Jump to content
  • 0

pomoc Timeban


Mivčo

Dotaz

Zdravim upravil som si timeban od QWER

 

 

 

#include YSI/y_ini

#include YSI/y_commands

#define HODINA(%0) 3600*%0

#define DIALOG_ID 874

 

 

public OnPlayerConnect(playerid)

{

new strong[100];

if(fexist(strong))

{

new dovod[75],Admin[25],dokedy,string[128],ip[20];

GetPlayerIp(playerid,ip,20);

new INI:Fi = INI_Open(BanPath(playerid));

INI_WriteString(Fi,"%s",ip);

INI_WriteString(Fi,"%s",dovod);

INI_WriteString(Fi,"%s",Admin);

INI_WriteInt(Fi,"%s",strval(string));

dokedy = strval(string);

INI_WriteInt(Fi,"%s",dokedy);

INI_Close(Fi);

if(gettime() > dokedy)

{

SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[ TimeBan ] {FF0000}Ban ti vypršal, dúfam že si sa poučil");

fremove(strong);

}else{

new ban[128];

strcat(ban,"Tvoj ešte stále nevypršal !\n");

format(strong, sizeof(strong),"Nick: %s \n", Jmeno(playerid));

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong),"IP: %s \n", ip);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Dôvod: %s \n", dovod);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Admin: %s \n", Admin);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Kedy: %s \n", date(strval(string)));

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Platnosť %s \n", date(dokedy));

strcat(ban,strong);

ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_ID,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"{0000FF}TimeBan",ban,"OK","");

Kick(playerid);

}

}

return 1;

}

 

CMD:timeban(playerid, params[])

{

//if(admin[playerid] == false) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nie si Administrátor");

if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_WASTED) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nemôžeš byť vo výbere postáv !");

new a[3][60],id,hodiny;

if(UnFormat(params,a,' ',3) != 3) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: /timeban [id] [hodinky] [dovod]");

id = strval(a[0]);

if(!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Hráč není na servery !");

if(IsPlayerAdmin(id)) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nemôžeš zabanovať hlavného admina !");

hodiny = strval(a[1]);

new str2[75];

GetPlayerIp(id,str2,75);

new INI:Fi = INI_Open(BanPath(playerid));

INI_WriteString(Fi,"%s\r\n",str2);

INI_WriteString(Fi,"%s\r\n",a[2]);

INI_WriteString(Fi,"%s\r\n",Jmeno(playerid));

INI_WriteInt(Fi,"%d\r\n",gettime());

INI_WriteInt(Fi,"%d\r\n",HODINA(hodiny)+gettime());

INI_Close(Fi);

new strong[128];

format(strong, sizeof(strong),"[ TimeBan ] {FF0000}Admin {FFFFFF}%s{FF0000} dal hráčovy {FFFFFF}%s {FF0000}ban na %d hodín Dôvod: %s",Jmeno(playerid),Jmeno(id),hodiny,a[2]);

SendClientMessageToAll(-1,strong);

Kick(id);

return true;

}

 

stock BanPath(playerid)

{

new string[128],playername[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,playername,sizeof(playername));

format(string,sizeof(string),"Timeban/%s.txt",playername);

return string;

}

 

 

stock Jmeno(playerid)

{

new n[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,n,MAX_PLAYER_NAME);

return n;

}

 

stock UnFormat(str[],variables[][],cha,m=0)

{

new len = strlen(str),chcount,i,start,varcount;

while(i < len+1)

{

if(i == len && chcount != 0)

{

strmid(variables[varcount],str,start+1,strlen(str),128);

chcount++;

}

if(str == cha)

{

if((m == 0) || (chcount != m-1))

{

strmid(variables[varcount],str,start + ((start == 0) ? 0 : 1),i,128);

start = i;

chcount++;

varcount++;

}

}

i++;

}

return chcount;

}

 

stock date( timestamp, _form=1 )

{

new year=1970, day=0, month=0, hour=0, mins=0, sec=0;

new days_of_month[12] = { 31,28,31,30,31,30,31,31,30,31,30,31 };

new names_of_month[12][10] = {"Januar","Februar","Marec","April","Maj","Jun","Jul","August","September","Oktober","November","December"};

new returnstring[32];

while(timestamp>31622400)

{

timestamp -= 31536000;

if ( ((year % 4 == 0) && (year % 100 != 0)) || (year % 400 == 0) ) timestamp -= 86400;

year++;

}

if ( ((year % 4 == 0) && (year % 100 != 0)) || (year % 400 == 0) )

days_of_month[1] = 29;

else

days_of_month[1] = 28;

while(timestamp>86400)

{

timestamp -= 86400, day++;

if(day==days_of_month[month]) day=0, month++;

}

while(timestamp>60)

{

timestamp -= 60, mins++;

if( mins == 60) mins=0, hour++;

}

sec=timestamp;

switch( _form )

{

case 1: format(returnstring, 31, "%02d/%02d/%d %02d:%02d:%02d", day+1, month+1, year, hour, mins, sec);

case 2: format(returnstring, 31, "%s %02d, %d, %02d:%02d:%02d", names_of_month[month],day+1,year, hour, mins, sec);

case 3: format(returnstring, 31, "%d %c%c%c %d, %02d:%02d", day+1,names_of_month[month][0],names_of_month[month][1],names_of_month[month][2], year,hour,mins);

default: format(returnstring, 31, "%02d.%02d.%d %02d:%02d:%02d", day+1, month+1, year, hour, mins, sec);

}

return returnstring;

}

 

 

Keď na servery chcem niekoho zabanovať tak nikoho nezabanuje a neuloží nič do zložky... Jak to a pre čo? Už sa stím trápim celé hodiny -_-

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Tak ako to opravým aby mi to nerobilo lebo skúšam všeličo :(

 

Co zkusit hledat soubor, co má délku jména víc než nic? 

 

Musi to byt zrovna od neho? existuje spousta jinych, a i lepsich. Ted si zabiras cas, a davno jsi to mohl mit hotove, na stazeni je toho spousta.

Zpracovaní není nic katastrofického. Vy to jen neumíte použít, po případě dobře upravit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

https://uloz.to/!8PozMqeYZEue/timeban-zip

 

Heslo: pawno.cz

 

Nasel jsem to nekde v mych souborech, ale vim, ze je to stare 2-3 roky.

 

Nevim jestli jsem to pawnil ja, uz si to nepamatuju :d

 

Ty slozky si tam udelej, a dej si to na YSI, pokud chces, aktualne tam je zcmd...

 

 

Jak chces je to na tobe, par bugu jsem tam opravil jeste, a je k tomu i include, mas ho v samostatnem raru.

 

Jeste jednou opakuji, Ty slozky si tam dej, aby se tam zapisovaly bany, a co chces, a melo by to v pohode bezet.

 

Nemas zac

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Zrejme se chces trapit jeste delsi dobu, achjo :d

-_- ja chcem toto pomôcť opraviť a nie inakšie timeban podporovať -_- original my ide od QWER ale ja to potrebujem do YSI len mi to nejako nejde a mimochodom ja viem že sú na sa-mp fórum tisícky tmebanov ale stoja za kravskú P....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

SkiBig stále to robím inak a stále to nefunguje :/

I když pochybuji, tak dám na to, že jsi to opravil... Stejnak tam máš další tunu chyb. Třeba máš ve fcích pro vpis informaci speficikátory na fci pro formátování, a jiné pomalu i triviální chyby. Dokud se nenaučíš alespoň základy, tak pomáhat ti je zcela zbytečné...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

-_- ja chcem toto pomôcť opraviť a nie inakšie timeban podporovať -_- original my ide od QWER ale ja to potrebujem do YSI len mi to nejako nejde a mimochodom ja viem že sú na sa-mp fórum tisícky tmebanov ale stoja za kravskú P....

Mivčo, nevím, co teď plánuješ (zda FS, či GM), ale YSI nepoužívej. Neznáš a ani nechceš znát základy, YSI je pro tebe zbytečně náročné. Používej raději to, co ti vyhovuje a s čím už ses trochu naučil dříve - DOF2, popř. dini. Ano, říkám dini. Sice jsem jeho odpůrcem, ale u tebe k žádné progresi stejně nedojde.

 

Když budeš používat DOF2/dini, je také větší šance, že se ti někdo ozve. YSI tu používá jen pár lidí a ještě méně jich pomáhá nováčkům, takto ti budou psát akorát ti, co s tím nemají zkušenosti.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mivčo, nevím, co teď plánuješ (zda FS, či GM), ale YSI nepoužívej. Neznáš a ani nechceš znát základy, YSI je pro tebe zbytečně náročné. Používej raději to, co ti vyhovuje a s čím už ses trochu naučil dříve - DOF2, popř. dini. Ano, říkám dini. Sice jsem jeho odpůrcem, ale u tebe k žádné progresi stejně nedojde.

 

Když budeš používat DOF2/dini, je také větší šance, že se ti někdo ozve. YSI tu používá jen pár lidí a ještě méně jich pomáhá nováčkům, takto ti budou psát akorát ti, co s tím nemají zkušenosti.

 

Myslím si, že už není potřeba být odpůrcem dini, alespoň ne toho nového dini2 (gini). Používá se úplně stejně, jako staré dini, akorát tohle dosahuje stejných výsledků jako třeba DOF2 či y_ini, kolikrát i rychlejších. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mivčo, nevím, co teď plánuješ (zda FS, či GM), ale YSI nepoužívej. Neznáš a ani nechceš znát základy, YSI je pro tebe zbytečně náročné. Používej raději to, co ti vyhovuje a s čím už ses trochu naučil dříve - DOF2, popř. dini. Ano, říkám dini. Sice jsem jeho odpůrcem, ale u tebe k žádné progresi stejně nedojde.

 

Když budeš používat DOF2/dini, je také větší šance, že se ti někdo ozve. YSI tu používá jen pár lidí a ještě méně jich pomáhá nováčkům, takto ti budou psát akorát ti, co s tím nemají zkušenosti.

 

Mas pravdu, napriklad ja jsem s ysi delal jen jednou, a stejne me to neslo, do ted pouzivam zcmd, a navzdy budu. Mivco, udelej to, co jsem ti poradil ja, zkus to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Myslím si, že už není potřeba být odpůrcem dini, alespoň ne toho nového dini2 (gini). Používá se úplně stejně, jako staré dini, akorát tohle dosahuje stejných výsledků jako třeba DOF2 či y_ini, kolikrát i rychlejších. ;)

Díval jsem se na to dini2. Určitě je to zlepšení a jako náhrada za původní diny dobré, ale není to rychlejší než ostatní systémy. Viz stránka 4. Nesmíš všechno věřit autorovi. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Mivčo, nevím, co teď plánuješ (zda FS, či GM), ale YSI nepoužívej. Neznáš a ani nechceš znát základy, YSI je pro tebe zbytečně náročné. Používej raději to, co ti vyhovuje a s čím už ses trochu naučil dříve - DOF2, popř. dini. Ano, říkám dini. Sice jsem jeho odpůrcem, ale u tebe k žádné progresi stejně nedojde.

 

Když budeš používat DOF2/dini, je také větší šance, že se ti někdo ozve. YSI tu používá jen pár lidí a ještě méně jich pomáhá nováčkům, takto ti budou psát akorát ti, co s tím nemají zkušenosti.

. Pracujem na GM a už mám všetko hotové a pracujem cez Y_INI len toto mi nejako nejde tento timeban :/ ale original script mi funguje normálne len keď som to dal do Y_INI tak nwm prečo to nefunguje... :/
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

. Pracujem na GM a už mám všetko hotové a pracujem cez Y_INI len toto mi nejako nejde tento timeban :/ ale original script mi funguje normálne len keď som to dal do Y_INI tak nwm prečo to nefunguje... :/

Jak QWER ukládá v původní verzi data do souboru? Přímo přes souborové funkce (fwrite, fread), DOF2, nebo jiný systém?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No txt súbor mi vytvorí ale nič sa mi tam neukaže.... A keď sa server prídem tak ukáže že mi ban vypršal...

 

 

Třeba máš ve fcích pro vpis informaci speficikátory na fci pro formátování

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Tak bych na to šel asi logicky... víme, že nezapisuje... takže asi logicky hledám v části, kde zapisuju. Tak se kouknu na syntax zapisování:

 

  • INI_WriteString
    INI:file - File to write to.
    name[] - Data name.
    data[] - Data.

 

EDIT:

 

Možná se zkus podívat ještě sem:

new strong[100];
if(fexist(strong))
{
   ...
}

wtf?

 

 

 

otevíráš soubor a zapisuješ do nich prázdné stringy, nemluvě o tom, že zas blbě využíváš funkci:

new dovod[75],Admin[25],dokedy,string[128],ip[20];
GetPlayerIp(playerid,ip,20);
new INI:Fi = INI_Open(BanPath(playerid));
INI_WriteString(Fi,"%s",ip);
INI_WriteString(Fi,"%s",dovod);
INI_WriteString(Fi,"%s",Admin);
INI_WriteInt(Fi,"%s",strval(string));
dokedy = strval(string);
INI_WriteInt(Fi,"%s",dokedy);
INI_Close(Fi);

wtf?

 

 

EDIT2: Tohle všechno ti už napověděl skibig, akorát sám jsem to nepochopil dokud jsem se nekouknul na kód

Edited by HighPrint
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tak bych na to šel asi logicky... víme, že nezapisuje... takže asi logicky hledám v části, kde zapisuju. Tak se kouknu na syntax zapisování:

 

  • INI_WriteString

    INI:file - File to write to.

    name[] - Data name.

    data[] - Data.

 

EDIT:

 

Možná se zkus podívat ještě sem:

new strong[100];
if(fexist(strong))
{
   ...
}
wtf?

 

 

 

otevíráš soubor a zapisuješ do nich prázdné stringy, nemluvě o tom, že zas blbě využíváš funkci:

new dovod[75],Admin[25],dokedy,string[128],ip[20];
GetPlayerIp(playerid,ip,20);
new INI:Fi = INI_Open(BanPath(playerid));
INI_WriteString(Fi,"%s",ip);
INI_WriteString(Fi,"%s",dovod);
INI_WriteString(Fi,"%s",Admin);
INI_WriteInt(Fi,"%s",strval(string));
dokedy = strval(string);
INI_WriteInt(Fi,"%s",dokedy);
INI_Close(Fi);
wtf?

 

 

EDIT2: Tohle všechno ti už napověděl skibig, akorát sám jsem to nepochopil dokud jsem se nekouknul na kód

Strong som zmenil na BanPath(playerid) a taj tak to nefunguje.... Stále to neviem opraviť...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A jako zbytek chyb na které jsem poukázal (+ ostatní) jsi zapomněl? Hoď edit a dej sem nejaktuálnější kód...

Zmenil som len to prvé nič viac ... Už neviem ako mám ďalej to robiť :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

jak jako nevím? Anglicky umíme? Chceš ty data ČÍST (read) a ne ZAPISOVAT (write), tak si najdi potřebné funkce z YINI na čtení. Najít dokumentaci nebude složité, já jsem s YINI nikdy nedělal a našel jsem ji během 5min

 

Poukázal jsem na další chybu a to v cmd timeban. Poslal jsem ti syntax zapisování (WRITE), tak si ho uprav. <=> (pro debily) V cmd /timeban máš INI_WriteString(Fi,"%s\r\n",Jmeno(playerid)); BLBĚ, musíš si to upravit!

 

Jednodušší příklad pro ultra natvrdlý dummies

new name[24];
GetPlayerName(playerid,name,sizeof(name));
INI_WriteString(Fi:soubor,"Jmeno",name);

Víc ti nepomůžu. Jestli si z příspěvku ani z příkladu nic nevezmeš, tak ti není napomoci, a vřele ti doporučuji aby ses na to vykašlal...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Údaje načítáš pomocí callbacku, který si nazveš jak chceš, a voláš přes fci INI_ParseFile(). Údáje ukládáš pomocí fcí INI_Write[datový_typ]() po otevření( / +vytvoření) INI_Open. Existenci si můžeš ověřit pomocí fexist() tak, že si zjistíš jméno hráče+tu cestu(ps, taky můžeš využít vychytávku INI_Load() pokud chceš vědět, jestli ten soubor skutečně otevřel ale není potřeba).
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niečo som zostrojil ale neviem či je to dobre :/ som to len tak na mobile vymyslel :/

 

#include YSI\y_ini

#include YSI\y_commands

#define HODINA(%0) 3600*%0

#define DIALOG_ID 874

 

enum bInfo

{

bIP,

bDATE,

bHODINY,

bNAME,

}

 

enum pInfo

{

Admin

}

 

new PlayerBan[MAX_PLAYERS][bInfo];

new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];

 

forward LoadBan_data(playerid,name[],value[]);

public LoadBan_data(playerid,name[],value[])

{

INI_Int("Ip",PlayerBan[playerid][bIP]);

INI_Int("Date",PlayerBan[playerid][bDATE]);

INI_Int("Hodiny",PlayerBan[playerid][bHODINY]);

INI_Int("Name",PlayerBan[playerid][bNAME]);

return 1;

}

 

public OnPlayerConnect(playerid)

{

if(fexist(BanPath(playerid)))

{

INI_ParseFile(BanPath(playerid), "LoadBan_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);

new dovod[75],string[128],ip[20];

GetPlayerIp(playerid,ip,20);

if(gettime() > strval(string))

{

SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[ TimeBan ] {FF0000}Ban ti vypršal, dúfam že si sa poučil");

fremove(BanPath(playerid));

}else{

new strong[100];

new ban[128];

strcat(ban,"Tvoj ešte stále nevypršal !\n");

format(strong, sizeof(strong),"Nick: %s \n", Jmeno(playerid));

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong),"IP: %s \n", PlayerBan[playerid][bIP]);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Dôvod: %s \n", dovod);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Admin: %s \n", PlayerInfo[playerid][Admin]);

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Kedy: %s \n", date(strval(string)));

strcat(ban,strong);

format(strong, sizeof(strong), "Platnosť %s \n", date(strval(string)));

strcat(ban,strong);

ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_ID,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"{0000FF}TimeBan",ban,"OK","");

Kick(playerid);

}

}

return 1;

}

 

CMD:timeban(playerid, params[])

{

//if(admin[playerid] == false) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nie si Administrátor");

if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_WASTED) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nemôžeš byť vo výbere postáv !");

new a[3][60],id,hodiny;

if(UnFormat(params,a,' ',3) != 3) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: /timeban [id] [hodinky] [dovod]");

id = strval(a[0]);

if(!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Hráč není na servery !");

if(IsPlayerAdmin(id)) return SendClientMessage(playerid,0x0000FFFF,"[server]: Nemôžeš zabanovať hlavného admina !");

new plrIP[64],name[32];

 

hodiny = strval(a[1]);

 

new INI:Fi = INI_Open(BanPath(playerid));

INI_WriteInt(Fi,"%s",PlayerBan[playerid][bIP] = GetPlayerIp(playerid, plrIP, 64));

INI_WriteString(Fi,"%s",a[2]);

INI_WriteInt(Fi,"%s",PlayerBan[playerid][bNAME] = GetPlayerName(playerid,name,sizeof(name)));

INI_WriteInt(Fi,"%d",PlayerBan[playerid][bDATE] = gettime());

INI_WriteInt(Fi,"%d",PlayerBan[playerid][bHODINY] = HODINA(hodiny)+gettime());

INI_Close(Fi);

 

new strong[128];

format(strong, sizeof(strong),"[ TimeBan ] {FF0000}Admin {FFFFFF}%s{FF0000} dal hráčovy {FFFFFF}%s {FF0000}ban na %d hodín Dôvod: %s",Jmeno(playerid),Jmeno(id),hodiny,a[2]);

SendClientMessageToAll(-1,strong);

Kick(id);

return true;

}

 

stock BanPath(playerid)

{

new string[128],playername[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,playername,sizeof(playername));

format(string,sizeof(string),"Timeban/%s.txt",playername);

return string;

}

 

 

stock Jmeno(playerid)

{

new n[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,n,MAX_PLAYER_NAME);

return n;

}

 

stock UnFormat(str[],variables[][],cha,m=0)

{

new len = strlen(str),chcount,i,start,varcount;

while(i < len+1)

{

if(i == len && chcount != 0)

{

strmid(variables[varcount],str,start+1,strlen(str),128);

chcount++;

}

if(str == cha)

{

if((m == 0) || (chcount != m-1))

{

strmid(variables[varcount],str,start + ((start == 0) ? 0 : 1),i,128);

start = i;

chcount++;

varcount++;

}

}

i++;

}

return chcount;

}

 

stock date( timestamp, _form=1 )

{

new year=1970, day=0, month=0, hour=0, mins=0, sec=0;

new days_of_month[12] = { 31,28,31,30,31,30,31,31,30,31,30,31 };

new names_of_month[12][10] = {"Januar","Februar","Marec","April","Maj","Jun","Jul","August","September","Oktober","November","December"};

new returnstring[32];

while(timestamp>31622400)

{

timestamp -= 31536000;

if ( ((year % 4 == 0) && (year % 100 != 0)) || (year % 400 == 0) ) timestamp -= 86400;

year++;

}

if ( ((year % 4 == 0) && (year % 100 != 0)) || (year % 400 == 0) )

days_of_month[1] = 29;

else

days_of_month[1] = 28;

while(timestamp>86400)

{

timestamp -= 86400, day++;

if(day==days_of_month[month]) day=0, month++;

}

while(timestamp>60)

{

timestamp -= 60, mins++;

if( mins == 60) mins=0, hour++;

}

sec=timestamp;

switch( _form )

{

case 1: format(returnstring, 31, "%02d/%02d/%d %02d:%02d:%02d", day+1, month+1, year, hour, mins, sec);

case 2: format(returnstring, 31, "%s %02d, %d, %02d:%02d:%02d", names_of_month[month],day+1,year, hour, mins, sec);

case 3: format(returnstring, 31, "%d %c%c%c %d, %02d:%02d", day+1,names_of_month[month][0],names_of_month[month][1],names_of_month[month][2], year,hour,mins);

default: format(returnstring, 31, "%02d.%02d.%d %02d:%02d:%02d", day+1, month+1, year, hour, mins, sec);

}

return returnstring;

}

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...