Jump to content

gamemode The Real San Andreas


kamilko39

Recommended Posts

Jedna věc mi nejde do hlavy. Tady píšeš že je to udělané jako RZE a v prezentaci jsi napsal že mód je typu freeroam, stunt. Tyhle dvě věci prostě do sebe nejdou. RZE máš simulaci reálného života a freeroam je to, že si vlastně můžeš dělat vše a máš většinu věcí již k dispozici. Takže mám to chápat že je tam mód RZE + FS které jsi sám udělal/ukradl odněkud?

 

Zašel jsem si teď na ten tvůj server a celkem nechápu, k čemu v /help jsou admin příkazy. Navíc jsi se s tím /help mohl víc pohrát aby to bylo na nějaké úrovni a ne udělané během 20ti minut.

A ještě navíc máš super ukládání. Odešel jsem ze serveru, všechno jsem ztratil. Během hraní se mi dokonce ani nepřičítal nahraný čas.

Moje slova. Ty prostě upravuješ RZE nějakým svým FS.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bodsystem(moj starý fs)

 

Pokud já vím, tak jsi psal, že je to předělané od WaTeRa (pro ostatní kteří ho neznají, jeden "pawner" který skončil), nebo snad ne? 

Link to comment
Share on other sites

Pokud já vím, tak jsi psal, že je to předělané od WaTeRa (pro ostatní kteří ho neznají, jeden "pawner" který skončil), nebo snad ne? 

ty chumaj -_- som myslel Proxy je prerobená od watera nie celí mod tak pozor

Link to comment
Share on other sites

 

 

ty chumaj som myslel Proxy je prerobená od watera nie celí mod tak pozor
 

:d :D :d

Takže za 1. Kde jsem říkal něco o celém módu?

               2. Pokud já vím, tak když jsem se tě ptal, tak o proxech jsem vůbec nemluvil.

Link to comment
Share on other sites

 

:d :d :d

Takže za 1. Kde jsem říkal něco o celém módu?

               2. Pokud já vím, tak když jsem se tě ptal, tak o proxech jsem vůbec nemluvil.

 

mi sme si aj niečo ohladne modu na skype pisali ? lebo nemám nič -_-

Link to comment
Share on other sites

 

 

mi sme si aj niečo ohladne modu na skype pisali ? lebo nemám nič
 

Bylo to na serveru... Zkoušel sis dát body, a já se tě pak zeptal, jestli to náááhodou nejsou ty jeho...

Na skype jsme si nic nepsali.

Link to comment
Share on other sites

 

Bylo to na serveru... Zkoušel sis dát body, a já se tě pak zeptal, jestli to náááhodou nejsou ty jeho...

Na skype jsme si nic nepsali.

 

jáj myslíš tie jeho zabugované body ? nie mám uplne iné :) čo som ešte s [sevi]Domix[sF] robil tak som to použil do modu

waterová je iba ta proxynka ktorá pôjde preč :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

jáj myslíš tie jeho zabugované body ? nie mám uplne iné čo som ešte s [sevi]Domix[sF] robil tak som to použil do modu waterová je iba ta proxynka ktorá pôjde preč

Dobře, díky za info. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...