Jump to content

gamemode Craftyho Pařba [CP]


Zeintar

Recommended Posts

x3lXLVc.png

 

 

Základní Informace

 

Tento server je v provozu již přes rok a půl, kde zde hraje denně průměrně 10-25 hráčů na IP:  94.23.168.87:20027 .Nechybí tomu ani Updaty, které vychází vskutku často. (Cca 3 updaty za měsíc). Pokud si chcete přečíst vše o updatech, poslušte si zde. Popřípadě, pokud budete mít zájem se podívat na nějaká videa z našeho serveru, klikněte zde.

 

Kdo se na serveru podílel?

Speciální poděkování patří zejména:
noE - Pawno

_ViictY_ - Pawno

Vladimír Paloušek - Web

Crafty - Propagace serveru

TheFlipper - Mapping

A samozřejmě, všichni hráči, kteří zde hrají. Ať už pravidelně, nebo nepravidelně. Ti, co vymýšlejí nápady na zlepšení tohoto serveru a tím server dosti podpoří.

 

Co je vlastně mód Craftyho Pařba?

 

Craftyho Pařba je projekt, který na CZ/SK SAMP scéně působí již přes 1.5 roku. Hraje se v oblasti SF (San Fierra), nyní (27.11. 2016) bylo přidáno do módu i Los Santos. Vzhledem k tomu, že je zde stabilní playerbase okolo 10-25 hráčů, tak se můžete potkávat kdykoliv, kdekoliv. A to je dobře, ne?

 
 

Co na našem serveru dělat?

 
 

Na našem serveru se rozhodně nudit nebudete!

 

Můžete zde najít hromadu zaměstnání (Viz zde).

 

Sbírání balíčků, nebo mořských škeblí, ve kterých můžete najít zbraně, nebo peníze také patří do módu.

 

Kupování nemovitostí, zbraní, drog, aut, domů a mnoho dalšího!

 

Každý den spousty eventů typu: TDM, Padající plošiny, Kombajn smrti, Masakr motorovou pilou a podobně.

 

Možnost kupovat za XP speciální vozidla, doplňky, bodce do vozidla, speciální zbraně, C4 do auta a podobně.

 

Proč si vybrat právě náš server?

 

  • - Neustálý výzkum nových věcí.
  • - Pohotové odstraňování bugů.
  • - Častý vývoj scriptu
  •   Detaily:
  •      >Různé druhy minieventů typu: DM, Car DM (Shooter), závody (které si mohou vytvořit sami hráči!)
  •      > Systém domů.
  •      > Systém aut.
  •      > Systém nemovitostí
  •      > Systém aukcí
  •      > Systém doplňků
  •      > Kvalitní mód, playerbase a komunita.
  •         A na ostatní se podívejte sami :)

Screenshoty ze hry

 

 

a95f07c75bf3452d9db11f81a35a474e.png

 

 

5a77b4611c554bd7a9b5f0be27410f53.png

 

 

0b2ed82f269547a09bb8bc12c57e0f50.png

 

0543bc86def848a89bb6a498338b41fa.png

 

85696945b43d4dc8828f940b430ae90d.png

 

1ac567686c3d49d19b81d3b9aefd05c6.png

 

2f5131058fab49978df79274b0b530dd.png

 

045951a903fb438f83e28b631bf36211.png

 

33fd17f6915649b1b44ee0d8c3db1a9d.png

 

aac2fcb6ba284525adb5c6ce94133249.png

 

4cbb4a626eb84b9cbd1a68a633625704.png

 

3828184e3cf8401a8eccd4e7c2ec5e01.png

Edited by Zeintar
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Prezentaci se tomu snažíš udělat dobrou, to jo. Když to vezmu kolem a kolem, tak je to vlastně mód na styl RZE - imitace Real Life doplněná o tucet free-roam prvků. Mód pro nenáročné hráče, ale proč nakonec ne.

 

 

 

Vzhledem k tomu, že je zde stabilní playerbase okolo 10-25 hráčů, tak se můžete potkávat kdykoliv, kdekoliv.

Moc nevěřím tomu, že se v deseti až pětadvaceti lidech potkáme kdekoliv po SF a LS (v jednom snad, ale v obou ne). Nicméně tato pravidelná návštěvnost je v dnešní době na tento typ módu slušná, což bude znamením, že to děláte dobře. ;) Takže hodně štěstí do dalších propařených let.

 

PS: No teď kolem jedné to aktivitou nehýří hele.  ^_^ Třeba časem.

Link to comment
Share on other sites

V době, kdy na web přistupuje přes 60% lidi přes mobil nebo tablet, tento web nemá mobilní verzi.

 

83% mich navstevniku pouziva Windows, jenom asi 12% pouziva iOS nebo Android.

 

Tvoje tvrdenie je nepresne. Zalezi od typu webu, nikdo si nebude googlit cez mobil vyvojove platformy pre Linux, atd.

Link to comment
Share on other sites

83% mich navstevniku pouziva Windows, jenom asi 12% pouziva iOS nebo Android.

 

Tvoje tvrdenie je nepresne. Zalezi od typu webu, nikdo si nebude googlit cez mobil vyvojove platformy pre Linux, atd.

Já také nemluvil o tvém webu ;)

Link to comment
Share on other sites

Si myslis, ze snad SAMP weby budu navstevovanejsie viac? hlavne ked sa jedna o hru na PC?

Určitě více lidí bude navštěvovat weby o hře GTA San Andreas, než tvůj web o něčem, o čem nikdo neví, že to existuje. On to zde alespoň prezentoval a ejhle, minimálně jednoho návštěvníka s mobilem už má. 

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Určitě více lidí bude navštěvovat weby o hře GTA San Andreas, než tvůj web o něčem, o čem nikdo neví, že to existuje. On to zde alespoň prezentoval a ejhle, minimálně jednoho návštěvníka s mobilem už má. 

 

S tebou o necem diskutovat nema zmysel, pac ti uz od zaciatku unika pointa...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Server dle mého názoru je vcelku dobrý jenže opravdu to je prakticky něco jako je RZE ovšem samozřejmě jsou zde věci které jinde nenajdeme a to se cenní.

Podle takového typu serveru na CZ/SK scéně je ten Player Base(Průměrný počet hráču)  vcelku dobrý.

Ale zase pozor..Když už je řeč o PlayerBasu tak nevím zda tento počet se hodí ke hře ve dvouch městech.

Líbí se mi třeba způsob vytvoření minihry basketball což jsem ocenil i přimo ve hře a spoustu dalších věcí.

Admin team je šikovný a pomůže když může což je taky za poslední dobu dost cenné.

Můj osobní druh modu na kterém bych měl hrát to sice není ale zase dokážu ocenit dobrý mod.

 

Hodně štestí dále ve tvorbě a hře :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Server dle mého názoru je vcelku dobrý jenže opravdu to je prakticky něco jako je RZE ovšem samozřejmě jsou zde věci které jinde nenajdeme a to se cenní.

Podle takového typu serveru na CZ/SK scéně je ten Player Base(Průměrný počet hráču)  vcelku dobrý.

Ale zase pozor..Když už je řeč o PlayerBasu tak nevím zda tento počet se hodí ke hře ve dvouch městech.

Líbí se mi třeba způsob vytvoření minihry basketball což jsem ocenil i přimo ve hře a spoustu dalších věcí.

Admin team je šikovný a pomůže když může což je taky za poslední dobu dost cenné.

Můj osobní druh modu na kterém bych měl hrát to sice není ale zase dokážu ocenit dobrý mod.

 

Hodně štestí dále ve tvorbě a hře :)

 

Děkujeme :) Každopádně, Los Santos jsme přidali do hry nedávno, je v takové ''testovací verzi'', jestli se to chytne nebo ne. Pokud ne, zavře se a zůstane to opět jen čistě v SF a okolí.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

na serveru jsem byl a připomněl jsem si tak mladý léta, když jsem pařil sa-mp každej den. Myslím, že mód je chytlavej a na chvíli tam určitě zábavu najdete. ;)

Je tam i možná pár věcí, který by to třeba chtělo vylepšit. Ale celkově je mód propracovaný, na žádný bug jsem nenarazil a podle aktualizací v novinkách se i snaží okamžitě opravit veškeré zjištěné problémy. Jak hráči, tak i administrátoři se chovají rozumně a s úctou a v případě potřeby vám všichni pomůžou. ;)

 

Za mě 9 / 10. Určitě by nevadilo, kdyby se přidalo trochu víc informací do tutoriálu, v /help je toho trochu moc a je to dost zmatený... :d;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím čtenáři,

server s jménem Craftyho Pařba je dle mého názoru velice dobrý.Admini jsou spravedlivý v trestech,hráči jsou milý a celkově je server originální a o módu se to dá řict také

Není teda nějaká velká hratelnost ale zábava je tam velká.Na serveru najdete: Nemovitosti,Docela časté eventy,jestě jednou hodný admini,Časté Update,a mnoho více.Samozřejmně vam tu nebudu vypisovat vše protože chci aby jste si tento server zahráli protože podle mně je tento server jeden z nejlepších

Abych se vrátil k Admin Teamu,jsou spolehlivý,veškeré otázky vám odpoví,Nedávají bezduvodné tresty a tak dále a tak dále

A tímhle bych skončil svoji recenzi o Craftyho Pařbe.Přeji mnoho štestí ve vývoji serveru, a přeji aby se dařilo i Admin Teamu nadále.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nějak nevidím menu? Máte ho tam vůbec?

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2017-02-26 v 8.03.10.png

 

+ To tlačítko smazat při rozkliknutí novinky? To si snad děláte prdel ne?

Menu zobrazíš potáhnutím z leva do prava. 

Tlačítko smazat je mala chybička, děkujem za oznámení.

Tento engine webu beží jenom týden a proto má ješte nejaké chybičky :)

Link to comment
Share on other sites

Menu zobrazíš potáhnutím z leva do prava. 

Tlačítko smazat je mala chybička, děkujem za oznámení.

Tento engine webu beží jenom týden a proto má ješte nejaké chybičky :)

Než se web spouští, má se testovat.

 

S tím menu by bylo dobré to nějak vyřešit, jelikož ne každý se vás bude ptát nebo si to přečte zde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...