Jump to content

script Warp Systém 1.5/1.6


Ninjonik

Recommended Posts

Čaute, dneska som sa trošku nudil tak som spravil taký warp systémik.

 

Verze 1.5

Obsahuje:

48 Warpov

Warpy v hre zobrazíte pomocou /warpy a /warpy2

Warpy : /policiels /policiesf /cbls /cbsf /cblv /burgerls /burgersf /burgerlv /pizzasf /stadionls /stadionsf /stadionlv /ammosf /ammols /letistels /letistesf /letistelv /nemocnicels /nemocnicesf /nemocnicelv /dragls /dragsf /draglv /nevada /lod69 /area69 /sklad69 /skok1 /skok2 /skok3 /skokls /skoksf /mountchiliad /skladka /pumpa /4dragon /bayside /jizzy /gb /kopec /skatepark /vagos /aztecas /grove /ballas /nevada /vila 

 

Verze 1.6

Warp s autom

Odstránené warpy : /skokls a /skoksf

Pridaný príkaz /wnovinky

 

 

UPOZORNENIE: Je to moj prvý filterscript na ktorom som naozaj makal.

                           

 

Download: http://pawno.cz/files/file/45-warp-system-15/  .amx + .pwn - Verze 1.5

Download: http://pawno.cz/files/file/46-warp-system/  .amx + .pwn - Verze 1.6

Edited by Ninjonik
Link to comment
Share on other sites

ok tak to odstránim v ďalšej verzii a dík za kladné hodnocenie

Ten warp systém mi je taký známi

myslím že som ho už niekde videl :/

neviem kde no ja ho nájdem :)

ale no 5/10 zato že už je tu x warpov

Link to comment
Share on other sites

Pokud to je tvůj první FS, tak to není špatný :) I když bych pár věcí udělal trochu jinak.. 6/10

 

A ešte keď sa warpnete tak bohužial bez auta. Keby ste mi poradili ako spraviť warp aj s autom tak by som bol veľmi rád :)

if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER)//pokud je hráč řidič vozidla
{
    SetVehiclePos(GetPlayerVehicleID(playerid),X,Y,Z);//přesune vozidlo s hráčem/hráčema na pozice XYZ
}
else//ale pokud hráč není řidič
{
    SetPlayerPos(playerid,X,Y,Z);//přesune hráče na pozice XYZ
}
Link to comment
Share on other sites

EddieGP dík moc za radu do budúcej verzie to hodím a kamilko39 asi si si spomenul na warp systém od LeViHo, pretože u neho keď dáš /warpy tak to je tiež zelené preto ti to asi pripomína ale tento warp sys je moj.

Link to comment
Share on other sites

Dnes si sa nudil a tak si spravil hneď 7 verzií? (1.0, 1.1, ... , 1.6) ??

 

Decká čo to máte za zvyk všade pchať tieto priblblé koncovky 1. niečo... Naviac, warp systém bez dynamického ukladania nemá žiadne využitie. Sorry že ťa takto kritizujem ale musíš si uvedomiť že nemá zmysel publikovať svoj prvý FS a už vôbec nie so slovami - dnes som sa trochu nudil

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Proč si v těch warpech psal česky když jsi ze Slovenska? :d Příjde mi to podivné.

// DÁVÁM TI SEM RADŠI I RETURN, PROTOŽE MNOHO začínajících PAWNERŮ V TOM DĚLÁ CHYBU

Link to comment
Share on other sites

Mozeme na tomto fore zakazat warp systemy, ktore niesu dynamicke prosim??? :d

Sak toto je tu ale 10x minimalne. Skoro tie iste warpy, ten isty system a nikdo to snad uz dneska nevyuzije. Ako je fakt super ze si sa pustil do ucenia sa PAWN, za to mas +, ale toto fakt nieje nutne zverejnovat, alebo sa aspom napisat temu stylom: Co mozem vylepsit? Je tu nieco zle? Lebo toto nieje nieco, co by si niekdo dal na server.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bojíš se tu místních kritiků nebo co? icon_e_biggrin.gif

 

Nie :DDD Iba že ja robím simple veci icon_e_biggrin.gif Dynamické veci ja robiť neviem icon_e_biggrin.gif A načo tu mám dávať niečo čo sa nevyužije? xD

A už sa v pawnu ani moc nehrabem možno si začnem robiť odznova niečo do RZE alebo tak ale že by som vedel aspoň niečo dobré v pawnu urobiť tak to nie :d

Edited by Ninjonik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...