Jump to content

hardware PC sestava


jenkings

Recommended Posts

Zdravíčko.

 

Potřeboval bych poradit s výběrem komponentů, nebo popřípadně kompletního PC. Počítač by měl sloužit hlavně pro střih videí, primárně pro střih v Adobe Premiere. Cena by měla být zhruba 20-25 tisíc Kč.

 

Vzhledem k tomu že o současném HW nemám až takový přehled, tak bych poprosil v případě stavění PC z jednotlivých komponent o celkový výběr obsahu skříně (včetně case).

Link to comment
Share on other sites

Není ta grafika zbytečně výkonná - drahá? :) A místo toho vzít 32gb ramek? Můj názor jen :d Moc se v tom nevyznám, ale pro střih videí se mi zdá až moc výkonná :d 

Link to comment
Share on other sites

Není ta grafika zbytečně výkonná - drahá? :) A místo toho vzít 32gb ramek? Můj názor jen :d Moc se v tom nevyznám, ale pro střih videí se mi zdá až moc výkonná :d

Na střih/render videí potřebuješ větší výpočetní výkon, než na hry :)

Link to comment
Share on other sites

Není ta grafika zbytečně výkonná - drahá? :) A místo toho vzít 32gb ramek? Můj názor jen :d Moc se v tom nevyznám, ale pro střih videí se mi zdá až moc výkonná :d

 

Na co ti je proboha 32GB RAM? Ja pouzivam vidle spolu s virtualkou a v poho staci 16GB

Link to comment
Share on other sites

Na co ti je proboha 32GB RAM? Ja pouzivam vidle spolu s virtualkou a v poho staci 16GB

No, beru to podle photoshopu, kdy někdy pracuju s tak rozsáhlým projektem, že 16gb mi jede na 100% a pomalu se s tím nedá pracovat :)

Link to comment
Share on other sites

No, beru to podle photoshopu, kdy někdy pracuju s tak rozsáhlým projektem, že 16gb mi jede na 100% a pomalu se s tím nedá pracovat :)

Jakou máš verzi? Máš ho originální? 

Mám Adobe Photoshop CC, k tomu Netbeans, Chrome s minimálně 10 záložkami, steam, teamspeak, outlook atd. a RAM mi jede aktuálně na 5,2GB, takže chyba bude někde u tebe. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...