Jump to content
Ewwe

info Seriály Online

Recommended Posts

Bohužel jsem byl nucen popcorn dočasně pozastavit. Nějaký čas jsem komunikoval s cpu. Kteří mi řekli , že i takovéto embedování je porušením autorských práv. Momentálně to budu ještě řešit s dalšími zdroji. Každopádně se pokusíme to nějak obejít

A já se zrovna koukal na TBBT :( Tak krásně se to tam proklikávalo!:-) Držím palce aby to zase jelo! :)

Určitě to nehodláme uplně pohřbít. Rozhodně se budeme informovat i jinde. BTW případně můžu nastavit dočasný přístup jestli to chceš dokoukat ( je to omezené na IP momentálně )

Vpohod hele, ať nejsou zbytečný problémy. Já si počkám, alespoň zase jedou nepůjdu spát ráno, ale jako člověk.

Web momentálně prochází rekonstrukcí ( nový kód, nové možnosti pro sledující , ) a současně řešíme problém s autorskými právy

Není to trochu zbytečné, vzhledem ke konkurenci?.....

Tady platí:

Čím více "ilegálních" webů se seriály a filmy, tím lépe

Momentálně byl web opět spuštěn. Nahozen byl novy design a budou se přidávat nové funkce.

• Líbí se mi to! (+1) 2

je to sice pěkný web. Ale "inline" přehrávací ads tam jsou. Prostě kup server, dej ho na kru do severního ledového oceánu a dej tam všechny pirátské verze filmů a seriálů. Jsem si jist že to bude fungovat... :d

• Líbí se mi to! (+1) 1

Paráda, budeš přidávat i serial "Mr Robot"?

btw. Díky ti za to, že přinášíš konečně web, kde neni 100reklam/1px2

čistě teoreticky, nedá se z streamového toku informací vypreparovat pouze video? A reklamy by se tak nezobrazovaly při kliknutí na video?