duplicitním topicu, ale budiž. Vždycky když na mě vyjede MTA, tak mě to nadchne a jsem zvědavý co mě čeká a nakonec to jsou pořád dokola z komunity stažené resources. Ale jsem rád, že se někdo snaží o vývoj v MTA, možnosti jsou opravdu 10x větší než v sampu a navíc MTA v posledních měsících zažívá rekordy v maximálním počtu hráčů.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Určitě se vše budu snažit napravit upravit  příspěvek aby byl přehlednější určitě všichni doražte a můžeme spolu vytvořit komunitu! :- ) do příspěvku hodím link kde uvidíte všechny novinky ale určitě je lepší přijít! a předsvěčit se na vlastní oči! určitě také sledujte leosight FB,dev aby jste neproprásli nic nového 

 

- Upozorňuji že nejsem nikdo z admin-teamu leosightu 

Pouze hráč který se snaží tento velice kvalitní a rp chtící server opět oživit!

 

- Na serveru jsou spoustu novinek proto se přidejte na fb do skupiny leosight a sledujte forum a dev blog !

a nejlépe přijdte a vyzkoušejte si vše 

 

- Zde dávám na ukázku další fotku ze serveru

post-18625-0-36702600-1487544359_thumb.jpg

Edited by Malls
Link to comment
Share on other sites

Líbí se mi, že se našel někdo kdo by rád rozšiřoval a budoval CZ/SK scénu co se MTA týče, která moc velká není. Myšlenka nad spoluprací poměrně vysoká...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

Abych se tu k tomu také, jakožto majitel serveru, vyjádřil.

Nejdříve bych chtěl moc poděkovat autorovi příspěvku za prezentaci serveru.

Dále bych rád reagoval konkrétně na uživatele mxco: Jak již bylo řečeno, toto není oficiální prezentace serveru. Prezentoval jsem to tu již dřív já, avšak hráči se snaží pomoct server obnovit a proto se zde teď prezentuje znovu.

A to je taky to, co bych rád sdělil i všem ostatním. Snažíme se server MTA:SA Skimo RolePlay po jeho velkém rozpadu už asi půl roku obnovit.

Na serveru současně hraje velmi málo hráčů, což je jediný velký problém. I přes tuto situaci vydáváme stále nové a nové updaty. Naleznete u nás na serveru originální obsah, který nikde jinde není (viz. některé přiložené obrázky v původním příspěvku)

Budu rád, když se na server přijdete podívat. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit (nejlépe na našem TS3 serveru: ts3.leosight.cz, tam jsem téměř pořád).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...