Jump to content

gamemode Prison-Roleplay [P-RP]


Mugisek

Recommended Posts

Znovuzrození projektu, vše pawníme od začátku. icon_e_smile.gif


fB1pYA5.png


*Momentálně funkční pouze forum


Základní Informace


P-RP je momentálně ve vývoji přes pár měsíců s přestávkami.


Momentálně mód běží na testovacím serveru, kam se dostane pouze osoba vlastnící heslo.


Momentální verze módu: v0.4


 


Credits


Mugisek - Pawn, Mapping


 


Momentální hotové věci


Základní Roleplay příkazy jako /me /do /ado /ame


MP3 (Rádia + Možnost naladení vlastní písničky)


Prison Shop


Mining (Pro eventy)


Základní práce, kterými si lze vydělat


Systém cel (Namapovaných přes 50 cel)


Oficiální gangy (Možnost změnit jméno, ranky, atp.)


Zbraně se dají ukrýt do kapes či cel


Oddělená funkční část pro dozorce s kamerovým systémem


Whitelist


Šatníky


Sprchy


Jídelna


Házení mincí, kosky a další podobné drobnosti


 


To-do


Samotka


WC


Hunger


A dalších spoustu věcí


 


Kontakt


Serverové TS - Bude doplněno


Web - www.p-rp.cz


SZ


 


Testers


Na forumu mi nyní můžete psát SZ o post testera, hledám pouze lidi kteří by měli zájem nacházet v novějtších verzích chyby které musejí být opraveny, co například chybí, nedopsaná diakritika atp.


 


Screeny


 


Pár ochutnávek přibude v nejbližší možné době, screeny budu házet také na forum webu.


 


*


Kontakty jsou uvedené výše.


Vždy když se něco změní, bude to dopsáno do topicu.


Zdržte se prosím nadávek, či off topicu.


Díky za pročtení, budu rád za návrhy či pozdější kritiku k módu.


Edited by Mugster/Mugisek
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Dobrá prezentace, jsem rád, že to nepřeháníš se stylováním jako někteří. K módu, nebudu to hodnotit, dokud naživo neuvidím, jak se ti povedlo zapracovat RP prvky do Prisonu. Každopádně hodně štěstí a nezabal to. :v:

Link to comment
Share on other sites

Dobrá prezentace, jsem rád, že to nepřeháníš se stylováním jako někteří. K módu, nebudu to hodnotit, dokud naživo neuvidím, jak se ti povedlo zapracovat RP prvky do Prisonu. Každopádně hodně štěstí a nezabal to. :v:

Díky, snažil jsem se to udělat to nejstručnější a bez zbytečnýho vybarvování a bůh ví čeho.

Jak už sem psal, mód by měl být dostupný všem někdy na konci měsíce.

Link to comment
Share on other sites

Díky, snažil jsem se to udělat to nejstručnější a bez zbytečnýho vybarvování a bůh ví čeho.

Jak už sem psal, mód by měl být dostupný všem někdy na konci měsíce.

Len jedno sprav to v ENG jazyku budeš mať kvalitnejší mod o to viac :) 

Link to comment
Share on other sites

Len jedno sprav to v ENG jazyku budeš mať kvalitnejší mod o to viac :)

Počkej, o kvalitě módu rozhoduje jazyk ?

 

K módu. Čekal jsem že to bude shit... ale nevypadá to tak zle.. :d

Jelikož je to jen prezentace tak nebudu hodnotit. 

Link to comment
Share on other sites

Počkej, o kvalitě módu rozhoduje jazyk ?

 

K módu. Čekal jsem že to bude shit... ale nevypadá to tak zle.. :d

Jelikož je to jen prezentace tak nebudu hodnotit. 

nechcel som použiť to slovíčko =D ale myslím že lepšie v ENG jazyku ako v cze jazyku :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,


Server jsem již sice podpořil VPS protože je to něco co jsem na CZ/SK dlouho neviděl.


Tomuto modu opravdu fandím a mám ve vás velkou důvěru že nezklamete.


Věřím že máte budoucnost :)


Proto vám přeji hodně štestí a úspěchu


Link to comment
Share on other sites

Určitě to nechci dělat v Angličtině, dělám to čistě jen pro CZ/SK Roleplay scénu jelikož tu něco takového tu ještě nebylo.


LARP se rozpadlo, což nám hezky nahrává do karet s playerbase.


Děkuji všem za ohlasy, brzo si mód ohmatáte. :d


Link to comment
Share on other sites

Toto nebude cloveka bavit na furt, max. tyzden.

PFR,MyPrison bavilo lidi měsíce, a nepřestali tam hrát. csgo je prakticky to stejné všechno se tam opakuje spawneš se jdeš na site dá ti hedu kkt za běhu a lidi na csgo maj i 4k hodin.... tak proč by tohle neměla být výjimka ?

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Toto nebude cloveka bavit na furt, max. tyzden.

A teď mi řekni co lidi baví na tvém CL:RP ?

Je tam také to stejné pořád dokola to co vidí i jinde..Domy,Auta,Nákupy,Povolání a RP (+ Věci které jinde nemaj nebo né tak provedené)

Ale je to úplně stejné tak tvůj komentář je zde úplně zbytečnej.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Nemyslím si, že by tento mód neměl potenciál. Když se autorovi podaří zapracovat dobře RP prvky, tak to bude něco, co není na každém druhém serveru. Chce si to hlavně pohrát s detaily, to lidi zaujme.

Link to comment
Share on other sites

Som zvedavý ako spravíš zaujímavým niečo ako RP vo väzení, kde po čase toho naozaj nie je veľa čo RPiť. Nebudem však hovoriť, že sa to nedá, viz. Netopeer a ich PFR.

 

A teď mi řekni co lidi baví na tvém CL:RP ?

Je tam také to stejné pořád dokola to co vidí i jinde..Domy,Auta,Nákupy,Povolání a RP (+ Věci které jinde nemaj nebo né tak provedené)

Ale je to úplně stejné tak tvůj komentář je zde úplně zbytečnej.

Určite máš pravdu, no jeho komentár nie je zbytočný. Na bežnom RP serveri je určite viac možností na RP ako na niečom ako je toto. V podstate, Prison RP dokážeš RPiť na hocijakom RP serveri s väčším playerbasom a funkčným prison systémom. Je však pravda, že na CZ/SK taký server nenájdeš, takže tento mód určite potenciál má. Stále je tu ale fakt, že veľa toho sa naozaj RPiť nedá, respektíve RP možnosti sú obmedzené.

 

 

Určitě to nechci dělat v Angličtině, dělám to čistě jen pro CZ/SK Roleplay scénu jelikož tu něco takového tu ještě nebylo.

LARP se rozpadlo, což nám hezky nahrává do karet s playerbase.

 

Je celkom odvážne tvrdiť, že sa LARP rozpadol, pretože ja žiadnu oficiálnu správu o niečom takom nikde nevidím. Rovnako, playerbase pre CZ/SK komunitu je tak obmedzený, že nejaké obrovské čísla pri 4 RP serveroch naozaj čakať nemôžeš.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já furt nevim co kdo furt nechápe, nechci být sprostý ale toto už fakt nejde.

Není to normální RP, tak jako každý jiné.. nevidím důvod to počítat mezi normální RPčka.

Zajímavé je, že když se kouknu na LARP tak tam žádný Prison systém není, kouknu na SFB.. taky tam není. Kouknu na dalších 10 serverů a taky tam není, zajímavé.

 

Nebude to čistě jen o Prisonu, jelikož v dalších updatech přibudou vesnice.

Při vzpouře můžou vězni utéct a tím pádem se do nějaké vesnice dostat a tam poté RPit.

Na serveru ještě nikdo nebyl, tak nevím co se tu furt sere o tom že to nebude bavit kvůli tomu že týpek bude zavřenej v cele.

Nikdo zatím nezná kompletní funkce módu, nikdo neví jaké tam budou možnosti. Asi si myslíte že to bude jen o tom že daný hráč bude zavřený v cele a bude tam je*at do chatu /me a /do, jste na omylu.

Pravda, LARP se rozpadl asi na den. Jelikož skoro všichni co odešli se zase vrátili a šli brečet ke Golfíkovi že to tak nemysleli a že pro něj zase budou dělat otroka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vela rečí, žiadne screeny, nič .. :) Nechápem toto, v tejto dobe každý len píše príspevky o tom ako plánuje spraviť taký a taký úžasný mód, a aj tak sa 90% na to vybodne, a ešte ľudia sú z toho paf .. "10/10 super!" a podobne dristy :) ... Keď ja som robil módy tak sa zvykli prezentovať hotové módy, alebo aspoň sa zverejnil nejaký viditelný priebeh, minimálne screeny ... Nehovorim nič zlé, iba to že najprv si priprav niečo viditelné čo môžeš prezentovať a až potom zakladaj prezentáciu .. čo ti tu mám na tom hodnotiť??? Gramatiku a prácu s farbou textu?

LYRIcS ty vieš že Prison fox river a Prison Sector su asi jedine mody ktore sa daju hrať ešte bola Prison Break Sona ale tieto dalšie to je všetko to iste len niečo ine toto je niečo ako zmiešat realnu zem s prf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Osobně si taky myslím ze by bylo lepší zrušit připravované módy a prezentovat pouze hotové.. Rázem by tu bylo tak 10 procent.. Většina nemá snahu to dokončit a je to prospěšné max pro kopírování nápadů... Taky dělám mód ale protože je to klidně i na rok práce nehodlám to prezentovat dřív než jako hotovy mód se stoprocentním rozběhem,webem atd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Líbí se mi to. Prezentace neni přehnaná a přesto dala tu podstatnou informaci. Určitě si to přijdu alespoň vyzkoušet, přijde mi to minimálně zajímavé na zkoušku - hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...