Jump to content

gamemode The Real San Andreas


kamilko39

Recommended Posts

       The Real San Andreas

Typ modu je freeroam,Stunt

máte na výber zatiaľ 17 zamestnaní

náš server má veľa stuntov

IP servera je 94.23.168.87:20034

na servery bolo zatiaľ 13 hráčov dúfam že sa tam prídete zo zvedavosti pozrieť

čo na servery nájdete ?

 

Eventsystém

BodySystém

AdminSystém

VIPsystém

Titulsystém

A podobne

Mod je vytvorený ako Realna Zeme no nieje to realna zem

Náš server je spustený iba 3 dni

Na mode sa zučastnili pawneri

Excelent

SuperGrand

Kamilko39

mod je vo vývoji

Bol tam pridaný HouseSystém (Kde nieje dom a chceli by ste ho tam tak vám ho vieme vytvoriť stačí napísať na skype administrátorov)

Máme taký plán ak sa náš mod osvedčí tak ho budeme zlepšovať

 

 

Dúfame že prídete aspoň na náš Server Kuknúť...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Prezentácia za 5 korún pri ktorej som viac zabudol ako som sa dozvedel ale držím palce aby tam bolo aj viac ako 13 hráčov

Link to comment
Share on other sites

BodySystém jako tělní systém, potřeby a tak? :d

No za body si možeš kupit vipsystem a tak :-) planujeme urobit aby sa dali body zmenit na peniaze

Prezentácia za 5 korún pri ktorej som viac zabudol ako som sa dozvedel ale držím palce aby tam bolo aj viac ako 13 hráčov

No hadam bude :-)

Link to comment
Share on other sites

Nic proti, ale je to jen přesná kopie rze, jinak, hodně štěstí.

Mód je vytvorený na spôsob rze

Kdybys místo barev a fontu v prezentaci si se věnoval obsahu prezentace uděláš líp.

to je pravda no :-) možno ju prerobím
To som si nadarmo sťahoval 0.3z..

Tvoj nazor ti brat nebudem

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. 
Prepáč že nebudem viac formálni ale povedz mi ako starému trochu skúsenému hráčovi/ pwarnerovi, s čím vynikáte? 
Ja osobne z toho čo čítam tam vidím holú stavbu módu. 
Takýchto módov má aj kolega Policeman v kompe plnú zložku. 
Ak chceš niečo prezentovať a očakávať reakcie vďaka ktorým prídú ľudia na server musíš sa vedieť predať. 
Čím je lepší tvoj House Systém? A čo tituli? Premyslel si ako s nimi viac pracovať alebo je to ako každý FS na nete?  

Chalani GTA SA SA:MP je sakra stará hra a je mi jasné že je to jeden veľký bug ale musíte ísť s kreativitou dopredu inak sa vám na to ľudia vykašlú. 
 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Byl jsem na serveru. Vždyť to není vlastně ani tvůj mod ne? To je normální překopaná RZE8 upravená nějakým fs nebo deamxnutá.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Byl jsem na serveru. Vždyť to není vlastně ani tvůj mod ne? To je normální překopaná RZE8 upravená nějakým fs nebo deamxnutá.

Bohaaaa koľko krat mam písať že je to na spôsob RZE ? A áno je to môj mod má (7.977riadkov) inač mal 16.300+ ale všetky definice a newy stocky forwardy a pod. Som hodil do includu nieje všetko ako v rze zamestnania su z Knight-parby(moj starý mod) bodsystem(moj starý fs) a podobne keby niesom lenivi tak ten mod sa nerobi tak dlho ale zabudlo sa naň :-(

 

Nahrávání nové verze ti trvá přes 7 hodin ?

Jo trvá mi to troška dlho mal som vypadok zajtra by to malo byť na 0.3.7 v 10-11 ranko

Server máme už na 0.3.7

Edited by kamilko39
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak to ti gratuluju, že gm má přes 16k řádků :d to je totiž něco čím by ses měl chlubit.

 

riwl.png

 

Btw, koukám že multilang nechybí, bmx má palivo, a ty příkazy z jakého důvodu je tam rze8, rze79? 

Link to comment
Share on other sites

Tak to ti gratuluju, že gm má přes 16k řádků :d to je totiž něco čím by ses měl chlubit.

 

riwl.png

 

Btw, koukám že multilang nechybí, bmx má palivo, a ty příkazy z jakého důvodu je tam rze8, rze79? 

Jo no :) bigtunel ako u rze79 :) a rze8 mi chýba

no jooo vypadla mi rýchlosť -_- som si všimol akurát

a a a Ako Vám Mám Napísať že je to Spravené AKO RZE ? ? ? NIEJE Všetko vystrihnuté z rze !Iba Autá ostatok je moje -_-

Link to comment
Share on other sites

teta jako zatím mě to neláká prezentace taky nic moc nevím takových modů je tu hodně ale teda u toho bmx mě dostalo to palivo :d ale to není první server kde to tak je + ten web co tam máte nahozenej je úplně hroznej http://www.rsa.hys.cz/news.php vylepšil bych prezentaci + ten web a nějaké screenshoty + když máte plán napište co by se mělo přidávat ať hráči ví na co se mají těšit 

Link to comment
Share on other sites

Jedna věc mi nejde do hlavy. Tady píšeš že je to udělané jako RZE a v prezentaci jsi napsal že mód je typu freeroam, stunt. Tyhle dvě věci prostě do sebe nejdou. RZE máš simulaci reálného života a freeroam je to, že si vlastně můžeš dělat vše a máš většinu věcí již k dispozici. Takže mám to chápat že je tam mód RZE + FS které jsi sám udělal/ukradl odněkud?

 

Zašel jsem si teď na ten tvůj server a celkem nechápu, k čemu v /help jsou admin příkazy. Navíc jsi se s tím /help mohl víc pohrát aby to bylo na nějaké úrovni a ne udělané během 20ti minut.

A ještě navíc máš super ukládání. Odešel jsem ze serveru, všechno jsem ztratil. Během hraní se mi dokonce ani nepřičítal nahraný čas.

Edited by Andrey
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...