Jump to content
  • 0

pomoc Prestashop - Servisní systém


mattmatt

Dotaz

Ahoj, mám takový zádrhel na svém eshopu který funguje na Prestashopu, nejedná se ani tak o zádrhel jako spíš nevědění. Hledám nějaký systém, který by mohl fungovat jako servis. Nemusí to být nutně Modul, mohlo by to i teoreticky fungovat jako "formulář" a proto píšu sem.

Máte někdo nějaký nápad/zkušenost jak by se dal vytvořit přehledný a účiný servisní systém přímo do Kategorie v Prestashopu? Hledal jsem na googlu mezi moduly a zvažoval rúzné varianty, ale žádná mi nepřišla nějak extra zajímavá.


Jak by to mělo fungovat? (Jen hrubý náčrtek)

 

- Zákazník se proklikne do kategorie "Servis" a zde už by měl být na vyber Model, který chce reklamovat. Jak jsem již zmiňoval, bylo by dobré dosadidit nějakým způsobem tabulku, do které by vyplnil jednotlivé údaje, a formulář by se odeslal na náš email.

 

Googloval jsem poměrně už dost dlouho, a i přemýšlel nad možnostmi, a tak bych chtěl vidět i váš názor, určitě se tu najdou majitelé Prestashopů. Za každou radu budu velice vděčný.

Děkuji, hezký den:)

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

pokud to chceš dělat bez modulů, tak potřeuješ nějakou user friendly templatu, která ti povolí jednoduše přidat další stránku a ideálně upravovat. Jestliže se jedná jen o formulář (asi kontaktní), tak to je celkem easy si udělat i sám. Jen musíš najít místo, kde se to dá upravit

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám pocit že to co chceš je reklamační formulář a ten sem našel ---> https://www.prestashopmanager.com/support-center/complaints-form/

 

Jsem si jistý že prestashop tento modul musí mít jelikož on sám o sobě má obrovskou podporu všeho možného a přišla by mi blbost kdyby tento modul již neexistoval :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pokud to chceš dělat bez modulů, tak potřeuješ nějakou user friendly templatu, která ti povolí jednoduše přidat další stránku a ideálně upravovat. Jestliže se jedná jen o formulář (asi kontaktní), tak to je celkem easy si udělat i sám. Jen musíš najít místo, kde se to dá upravit

 

Pravděpodobně udělám servis na sub domain s jiným RS

 

Mám pocit že to co chceš je reklamační formulář a ten sem našel ---> https://www.prestashopmanager.com/support-center/complaints-form/

 

Jsem si jistý že prestashop tento modul musí mít jelikož on sám o sobě má obrovskou podporu všeho možného a přišla by mi blbost kdyby tento modul již neexistoval :)

 

Vyzkouším, a uvidím:-)

 

 

Díky vám oboum!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...