Jump to content

gamemode [Official] Basic Team Deathmatch [ENG/CZ]


Polisek

Recommended Posts

Basic Team Deathmatch

 

 

Zdravím tak je to tady Novej Rok a já postupně budu začínat prezentovat servery.

Začneme Team DM kterej byl původně vytvořen jen pro hru s kamarády jenže chceme více hráču tudiž jdem zveřejnovat.

Server je v Angličtině protože chci rozšířit do ENG scény.

Mod jsem dělal asi 5 dní protože to bylo čistě 4Friends určitě ho budu rozvíjet.

 

 

 

Co můžete najít na serveru ?

 

1) Výběr teamu Criminal - Police 

2) Odemčení zbraňí

3) XP a Level

4) Nákup zbraňí + náboje

5) Nákup specialních itemu ( Vesta,Helma,Ampule adrenalinu,Armour Pack a podobné samozřejmě budu přídavat další )

6) Nastavení bindu pro klávesu Y a N můžete si vybrat zda když stisknete Y - Použijete adrenalin který jde použít pokud máte méně jak 50 HP a přidá vám 50 HP

7) Inventář

8) Čas kola trvá 15minut a 59 vteřin a po konci kola se změní mapa

9) Headshot u všech zbraní v případě že si koupíte helmu headshot na vás nemá žádný účinek

 

Opravdu jde jen o čistě TDm pro zábavu ale mám vplánu to rozvíjet k modu který bude mít cestu k vzestupu.

 

 

Co je vplánu ?

 

Duel hráč mezi hráčem o herní peníze a po přídání poslední verze modu i o realné peníze které si u částky minimalně 10 E

 budete moct vybrat.

 

Rozšíření specialních itemu a další možnosti pro zlepšení kvality hry !

 

 

IP:5.189.179.167:7779

 

 

Další na seznamu pro prezentaci bude zřejmě Dark Island :)

 

Děkuji za váš čas a snad si brzo společně zahrajeme.

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobře, dám 10€ nějaký kkt tam příjde s hackama a co pak dál ? :d prohraju 10€  ? Nebo to bude nějak hlídané 

Samozřejmě,že možnost těchto zápasu bude až budu dokonale spokojen z anticheatem na HP a nesmrtelnost. S Cheatem na zbraně jsem spokojen a další anticheaty budu samozřejmě zdokonalovat + si budeš moct požádat o dohled administrátora pro takový duel + plánuji možnost že duel o realné prachy bude možný pokud bude aspoň 1 admin na serveru a automaticky po začátku duelu bude portnut jako dohled na duel a samozřejmě protože na více duelu kdyby probíhali by nemohl dohlížet tak bude vždy pouze 1 duel o realné prachy povolen.

 

Pokud by ti taková možnost nestačila hoď mi sem návrh a samozřejmě jsem ochoten ti splňit přání.

Link to comment
Share on other sites

no určite to je pekné ale hrať o reálne peniaze :/

 

+ určitě odečítání procent... Jo když by to byla celkově hra jako třeba War Thunder, World of Tanks a šlo o komponenty či jiná vylepšení ale do sampu nikdo vrážet nebude kvůli duelu.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

? Já spíš nechápu ten začáteční výběr kdy si vyberu zbraň na kterou nemám finance a vypne se mi to... To je tak složité to opět nahodit?

Link to comment
Share on other sites

Proč zrovna za reálné peníze. Může to být i nějaká speciální měna(kromě té herní), která půjde získat pouze v soutěžích či od jiných hráčů(souboje, sázky, prodeje aj)?

Link to comment
Share on other sites

Proč zrovna za reálné peníze. Může to být i nějaká speciální měna(kromě té herní), která půjde získat pouze v soutěžích či od jiných hráčů(souboje, sázky, prodeje aj)?

 

Nejspíš si myslí že by na tom mohl logicky vydělat n? Když si utne procento. Jenže takováhle věc se mu v životě nechytí... Leda že by měl fakt že velkou komunitu a fakt že propracovaný mód kde by si udělal herní obchod do kterého by si defacto za realné peníze hráči pořizovali určitou herní měnu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Teď když tak čtu poslední komentáře tak to vypadá jako kdybych byl strašná komerční potvora jenže já neměl v úmyslu si stoho brát nějaké peníze šlo mi jen oto že opět nevím o žádném serveru který nabízí podobné možnosti samozřejmě pokud by platba byla přes PayPal tak ten si do jisté částky bere myslím ale 2.5 procent z danné částky.

Ale musím říct že nápad SkiBiga ze specialní měnou když nadtím tak přemyšlím je asi lepší než moje možnost.

Uvidím jak to nakonec udělám no :/ 

Link to comment
Share on other sites

Ono ani tak nejde o žádnou komerčnost ale spíš o to že to je hloupost.

Proč to je hloupost? Jedná se o velmi starou hru na které je dosti serveru které nabízejí různé služby za peníze.

Jenže... Tyto služby se vztahují na účty (premium), na různé samostatné výhody (třeba slot pro vozidlo za reálné peníze) po případě koupi herní měny.

No. Neumím si představit a určitě nejsem sám proč by někdo měl dávat své peníze do nějakého tzv. duelu?

Zkrátka to je nepochopitelné a určitě to nikdo nevyužije jedině že by se našli dva 7 letí chlapci a měli maminky telefony.

Kdybych to měl říct jednoduše sám za sebe přímo podle mě to je čistě nesmysl.

Link to comment
Share on other sites

Ono ani tak nejde o žádnou komerčnost ale spíš o to že to je hloupost.

Proč to je hloupost? Jedná se o velmi starou hru na které je dosti serveru které nabízejí různé služby za peníze.

Jenže... Tyto služby se vztahují na účty (premium), na různé samostatné výhody (třeba slot pro vozidlo za reálné peníze) po případě koupi herní měny.

No. Neumím si představit a určitě nejsem sám proč by někdo měl dávat své peníze do nějakého tzv. duelu?

Zkrátka to je nepochopitelné a určitě to nikdo nevyužije jedině že by se našli dva 7 letí chlapci a měli maminky telefony.

Kdybych to měl říct jednoduše sám za sebe přímo podle mě to je čistě nesmysl.

Dobře musím uznat že vtomto máš pravdu,a souhlasím stebou no.

Link to comment
Share on other sites

Tak ono není poměrně s čím nesouhlasit takový názor je většinový.

Když už si někdo dělá mód který má možnost úspěchu každý pochopí nějaké výhody popř. herní obchod ale tohle je fakt trošku mimo.

Ale tak v pohodě.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Zajímalo by mě, jak to máte s hashováním hesel. Hashujete, nebo se ukládají jako běžný text?

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Nechceš mi raději říct ano/ne? Co já vím, jaká zvrácená hesla si lidé dávají, i tohle je možnost. :d A též bych rád věděl, co používáte k hashování.
 
Jinak, otestoval jsem ten mód a mám k tomu několik poznámek.
 
Zaprvé, chtělo by to zapracovat na té angličtině. Když opomenu některé fráze, které znějí, jako kdybyste je překládali doslovně z češtiny, a na některé nepřeložené úseky, jsou tam i takové perličky, kvůli kterým se vám mohou návštěvníci vysmát. Takové slovní spojení "Science pistol" je dost zajímavé. Totéž "Granate". Osobní doporučení: najděte si na překlad někoho, kdo opravdu angličtinu ovládá, nebo to nechte v češtině.
 
Zadruhé, máte tam bug, lze si koupit zdraví a vestu, i když má hráč obojí plné.
 
Zatřetí, čas kola ukazuje sekundy 1-60 namísto 0-59. Celkem nestandardní, ale nic, za co by se trhaly hlavy.

Jako poslední, a to je podle mě asi nejhorší, jakmile skončilo kolo, zaseklo se to, hodilo mě to pod textury a za 5 sekund mi spadla hra.
 

Začneme Team DM kterej byl původně vytvořen jen pro hru s kamarády jenže chceme více hráču tudiž jdem zveřejnovat.

Když to shrnu, je na tom módu ještě hodně práce a myslím si, že bys ho ještě neměl zveřejňovat, protože tím na sebe vrháš dost špatné světlo. Být tebou, tak zvážím uzavřené testování, následné ladění a poté až zveřejňování.
 
Zde přikládám obrázky s vadným či chybějícím překladem a crash report:
http://image.prntscr.com/image/9ce8725ccf5c40b88bcd0913a8105f6d.png
http://image.prntscr.com/image/4b34c98a325944ecb4f693f93f247324.png
http://image.prntscr.com/image/ca8fe12c2b5649ecaf1bc75612083ca2.png

http://image.prntscr.com/image/6df040742f764f0288925b274f8d618a.png

http://image.prntscr.com/image/f8fc1d094f7646a993378cddad12ec23.png

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Narážel jsem na jeho kamarády, ale asi na tom dělá jen Polis, tak ten plurál ignorujte, lidi. Je to mířeno na vývojáře – Polise.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...