Jump to content

hledám Niekoho kto z pdfka spravi html/css


BlueSk

Recommended Posts

Zdravim,

 

Uz podla nazvu urcite viete co chcem. Hladam niekoho kto dokaze s pdfka spravit web mam na mysli len html/css nic viac ziadna funkcionalita a podobne..

 

Prikladam sem obrazok ako to ma vyzerat. Samozrejme zaplatim :} kto by mal zaujem tak piste PM a hned aj cenu.

 

o8JG.png

Link to comment
Share on other sites

Steam Wallet skusal som vsetko uz aj explore kit alebo ako sa to vola ale nope :{

 

HighPrint ano zakazali ale ked si tak vsimnes tak jedina stranka ktora skoncila je csgodouble pokial ja viem a neustale sa vytvaraju dalsie stranky :]

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechcem ťa odrádzať ale prosímťa nevytváraj žiadnu gambling stránku. Už len to že nevidíš rozdiel medzi PDF a PSD je jasný dôkaz že na tvojej stránke budú zaregistrovaní max 2 ľudia, ty a trade bot 

 

Ak si aj napriek mojej "veľmi konštruktívnej" kritike myslíš že to má zmysel tak pokračuj a nenechaj sa odradiť

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Neber to špatně ale pokud neumíš nakodovat design. Tak jak dodělaš ten zbytek ? Jakože boty, ověřování mobilem apod.

Link to comment
Share on other sites

Myslim si ze medzi nodejs a php je dost velky rozdiel co sa tyka css :) ako som povedal css je moja slaba stranka. A tento topic nebol vytvoreny nato aby ste posudzovali moje vedomosti :) a taktiez nikto nikde nepovedal ze idem s toho spravit csgo gambling web.

Link to comment
Share on other sites

Myslim si ze medzi nodejs a php je dost velky rozdiel co sa tyka css :) ako som povedal css je moja slaba stranka. A tento topic nebol vytvoreny nato aby ste posudzovali moje vedomosti :) a taktiez nikto nikde nepovedal ze idem s toho spravit csgo gambling web.

Mezi NodeJS a PHP je velký rozdíl, co se týče CSS? To jsem nepochopil. To jakože PHP a NodeJS má rozdílný CSS kod? :d

Link to comment
Share on other sites

A jak se proboha někdo, kdo nechápe html/css, což ani není programování, dostane k PHP a nodeJS ?

 

Ja treba taky neumim css a delam senior C++ programatora.

 

Toz to vis, ne kazdy dokaze delat weby za 1000kc

Edited by Satoshi
Link to comment
Share on other sites

Ano, přidej tam k tomu číslu dvě nuly a bude to sedět, tak i tak, nechápu tvojí logiku, co má c++ co dělat s html/css ? Uvádíš tu vážně hloupý protipříklad..

Link to comment
Share on other sites

Army ak si taky mudry tak mi povedz co ma html/css robit s php/nodejs? Vies niekomu ide funkcionalita a niekomu fantazia a vytvara design a vzhlad :) Predtym ako nieco napises tak my vysvetli preco pri niektorych strankach v dolnej liste(footer) pise Coded by xxx,Design by xxx to akoze ten co robil kod(funkcionalitu) tak musel robit aj vzhlad alebo ako?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...