Jump to content
  • 0

pomoc Linux Debian 7 - SAMP Server se nespustí


Riko

Dotaz

Zdravím komunitu Pawno.cz.

 

Jelikož máme s projektem Reálný Život problémy, rozhodli jsme se, že jej přesuneme na linuxovou distribuci namísto Windows. Server se laguje a myslíme si, že je to buď chyba hostingu (Hicoria.com) a nebo nekompatibility projektu s Windows, protože je psaný pro linux a linuxové pluginy byly přepsány na windows dll knihovny.

 

V Linuxu jsem naprostý nováček (proto taky projekt běží na Windows) ale někdy se začít musí.

 

Takže.

 

Verze OS: Debian 7 64 bit

 

Aktuálně se jedná o čistý SAMP originální server bez jakýchkoliv úprav (základní FS, GM ..)

 

Server mám stažený, rozbalený, ale při napsání příkazu ./samp03svr neodešle žádnou hlášku (práva na exec jsou povoleny). Pokud napíšu ./samp03svr &, do konzole vypíše např. [1] 10764 ale server se nespustí, ani se nevytvoří server log, nevíme proč, veškerá práva pro složku a soubory v ní jsou povolené a server spouštím na právech root.

 

Může mi s tím někdo pomoci? Děkuji.

 

https://ctrlv.cz/u4Fk

Edited by Riko
Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Verze ? 32/64bit.. Jelikož mam vps tak předpokládám ze 64bi


Je to blbá otázka, ale změnil jsi u toho serveru RCON heslo? (Server mi dělal, že pokud jsem nezměnil heslo od RCON, tak se mi odmítal jednoduše zapnout)

Při tom by se mu alespon log vytvoril

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Rcon heslo jsem změnil, to mě taky právě napadlo.

 

Hledal jsem všude na netu dnes celou noc, ani jsem nespal skrze to, protože se to musí nějak řešit.

A jediné, co jsem našel, je nastavení práv pro execute, ale ty jsou povoleny (jak můžete vidět i u předposledního příkazu "chmod 700 samp03svr", zkoušel jsem i chmod +x samp03svr ale marně)

 

Verze OS: Debian 7 64 bit

Edited by Riko
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím komunitu Pawno.cz.

 

Jelikož máme s projektem Reálný Život problémy, rozhodli jsme se, že jej přesuneme na linuxovou distribuci namísto Windows. Server se laguje a myslíme si, že je to buď chyba hostingu (Hicoria.com) a nebo nekompatibility projektu s Windows, protože je psaný pro linux a linuxové pluginy byly přepsány na windows dll knihovny.

 

V Linuxu jsem naprostý nováček (proto taky projekt běží na Windows) ale někdy se začít musí.

 

Takže.

 

Velmi uzitocna informacia, bez ktorej by ti tu asi nikdo neporadil....

 

 

 

Nainstaluj si 32 bitove libky.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Velmi uzitocna informacia, bez ktorej by ti tu asi nikdo neporadil....

 

 

 

Nainstaluj si 32 bitove libky.

 

Hmm, to jsem udělal a nemůžu se teď přihlásit na žádný účet ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Doinstaluj si 32bit architekturu

 

dpkg --add-architecture i386 # only needed once
apt-get update
apt-get install ia32-libs

 

rozhodne prvni start dej bez jakykoliv pluginu, jen pro jistotu

Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuji za pomoc, konkrétně ATomas a Satoshi.

 

A Satoshi, jen dodám, necpu to všude, jen jsem nějak chtěl zahájit konverzaci :d No dobře, musí to být vidět ne? :d

 

Díky moc, to mohli taky někde napsat na googlu toto ... Já obyčejně vždy hledám a pokud nenajdu, tak se na to vykašlu, ale tady jsem se zeptal a byla to jen taková prkotina ..

 

Každopádně díky za velkou pomoc, už jsem vážně nevěděl, co dál ..

Edited by Riko
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Díky moc, to mohli taky někde napsat na googlu toto ... Já obyčejně vždy hledám a pokud nenajdu, tak se na to vykašlu, ale tady jsem se zeptal a byla to jen taková prkotina ..

Ja to tam tenkrat hledal asi 2 hodiny :d Nic moc. Jak je tolik tech distribuci tak je v tom bordel :d

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...