Jump to content

ostatní DOTAZ NA KOMUNITU


Quadroterifical

Recommended Posts

nazdar, som tu na foru novym uzivatelom, toto forum som nasiel pri vyhladavani jednej povedzme "velmi dolezitej" informacie, ktoru si asi niekedy kladol kazdy a tou je nasledovna otazka:

 

chcem sa spytat, oplati sa na nasej scene zacat vyvijat mod v prvom rade?

 

- ak ano, tak ci sa oplati zmyslat kreativne (myslim tym to, ze nezacnem robit freeroam, ktory je u nas tak velmi spopulalizovany, ale najdem vlastny napad na mod, ktory prevediem do praxe)

 

- alebo je lepsie drzat sa uz zavedeneho rezimu a ist s davom?

 

pytam sa preto, lebo mam prave ambicie pre vyvoj originalneho, kreativneho, v skratke odlisneho modu... no nemam ten elan, kedze nemam spravne argumenty na smer, ktorym by som sa mal vyvijat

 

v skratke: oplati sa vyvijat mod situovany viac/zamerany viac na urcitu minihru? ako bol kedysi napriklad prison foxriver, kde bol zaner zamerany na vezenie, alebo ako boli dalsie mody ako zombie apokalypsa atd, ci maju este sancu taketo "minihry mody" na uspech, na nasej scene

 

dakujem za VSETKY vase padne argumenty k preberanej veci vsetky si precitam a zoberiem v potaz

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

je jedno či je to SA:MP, vlastná hra, vlastná webová aplikácia, vždy sa oplatí vymýšľať niečo nové a priniesť nejakú tú inováciu do sveta. Ak sa ponesieš s davom, ľudia si to tak zapamätajú a koniec koncov to budú považovať už len za ďalšiu kópiu niečoho čo už tu dávno máme.

 

oplatí sa vyvíjať ešte dnes mod pre SA:MP? GTA SA sa hrávalo, hráva sa a bude hrávať, záleží už len kde ho budú hrávať. Ak prinesieš dostatočne zaujímavý mód, a si schopný ho presadiť pri konkurencii(kedže to nieje celé len o móde, musí ho niekto predsa aj hrať) tak prečo nie? 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...