Jump to content

server [SK/CZ] MEGA PARBA | Stunts,Jobs,Fun,Events |


Ninjonik

Recommended Posts

Herný server založený pre hráčov ktorý sa vedia zabaviť.

Základné info:

Meno serveru: [sK/CZ] MEGA PARBA | Stunts,Jobs,Fun,Events |

Gamemode : Upravený Street Life 5.77

IP : 82.208.17.191:7777

WEB : http://megaparba.9e.cz/

 

Čo na serveru možete robiť?

-Vykrádať obchody či ropné vrty

-Kupovať : nemovitosti, firmy a domy

-Hrať hry na notebooku /notebook

-Plniť misie a brigády

-Chodiť na admin eventy

-Baviť sa s kámošmi

-Stuntovať /tunel /draglv

-Rôzne skúmať San Andreas

-Skákať z najvyšších budov San Andreas

-Otravovať všetkých

 

No to by teda mohlo byť všetko.

Aktivita admin teamu : Každý deň aspoň 2hod

 

Tak a mi dúfame že náš server navštívite.

 

Link to comment
Share on other sites

-Hrať hry na notebooku /notebook

Woow to jsem chtěl vždy dělat. Hrát na mém notebooky hry jak hraju na notebooku hru a tam to kazím. 10/10

-Rôzne skúmať San Andreas

San andreas znám lépe jak svoje rodné město.. :d nice try

 

Jako prezentace 2/10

Web adresa 1/10 (alespon to není zas webnode)

a StreetLife na principu stuntu.. well gggggggreat

celkové hodnocení 0.5/10

 

a pokud to chceš z x/100

 

tak 5/100

 

Prostě příšerná prezentace.....

Edited by Steam wallet
Link to comment
Share on other sites

Ten web je otřesný, žádné grafické zpracování a ten obrázek co na mě vyskočil, to jsem jakože neviděl. MEGA PAŘBA? Opravdu? Kdy už ty pařby, rze skončí? Pořád je to ta stejná pohádka s názvem serveru. Kdyby aspoň použiješ vlastní gm.. Nemám ani důvod tam chodit, protože stejně vím že tam hrát nebudu a ostatní zřejmě taky ne. (Max. kvůli právům). A pokud máte ten hosting co máte zveřejněný na webu, tak to je pak pěkná perlička :d

Edited by Andrey
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nabudúce aspoň reálne číslo publikuj :) volali sme tam a číslo neexistuje.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vážení užívateľ. 
Dovoľ mi vyjadriť sa k tvojej téme. 
Asi očividne vieš že som jeden z miestnych kritikov a strážca dodržiavania pravidiel. Tak som sa na tvoje odporúčanie prišiel pozrieť na tvoje server. 
Prvé čo so mvidel po zapnutí boli nádherné pestrofarebné vyznačené informácie o skriptoch ktoré používaš k módu od iných autorov. Mne osobne nevadia daní autori ako si tam mal definované Delete, Ocet... ale písal si o istých úpravách ktoré očividne boli myslené ako pridanie FS od iných autorov. 
Po prihlásení som si povedal že ešte tomu dám šancu a tvoj server mi istotne niečo predsa len ponúkne. Skontroloval som známe bugy ako dať si peniaze tachometer... . Bohu žiaľ všetko ostalo tak ako je v klasickej Street Life 5.77 ktorý spravil Žilinský rodák. 
Na stránke druhej je server veľmi vhodní pre ľudí ktorý sú zvaný "záškodníci" a poznajú skvelo nedostatky módu. Na serveri môžte pre zábavu crashovať ľudí bez toho aby sa prišlo na to kto to bol. 
Takto môže admin všetkých zabavovať a vy zasmiať. Tiež ak chcete peniaze na najlepšiu vilu hneď, v banke vám dajú výhodný úver.
V každom prípade som sklamaní že mód sa takto degraduje ako môžte vidieť na tomto serveri a krása a sláva módov ktoré vládli SA:MP sécénam sú znásilňované tak dehonestne.  
Osobne hranie na server odporúčam ľuďom čo majú pevné nervy a majú nádej v lepší SA:MP. 

Hodnotenie: 2 z 10

Link to comment
Share on other sites

okej, vaše názory vám brať nebudem ale ďakujem pokúsim sa zlepšiť, a čo sa týka Street Lifu tak len začínam s jeho upravovaním a tie FS Carmenu,TipSystem atď idem aj tak odstraňovať a pozrem sa aj na tie úvery. No každopádne chápem že názov je taký aký je ale možem ho zmeniť ak by to bolo až také vážne. A inak chápem vás, server je ešte len vo vývoji ale skúsil som to sem hodiť.

Link to comment
Share on other sites

okej, vaše názory vám brať nebudem ale ďakujem pokúsim sa zlepšiť, a čo sa týka Street Lifu tak len začínam s jeho upravovaním a tie FS Carmenu,TipSystem atď idem aj tak odstraňovať a pozrem sa aj na tie úvery. No každopádne chápem že názov je taký aký je ale možem ho zmeniť ak by to bolo až také vážne. A inak chápem vás, server je ešte len vo vývoji ale skúsil som to sem hodiť.

Nikdy nepochopím, proč prezentuješ něco o čem víš, že neni dotáhnuté do konce. Vždyt prezetance může v klidu počkat, o měsíc. Mezi tím by si, stihl dodělat server do "finální podoby" a nemusel bys tady rozepisovat jak nás chápeš, a že nám nebudeš brát názory. Mimo jiné, pokud si stojíš za svou praci, tak by jsi měl reagovat na náš názor, a vyvést nás z omylu. Teda alespoň takhle fungují moje, ale i projekty dalších lidí co znám. Zkus se nad tím zamyslet.

Link to comment
Share on other sites

no všlimol som si jednu vec

ako už povedal Matus.Cernava

Za pár Sekund som mal vaše Rcon: lcs

Stále je tam money bug

Stále je tam truercon tak to dáva +

Potom čo ma štve je tam dobrá ochrana car spam hack a crash  dokonca fakekill a bot attack ide tiež

keby mám Truercon neviem ho teraz najsť no OCET má vo VIPKU hack príkaz :) keby mi to nedalo ban už

končíte :) ale no nejdem ti kaziť tvoj svr načo

 

ešte čo ma zarazilo prečo máš server kde je free apanel ? freehosting ?

server som sledoval asi 3 dni a stále max rekord hráčov bol 3-4 :)

ak sa mýlim tak ma oprav

nič iné ako FSKA ktoré si tam pridal sa nezmenili

 

Čo sa týka Webu ?

 

chceš to počuť ?

Musel som to dať do spoileru inač to nešlo

úplný otras

 

si tam mohol pridať niečo noveé nie staré SL ako ho poznáme

hodnotím tak

2,5/10


 

HostName: Pawno.cz Tvoj topic kamilko39 zdraví
Address: 82.208.17.191:7777
Players: 1 / 98
Ping: 17
Mode: HACKED FAKE 1
Language: pawno.cz

 

 

Nedalo mi to musel som prepáč :) Fuck server


máš u mna + za Help

no ´teda - a -  a - a + za to že si tam nechal autora modu

Edited by kamilko39
Link to comment
Share on other sites

OCET má vo VIPKU hack príkaz

 

Můžu se zeptat o jakem VIP systému mluvíš? Však já jsem svoje VIP nikomu neposílal ani nikde nezveřejňoval.. :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...