Jump to content

klan Hellportal - Nový herný svet


DonMafia

Recommended Posts

Dobrý deň.Rád by som vám predstavil nový dnes spustený portál HellPortal.

Portál sa zameriava hlavne na Counter Strike a SA-MP.

Portál zatiaľ beží na neplatenej TK dómene z dôvodu toho aby sa uvidelo či sa uchytí alebo nie aby sa zbytočne neinvestovalo množstvo peniaz.

 

Portál zatiaľ vlastní tieto servery.:

 

CS 1.6

----------

PUBLIC#1 s množstvom pluginov kde si môžete zakúpiť aj VIP

 

 

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

 

 

 

CoD:MW s množstvom pluginov kde si môžete zakúpiť aj VIP (Beží na tomto servery mód Call Of Duty).

 

Server je zatiaľ nedostupný z dôvodu nastavovania.

 

 

 

SA-MP

 

Pripravujem.A týmto chcem podotknúť že hľadám niekoho s vlastným módom komu server poskytnem.

 

 

Ďalej pripravujeme TS server a Ventrilo server...

 

VIP je zatiaľ nefunkčné z dôvodu problémov s nastavovaním.

 

Stránka: www.hellportal.tk

Link to comment
Share on other sites

Když už. Mohl jsi alespoň doplnit sekce, pak je to o ničem prezentovat portál kde si nahrál jen free template. Toto je práce na 10 minut. Čert vem domenu .tk protože domena až tak nehodnotí kvalitu portálu. Zkus to vylepšit a udělej i lepší prezentaci :)

Link to comment
Share on other sites

takové lidi miluju pěkná prezentace vlastně trochu odvaha jít na cs 1.6 když většina lidí hraje na gamesites ne třeba zkusit goucko ale vlastně to rači nedělej web o hovně server podle mě taky kdo dneska hraje cs 1.6 skoro nikdo nebo aspoň nikdo kdo by ti tam hrál kromě kamarádů

 

 

VIP je zatiaľ nefunkčné z dôvodu problémov s nastavovaním.

jako ono by to chtělo naučit se to naprogramovat s php a mysql + amxx víš jako je pěkné, že umíš pluginy stahovat ale co je takhle programovat na goucko jsem si sám udělal 2,5 módů tu půlku protože minigames většinou dělaj mapy ale musíš umět s nima pracovat atd. a je jako pěkné že si jeden člověk řekne ,že si založí portál hochu ale chtělo by to udělal web aspoň zajimavou prezentaci či video by bylo lepší. nech si poradit ode mě už jsem pár projektů zkoušel neříkám, že byly nějak dobrý ale myslím si že jsem měl kvalitnější severy a web + u jednoho se dokonce dokázaly 2 servery zaplatit na měsíc díky vip takže něco málo tam asi bylo dobré. tak ti radím buďto to začni dělat pořádně nebo se na to vyser.

 

u23F.png

 

toto moc nevypadá na hráče ti první 2 :d

Edited by 1Kubad1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...