Jump to content

pomoc zmenenie Ip.Adresi


kamilko39

Recommended Posts

Ahojte pawnery/nepawnery

Chcel by som sa vás spýtať že keď mám pevný internet a pevnú IP.

Keby som si zmenil IP adresu tak ma odpoji od internetu ? Mam orange internet a ip 178.***.**.***

Keby som ju chcel zmeniť na 110.***.***.*** tak neviete či ma odpoji od internetu alebo čo

Kamarat mi vravel že si zmenil ip a museli ho prisť na novo zapajať lebo mu už nešiel internet :-)

Mohli by ste mi to vysvetliť po pripade cez čo si mam zmeniť IP :-)

Prosim help nechapem tomuto chcem sa len opytať lebo je to sprostost aby ta odpojilo od netu ked maš stálu ip...

Na google som to hladal a nenašiel som to

Link to comment
Share on other sites

Každá IP adresa musí být někde zaregistrována. Jsou dané nějaké rozsahy pro danou lokalitu (Evropa - Česká republika - okres (nebo něco na ten způsob) - město (obec)). To je důvodem toho, proč Google dokáže zjistit tvoji přibližnou polohu (nejen Google). Takže pokud ti tvůj poskytovatel dělá internet, přidělí ti nějakou IP adresu a tu musí následně zaregistrovat (v obráceném pořadí :d). Pokud si ji ty změníš na nějakou randomáckou adresu, tak ti internet nejspíše nepůjde, jelikož si nastavíš IP adresu třeba jiného poskytovatele (jiná lokalita), nebo adresu, která není zaregistrovaná, nebo kterou někdo používá (tady nevím, co přesně to udělá... :d ). ;)

 

Takže pokud si potřebuješ změnit IP adresu, tak pouze přes svého poskytovatele, což by snad mělo jít i zadarmo. ;) Musíš ovšem si ji dokázat v routeru změnit. ;)

 

Jinak pokud ti jde o nějakou dočasnou změnu IP, můžeš k tomu využít nějaké prográmky, které tě přesměrují na nějaké servery a ty následně využíváš jejich IP. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sám si na to odpovedáš... máš STÁLU IP - čiže nemeniteľnu... Samozrejme provider by ti to zmeniť dokázal, ale o tom sa musíš porozprávať s ním :d ak to chceš len aby si sa vyhnul nejakému zákazu na konkretnom servery, tak by som doporučil tak akogargoyl nejaké programy/proxy :d nevidím totiž žiaden realny dôvod na zmenu IP adresy ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.slunecnice.cz/sw/mask-my-ip/

keby som použil niečo takéto ?

jojo chcem sa vyhnuť zákazu na CS:GO :) za speed hack


teda počkať neviem ako to napísať ide o dočastné zmenenie  mojej IP

no ten link čo som skusil mi ju síce zmenilo ale nejde sa mi dosťať na web a tak

nevieťe o niečom takom čo to zmení ? ale internet mi pôjde


myslíte že by cyberghost fungoval ?


no stiahol som si cyberghost no dajaký návod ako ju zmením ? kde mám isť

Link to comment
Share on other sites

dostal som ban pre to lebo som kamarátovy napísal do PMKY moj Skype administrátor mi ho nedal :)

tak preto ho chcem obísť :) na tom servery hrám už 3 roky a zrazu mám dosťat ban za skype ? to kde sme

stiahol som si Hotspot Shield

no vyhadzuje mi celí internet keď mi zmení ip no

určite na mojom servery nebudem mať AC na pmky skype omg logika akože :)

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

OT promazán

Nesouvisející příspěvky byly smazány, zejména uživatele Carlosoo žádám, aby se vyjadřoval pouze k tématu. Pro ostatní to samozřejmě platí taky. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Nevím, na co potřebuješ na CyberHost návod. Je tam jediné tlačítko, a dá se říct, že ty nemáš ani nic na výběr, jelikož máš free verzi. ;) Lepší asi bude placená verze CyberHostu, kde si budeš moct vybrat z jaké změně chceš mít IP, bez fronty a taky na jak dlouho budeš chtít. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevím, na co potřebuješ na CyberHost návod. Je tam jediné tlačítko, a dá se říct, že ty nemáš ani nic na výběr, jelikož máš free verzi. ;) Lepší asi bude placená verze CyberHostu, kde si budeš moct vybrat z jaké změně chceš mít IP, bez fronty a taky na jak dlouho budeš chtít. ;)

jo vim no mám tam problém :/ padá mi celí internet s toho :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...