Jump to content

pomoc Zamietnutý AdSense


SillenT

Recommended Posts

Čaute , mám taký problem. Spravil som si YT účet na ktorom chcem dávat highlighty zo streamu. Chcem si dať zpenaziť videa ale na email mi príšlo že neda sa to lebo mám 2 učty. Od toho druhého učtu som zabudol heslo a nemám už tu kartu (myslím ako že by som dal "zabudol som heslo" etc...). Da sa ten účet nejako vymazať ? Alebo aby mi išlo adsense aj tak ? 

 

 

 

Ďakujem za každú odpoveď :)

Link to comment
Share on other sites

S tým si vymažem účet nie ? :d Ako buď a som pochopil zle alebo ty :d tu ide o to že ja mám učet ešte jeden na ktorom neviem heslo ani ho nemám v pc. Mám nový pc a ako spravil som si účet a chcem tam dávať videa ale tak adsense mi neide lebo ako že mám ešte jeden účet a tu je ten problem že neviiem heslo ani číslo no nemám tu kartu.. :/

Link to comment
Share on other sites

S tým si vymažem účet nie ? :d Ako buď a som pochopil zle alebo ty :d tu ide o to že ja mám učet ešte jeden na ktorom neviem heslo ani ho nemám v pc. Mám nový pc a ako spravil som si účet a chcem tam dávať videa ale tak adsense mi neide lebo ako že mám ešte jeden účet a tu je ten problem že neviiem heslo ani číslo no nemám tu kartu.. :/

Aha:-D špatně jsem pochopil:-D Tak potom ti bude muset pomoct asi někdo jiný:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...