Jump to content
  • 0

pomoc HouseSystem


Dionyz

Dotaz

Dobrý práve som si založil server a hľadám nejaký spoľahlivý House System , popravde nieje to môj prvý server posledný som zakladal asi pred pol rokom a potom som si dal pauzu ale viem že som tam mal jeden house systém s ktorým som si mohol zvoliť kde vytvorím dom ,akú bude mať cenu atd... Nevedeli by ste mi poradiť nijaký podobný alebo iný ? Ďakujem za každú odpoveď :)

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nie bohužiaľ nepomohlo ...Bude problém asi s tým ako som to nastavil alebo s gamemode preto vám sem napíšem trochu viac info o tom . GM rze8 ( je v poriadku pravdepodobne priamo od Atomasa) , FS :Svetla,Boost,Titul,skins,carmenu,tuning, Pluginy : sscanf.so mysql.so streamer.so FCNPC.so , Limit HDD 101MB ,Limit RAM 60MB . Hádam som nič nezabudol :) +FS: + samozrejme aj HouseSystem ako prvý.

Edited by Dionyz
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak našiel som tam dačo neviem čo to presne znamená vy s tým budete asi vedieť urobiť viac.Log som dal na moju stránku wtn.webnode.sk/log-serveru-pre-cguwno/ nechcel som to písať sem lebo by som to asi zaspamoval :) .  +Ďakujem že mi pomáhate a dúfam že ste si užili Mikuláša tak ako ja , a je to pravda je to viac ako len o sladkostiach .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skúšal som to znovu nahrať ale nič . Všimol som si to ale amx.amx ale neviem ako to odstrániť je dosť možné že mi to pawno zle ukladá

 


Prepáčte zabudol som toto :) .

post-18363-0-71354700-1481050334_thumb.png

post-18363-0-44959800-1481051001_thumb.png

post-18363-0-89583500-1481051782_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...