Jump to content

pomoc Prihlásenie do routeru


Humanes

Recommended Posts

Dobrý deň,

 

Mám jeden problém... Nedá sa mi prihlásiť do routeru. 

Resp viem ako nato len zadať IP do prehliadača, robim to no nefunuje to ani localhost nič..

Mám router D-Link takže 192.168.1.1 no nič nezobrazi proste ako by stránka neexistovala..  Dosť to je premna aktualne súrne prihlásiť sa tam... vedel by mi niekto prosím pomôcť? 

Ďakujem za každú radu.

Link to comment
Share on other sites

Blbej dotaz.. Jsi na něm pripojeny? Protože adresa localhostu by měla fungovat vždycky (u d-linku).. 
Zkus to třeba i přes kabel, jestli to nepujde ... Já jsem kdysi měl něco podobného, já mám teda od ASUSu, ale taky, normalně jsem ho chtěl nastavit a nic, nefungoval, musel jsem se na něj pichnout kábelem.. 

Link to comment
Share on other sites

dej si cmd konzoli a tam napis "ipconfig/all" no a tu ip co ti to tam napise tu pouzij (nemusi to byt vzdy *.*.1.1)

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

Ospravedlnujem sa za dlhšiu neaktivitu no popravde som to vtedy večer prestal riešiť a spomenul si nato až teraz... 

Tak postupne

 

Ak máš ponatia, ako nastaviť router s5. tak reštartuj ho do výrobních nastavení.
Je možné, že máš nastavenú inú IP ako default.

Spravíl som to no stále nič

 

Blbej dotaz.. Jsi na něm pripojeny? Protože adresa localhostu by měla fungovat vždycky (u d-linku).. 
Zkus to třeba i přes kabel, jestli to nepujde ... Já jsem kdysi měl něco podobného, já mám teda od ASUSu, ale taky, normalně jsem ho chtěl nastavit a nic, nefungoval, musel jsem se na něj pichnout kábelem.. 

Som jasné že som :d Viem no apsoň som si to myslel že by mala... a ani káblom to nejde.

 

Co ti to přesně napíše? Že adresa nebyla nalezena nebo jen bílá stránka? 

Konkrétne:

hey5.png

 

dej si cmd konzoli a tam napis "ipconfig/all" no a tu ip co ti to tam napise tu pouzij (nemusi to byt vzdy *.*.1.1)

Spravíl som to no jediné IP boli:

192.168.1.6

192.168.1.1

a ani jedna nefunguje... vyskakuje vždy to isté, vižšie uvedené.

Ešte raz sa ospravedlňujem za neaktivitu... popri škole mi to úplne vypadlo.

 

Ďakujem za všetky rady.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...