Jump to content

návrh Oficialni pawno.cz mod


Deleted User

Recommended Posts

Zdravim ve spolek,

rad by som sa ujal projektu oficialneho pawno.cz modu a tymto prispevkom by som chcel do vyvoju modu zapojit prave vas, uzivatelov!

 

Jednalo by sa o opensource projekt (zdrojaky by boli verejne pristupne a hostovane na githube), tak ze by k nemu mal pristup kazdy.

Do projektu by mohol prispievat kazdy, bud navrhom, napadom, nahlasenim chyby alebo priamo vlastnym kodom.

 

Do modu by sa prispievalo stylom diskusie.

Niekdo by podal nejaky navrh co by sa mohlo v modu zmenit a preco, nebo co by bolo vhodne tam pridat. Treba pridat house system, nebo treba jenom nejaky prikaz.

Kazdy by sa k tomu mohol vyjadrit, co se mu libi a co ne.

Sucasne by sa vyberali aj resource, t.j. treba pozice, barvy, skiny, zbrane, atd. Napr. pridalo by se nove povolani popelar, tak by se k nemu rovnou vybrali veci, co by to povolani obnaselo. atd.

Pak by to nekdo (vetsinou asi ja) naprogramoval a nahodilo by se to na nejaky oficialni beta server, kde by se to testovalo.

Pak by se to doladilo, upravilo podle potreb a nahodilo na oficialni server.

 

 

A ja by som rad od vas dostal nejake spetne ohlasy, jak pozitivne, tak negativne a rovno polozil par napadov a otazok ohladom modu.

 

Jaky by byl nazev modu? (Prosim, jenom ne zadne zivoty a parby, atd.)

Kde by se mod primarne odehraval? (Ja bych preferoval asi SF)

Typ modu bych typoval asi RP na styl realne zeme.

A jake veci by mel mod obsahovat a jak by jednotlive veci meli fungovat?

 

Zakladni veci, co bych tam nejdriv pridal, jsou:

Auth system    = jednoducha tabulka s registraci a prihlasenim prostrednictvim hesla. Pri registraci by se mohol uviest aj mail.

Status system = pres tab by se kliklo na hrace a zobrazilo by se vam menu s akcemi a stavom hrace. (treba poslat pm, stav penez, hp, atd)

Anti-cheat

 

pak neco jako, povolani, house system, vehicle system, property system a jine veci, ktere vas napadnou. Povolani by mohlo byt stylem, ze kazde povolani by melo treba 4 specificke ukoly, co by mohli delat a tim ovladat hru.

 

hm, tak co vi na to? :d

Link to comment
Share on other sites

Nedělal toto ewwe nahodou ? Ten super ultra mega dobrý nápad dávat na github ? Jako nic proti ewwe ale to jak tam psali že je to úplně mega dobrej nápad mě dostalo, a celkem by mě zajímalo jak dopadl ten mód ?:d

Link to comment
Share on other sites

Nedělal toto ewwe nahodou ? Ten super ultra mega dobrý nápad dávat na github ? Jako nic proti ewwe ale to jak tam psali že je to úplně mega dobrej nápad mě dostalo, a celkem by mě zajímalo jak dopadl ten mód ? :d

 

 

Tak jako o tom nemam ani sajnu, jestli to delal :d

A jako, ak nebude zaujem komunity pawna vyvijat ten mod, tak ja sa na to mozem vysrat :d Tak trochu som zabudol, ze on sem vlastne uz skoro nikdo ani nechodi :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý večer. 
Dovolte sa mi vyjadriť k vašemu príspevku. 
Váš návrh je samozrejme nezávadný z pohľadu kontextu, ale osobne mám väčšie pochybnosti o spustení projektu. Respektíve si myslím že projekt nebude mať sám o sebe nejaký väčší úspech z dôvodu malej odozvy. 
Je treba brať na vedomie že užívatelia ktorý tu boli na začiatkoch robia už v iných jazykoch a na takéto banálnosti nemajú čas. Po väčšine času sa sem prídu len pozrieť a zaspomínať na mladé časy. 
Dnes serveri robia hlavne mladší rovesníci okolo 15 rokov ktorý sa sami učia prípadne ako sám môžte vidieť kopírujú naše staré kódy ktoré volajú po zmene autora za svoje. Česť výnimkám samozrejme. Tak tiež drvivá väčšina a to aj po stálom upozorňovaní a prosení používajú alebo programujú ako by bol rok 2008. 
Tím pádom by bola samotná odozva vážne abiotická respektíve slabá. 
Tiež by som chcel podotknúť že takýchto projektov bolo na tomto fóru už po viacej a všetky skončili drastickým koncom. 
Ospravedlňujem sa za moju nemotivačnú správu. Len chcem upozorniť na to čo drvivá väčšina nepovie do očí páč je tu veková hranica aká je a keď vidia príležitosť dostať niečo bez programovania alebo v tomto prípade skriprovania tak vás budú smelo podporovať. Ostatným je to očividne jedno. 
Dúfam že sa na mňa nehneváte a beriete moju správu skôr ako radu než pokus o atakovanie vášho projektu.
 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Tohle tu už jednou bylo, a moc velký úspěch to nemělo. Ale jestli si to vemeš na starosti a nevyse*eš se na to, tak by to mohlo být zajímavé.

Člověk by se mohl něco málo přiučit a třeba dostat i nějaké rady od zkušenějších pawnerů apod.

Link to comment
Share on other sites

Počkal bych s tím do doby, než zprovozníš ten D jazyk pro sa-mp. Mohl by jsi to dělat v něm a my se z toho učit, popřípadě pak přidávat svoje kódy. Bylo by to alespoň užitečnější. Rekordy v návštěvnosti to sice nebude mít tak jako tak, ale aspoň to bude k něčemu dobrý... :d;)

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Hele, lidi, podívejte se na to takhle, za pokus to stojí. Bloodman prakticky říká, že se lze zapojit i jinak než programováním, tedy přispíváním nápady, návrhy apod. Třeba se nesejde moc programátorů, co by do toho chtěli jít, ale každý snad má nějaký svůj nápad (reálný), který by tam chtěl vidět, ne? Já jsem rozhodně pro.

Link to comment
Share on other sites

Logicky, kdyz je furt posilate na google tak se nedivte :d

 

Težce zabil :d

 

- k tomu návrhu :)

 

Myslím, že to není uplně návrh, který by byl padlý na hlavu, je tu hodně lidí, který maj i třeba dobré nápady, či myšlenky a jejich zkušenosti jim nedovolují je naplnit, či zprovoznit (občas co mi přijde do zpráv na Fb, tak je to fakt super nápad, je prostě nevědí co jak udělat..) a když se do toho zapojí víc lidí, nemusel by to být propadák, a i kdyby byl, zkusit se má všechno, alespoň, jak už někdo psal nademnou, si někdo zkusí, nebo získá nějáké ty zkušenosti a tak :)

Já jsem pro, jak říkám, zkusit se má všechno :)

Link to comment
Share on other sites

Tak trochu vidím, že jsi se nechal inspirovat Reálným Životem :d

 

 - Napr. pridalo by se nove povolani popelar

 - (Prosim, jenom ne zadne zivoty a parby, atd.)

Auth system   = jednoducha tabulka s registraci a prihlasenim prostrednictvim hesla. Pri registraci by se mohol uviest aj mail.

- Status system = pres tab by se kliklo na hrace a zobrazilo by se vam menu s akcemi a stavom hrace. (treba poslat pm, stav penez, hp, atd)

 

Ale možná taky ne a je to jen náhoda, každopádně GL s módem ;)

 

Realny-Zivot.cz

Link to comment
Share on other sites

Tak trochu vidím, že jsi se nechal inspirovat Reálným Životem :d

 

 - Napr. pridalo by se nove povolani popelar

 - (Prosim, jenom ne zadne zivoty a parby, atd.)

Auth system   = jednoducha tabulka s registraci a prihlasenim prostrednictvim hesla. Pri registraci by se mohol uviest aj mail.

- Status system = pres tab by se kliklo na hrace a zobrazilo by se vam menu s akcemi a stavom hrace. (treba poslat pm, stav penez, hp, atd)

 

Ale možná taky ne a je to jen náhoda, každopádně GL s módem ;)

 

Realny-Zivot.cz

No neřekl bych to je i na mnoho jiných serverech inspirace RŽ je možná avšak nepravděpodobná.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

- Napr. pridalo by se nove povolani popelar

- (Prosim, jenom ne zadne zivoty a parby, atd.)

- Auth system = jednoducha tabulka s registraci a prihlasenim prostrednictvim hesla. Pri registraci by se mohol uviest aj mail.

- Status system = pres tab by se kliklo na hrace a zobrazilo by se vam menu s akcemi a stavom hrace. (treba poslat pm, stav penez, hp, atd)

 

Ty děláš, jako by registrace pomocí hesla a e-mailové adresy či využití tabulátoru byla přelomová inovace, kterou před Reálným životem nikdo neměl. Budeš se divit, měl.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vy stále musíte rýpat do každého, kdo napíše komentář, co? :d Tak potom nechápu, k čemu to tu je.

 

A to, že nechápeš argument je čistě jen tvůj problém.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Třeba to tu je aby se pokusil sjednotit hlavy a vytvořit něco pro nováčky? Případně obrovskej sandbox? Možná proto tu je?

 

To ty ses tady najednou objevil a zarejpal do toho, že to jsou prvky/nápady z RZ... Nemluvě o tom, že vEnd doložil fakt, že RZ nepřišel s těmito nápady jako první a ty napíšeš, s prominutím, takovou mrdku jako že hledáš souvislosti s RZ. Jednak to vůbec nesouvisí s tématem a jednak je to bullshit argument, proto se ptám proč je hledáš? Třeba k tomu máš důvod... Zatím to teda chápu jako pokus o vytvoření reklamy, která akorát zanechává negativní dojem na RZ, které kdysi bylo tak slavné

Link to comment
Share on other sites

Každý si může napsat, co chce :)

 

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

Link to comment
Share on other sites

To potom môžeme kvôli zamestnaniu "popelář" "srovnávat" s XY hranými aj nehranými módmi...

 

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

 

Nj rýchlo sa z toho radšej vykrúť, lebo si tu robíš akurát hanbu. BTW s tou registráciou si ma dostal.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

 

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju?  ;)

 

třeba? Proč? Co tě k tomu vede? Jen si hledal souvislosti? Dokážeš odpovědět na tyto otázky a ne se z toho furt vykrucovat? Furt si mi neodpověděl na moji první otázku, kterou jsem položil smysluplně a bez konfliktu. Tys mě akorát poslal pak v podstatě do píči. 

 

A kde jsem tvrdil, že RZ vymyslelo tyto dokonalé a úžasné prvky? A proč bych si to měl znova přečíst, když mi nejsi schopen odpovědět na tak jednoduchou otázku?

 

Ano každý si může psát co chce, ale k tomu je třeba mít rozum, příspěvek musí mít hlavu a patu a ne vypustit nesmysly hned z hlavy, což ty očividně děláš.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...