Jump to content

ostatní Lenovo A6000 nekonečná batéria


RIP

Recommended Posts

Hi all. 

 

Od rana pouzivam mobil mam zapnuty internet nie vypisujem si a po chvile pozeram na cas a tam bateria plna tak si hovorim co to ma do prdele znamenat ved uz sa mi malo minimalne 20 % vybyt a tak stale som na tom mobile az doteraz dokym mi neubralo ani 1% a este mi zahlasilo jasnym tonom ze bateria je nabita ako ked nabijete mobil na 100 % je toto normalne ? :d Stalo sa mi to po 1x. Mobil pouzivam uz cez rok 

Link to comment
Share on other sites

Podle mého názoru se ti propojila baterka sama do sebe, a teď máš jev, zvaný "Nevr endink enerdžy cirkulejšin"

pro podrobný popis přikládám technickou videodokumentaci:

 

 

Tudíž velice gratuluji, jelikož od teď máš k dispozici nekonečný zdroj energie a můžeš s ním napájet cokoliv a nikdy ho už nemusíš dobíjet  :hallo:  :hallo:

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

Podle mého názoru se ti propojila baterka sama do sebe, a teď máš jev, zvaný "Nevr endink enerdžy cirkulejšin"

pro podrobný popis přikládám technickou videodokumentaci:

 

 

Tudíž velice gratuluji, jelikož od teď máš k dispozici nekonečný zdroj energie a můžeš s ním napájet cokoliv a nikdy ho už nemusíš dobíjet  :hallo:  :hallo:

Se mi nezdá že by to fungovalo takhle jen tak :d , určitě v tom musí být nějaký háček , co na to všechno můžu napojit? např NTB?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...