Jump to content
  • 0

pomoc [HELP] Camera again


Meric

Dotaz

Ahojte. Tento problém už jsem měl, a řešil jsem ho timerem po určité době, avšak hráči si stěžovali, že po loginu přirozeně uplynul timer a tak jim to nastavilo kameru a "buglo" je to. Tak jsem se rozhodl to udělat zase klasickým způsobem, nicméně, z nějakého důvodu to nefunguje. Nevím jestli je to počítačem, nebo jestli to mám blbě. Každopádně ta kamera vůbec nic nedělá. Mám to podle vás dobře? Jestli jo, akorát je problém někde jinde, nevíte kde? Já už vyčerpal snad všechny možnosti a proto se obracím na vás. Chtěl bych, aby se nastavila kamera podle funkce InterpolateCameraPos před lognutím se na server. Na všech jiných serverech, kde jsem byl jim to funguje i s tím mým křápem, takže asi problém bude v kódu, tak jestli to mám dobře, ale nevíte o něčem, co by s tím mohlo souviset a vyrušovat tuto funkci.

 

public OnPlayerRequestClass(playerid, classid)
{    
    checkPlayerKill(playerid);   
    TogglePlayerSpectating(playerid, true);    
    InterpolateCameraPos(playerid, 1839.9794, -1744.4183, 54.4687, 1961.7229, -1765.1817, 27.6688, 30000, CAMERA_MOVE);    
    InterpolateCameraLookAt(playerid, 1849.9246, -1745.4636, 50.8850, 1951.8748, -1766.9182, 19.6823, 30000, CAMERA_MOVE);    
    if(Mrtvej[playerid] == 1)
   {        
       SpawnPlayer(playerid);        
       SetPlayerSkin(playerid, PlayerInfo[playerid][pSkin]);     
       TogglePlayerSpectating(playerid, true);   
   }    
   return 1;
}
Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ou, nikoliv. Já tam vůbec nemám možnost kliknutí na "spawn", mám to pouze přes registraci a login přes dialogy.

 

// EDIT: Už mě taky napadlo, že to může být právě tím, protože já nepoužívám funkci AddPlayerClass. A jestli je to tím, pak nevím jak jinak to obejít.


BUMP. Je to stále aktuální, ta kamera prostě vůbec nereaguje. Textdraw se ukáže, pak se normálně zruší jak má, všecko se vykoná jak má, ale kamera ani ťuk. Nevíte někdo proč?

 

http://pastebin.com/GmCKvchC

Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...