Jump to content

hledám Hledám někoho kdo mi nainstaluje PHPFusion


LiSASamp

Recommended Posts

Zdravím

Hledám někoho kdo by byl ochotnej mi nainstalovat PHP fusion + udělat první kunfiguraci. Nastavení mysql atp..
 

Odměna: Na odměně by jsme se domluvily, může být i finanční

Prosím, aby se ozívali jen zájemci.
 

Předem děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

 

 

Odměna: Na odměně by jsme se domluvily, může být i finanční

Docela by mne zajímalo, jaká by měla být ta jiná než finanční odměna. Můžeš to přiblížit? Aby i ostatní věděli, na čem jsou.

Link to comment
Share on other sites

Docela by mne zajímalo, jaká by měla být ta jiná než finanční odměna. Můžeš to přiblížit? Aby i ostatní věděli, na čem jsou.

Ano můžu.

 

Odměna může být v podobě oprávnění na serveru stím, že by i nadále pomáhal s webem.

Vzájemná pomoc, například dělám i C++, takže naoplátku mu můžu pomoc stím.

Také může někdo, kdo by měl zájem, žádat o jinou odměnu.. Možností je více než dost, tedy aspoň dle mě

Edited by LiSASamp
Link to comment
Share on other sites

LOL, v dnešní době ještě někdo neumí nainstalovat PHP fusion, když je na internetu 1000 návodů? Sorry jako. PHP fusion jsem instaloval ve svých 12ti letech.

Link to comment
Share on other sites

Ano můžu.

 

Odměna může být v podobě oprávnění na serveru stím, že by i nadále pomáhal s webem.

Vzájemná pomoc, například dělám i C++, takže naoplátku mu můžu pomoc stím.

Také může někdo, kdo by měl zájem, žádat o jinou odměnu.. Možností je více než dost, tedy aspoň dle mě

 

 

Delas C++, ale neumis si nainstalovat php fusion? To musi byt teda kvalita. Sorry jako.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že tu odměnu co dáváš je výhodné pouze pro tebe, nikoliv pro ostatní. To je jako že půjdeš ke mě do firmy požádat o místo a já tě přijmu, ale jako výplatu dostaneš dobrý pocit že pro mě pracuješ a můžeš u mě pracovat nadále.

Link to comment
Share on other sites

LOL, v dnešní době ještě někdo neumí nainstalovat PHP fusion, když je na internetu 1000 návodů? Sorry jako. PHP fusion jsem instaloval ve svých 12ti letech.

To, že jsis uměl ve 12 něco udělat neznamená, že to umí každej!

 

 

Delas C++, ale neumis si nainstalovat php fusion? To musi byt teda kvalita. Sorry jako.

Problem je v tom, že nahrát par souboru přes FTP fakt umím, ale nechce se mi to připojit na databazy..

 

 

Myslím si, že tu odměnu co dáváš je výhodné pouze pro tebe, nikoliv pro ostatní. To je jako že půjdeš ke mě do firmy požádat o místo a já tě přijmu, ale jako výplatu dostaneš dobrý pocit že pro mě pracuješ a můžeš u mě pracovat nadále.

Tento trapnej komentář jsem tu potřeboval.. Odměna ve finanční podobě je výhodná jen pro mě ? :o Tak to by mě zajímalo co je odměna pro tebe.. Vlatně ty jsi velikej majítel firmy, ty odměny, či výplatu nedostáváš..

 

 

Poptávky za admin level přichazejí :d

Nejedná se o Admin Level, zda umíš číst přečteš si i další nabýdky odměn.

 

 

 

Jelikož tady místo nabýdek jsou jen převažně trapné komentáře, téma zamykám!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...