Jump to content

ukázka Grafický výtvor dle předlohy probíhajících myšlenek o půlnoci


mattmatt

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych vám ukázat svůj takový, řekl bych Abstraktnější výtvor. Jedná se jakýsi myšlenkový pochod, přenesený do photoshopu. Nevím přesně, co to má znázorňovat. Budu rád, pokud vyjádříte svůj názor, a případně vytknete nedostatky:-) PS. Nejsem žádný umělec.

 

 



1485797663.jpg



Použité obrázky:

Mraky : Vystříháne z obrázků z googlu (Nemužu je už najít, jen jsem kopíroval přes prohlížeč a po té obřízl
Hora : ZDE

Odkaz : ZDE

 

Edited by mattyarts
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Kdyby to bylo barevné, bylo by to lepší. Ale nejvíc co mi na tom kazí dojem, je celková kvalita obrázku. Tu horu máš dost "rozpixelovanou". A ještě jeden drobný nedostatek, evidentně jsi spodek dělal z nějakého oválu, do kterého jsi vložil ten obrázek - pozůstatek tam jde vidět a hrozně to kazí dojem, protože je to ořízlé přesně podle toho oválu. Kdežto všude okolo jsi se snažil, aby to bylo do ztracena nebo zkrátka to tam pasovalo a nebylo to odříznuté. Viz.: http://prntscr.com/e2pzur //// Pravděpodobně pozůstatky z nebe, které při levných TN monitorech nejdou poznat. Ale je to tam :d

Link to comment
Share on other sites

Kdyby to bylo barevné, bylo by to lepší. Ale nejvíc co mi na tom kazí dojem, je celková kvalita obrázku. Tu horu máš dost "rozpixelovanou". A ještě jeden drobný nedostatek, evidentně jsi spodek dělal z nějakého oválu, do kterého jsi vložil ten obrázek - pozůstatek tam jde vidět a hrozně to kazí dojem, protože je to ořízlé přesně podle toho oválu. Kdežto všude okolo jsi se snažil, aby to bylo do ztracena nebo zkrátka to tam pasovalo a nebylo to odříznuté. Viz.: http://prntscr.com/e2pzur //// Pravděpodobně pozůstatky z nebe, které při levných TN monitorech nejdou poznat. Ale je to tam :d

Ano, je to špatně odmazené zřejmně. Ovšem já to tam opravdu nevidím, mam bohužel jen laptop. Monitor nebude jeden z nejkvalitnjších :(

Každopádně Ti velice děkuji za názor a kritiku. Doufal jsem tak nějak že právě ty, mi napíšeš svůj názor! :) Pokusím se zlepšit do dalšího výtvoru! :)

Edited by mattyarts
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...