Jump to content
  • 0

pomoc phpbb 3.2


Paulee

Dotaz

Zdravím,

Chtěl jsem vyzkoušet nové forum phpbb, které je proslavené jeho funkčností. Všechno jede v pohodě. Ale když si chci změnit design (vlastní,přes.css soubory), tak to blbne.Změním pozadí na černou a vidí ho jen kamarád, já ne. Já vidím pozadí furt bílé. Pak jsem změnil barvu textu na červenou. To jsem už viděl, ale kamarád už ne. Nevíte čím to může být? Na googlu jsem našel, abych vždy po nahrátí souboru vymazal mezipamět, ale to nefunguje. Poradíte prosím aby se to hned načítalo?

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

máznout cache. Tam stím byl problém. Myslím že u skinu v admince k tomu byla i možnost

To dělám furt, ale blbne to.

 

ctrl+f5

S tím si jak pomůžu?

Ale funguje to. Díky moc :)

Furt je to nějaký divný :d

Edited by Paulee
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Momentálně používám 3.0.12 :d ale když teda chci poupravit primárně nastavený template pro celé fórum (uživatele / fórum kategorie), ať už teda v nastavení html souboru a nebo taktéž pozměnit barvy v .css, tak jak psal Ewwe  výše, vždycky musím vlastně vymazat "Cache" v administraci fóra hned na titulní stránce, nevím jak to má tahle nová verze (výše zmiňovaná), ještě jsem neměl možnost se na ní kouknout, ale popravdě mi to zatím funguje, vždycky se vlastně ten template po pročištění mezipaměti refreshnulo a fakčilo to, tak nevím no :/

 

43e69f8acf5845028b91a194cf8dc2ff.jpeg

* Jen detail ;)

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Momentálně používám 3.0.12 :d ale když teda chci poupravit primárně nastavený template pro celé fórum (uživatele / fórum kategorie), ať už teda v nastavení html souboru a nebo taktéž pozměnit barvy v .css, tak jak psal Ewwe  výše, vždycky musím vlastně vymazat "Cache" v administraci fóra hned na titulní stránce, nevím jak to má tahle nová verze (výše zmiňovaná), ještě jsem neměl možnost se na ní kouknout, ale popravdě mi to zatím funguje, vždycky se vlastně ten template po pročištění mezipaměti refreshnulo a fakčilo to, tak nevím no :/

 

43e69f8acf5845028b91a194cf8dc2ff.jpeg

* Jen detail ;)

Toto dělám. Někdy to jde a někdy ne.

Nevíte proč mi nejde spustit přes php header co je standartně na webu? Na tom foru se nenačte.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V ACP > Všeobecné, tretie odspodu "Nastavenie zaťaženia". Druhá kategória "Všeobecné možnosti", tam je tretie odspodu "Nanovo kompilovať témy", to si nastav na "Áno".

Díky moc. Už to funguje.

A nevíte mi někdo poradit s tím php?

Mám ještě jeden dotaz. Zkoušel jsem tam nahrát nějaké módy, nebo jak se tomu nadává. Fungovalo to bezchybně, ale najednou z ničeho nic mi to začalo psát tohle https://ctrlv.cz/PYZJ.

 

Nevíte co s tím?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...