Jump to content

gamemode Prison Sector 47


Andrey

Recommended Posts

Prison Sector 47

vězeňský mód

 

Už v pátek otevíráme staronový vězeňský mód pod názvem Prison Sector 47, který byl založený v roce 2012 Lyricsem.

 

- Mód se odehrává na ostrově nedaleko Los Santos

- 3 druhy útěků ke kterým se musíte propracovat

- 2 druhy dozorců (vnitřní a venkovní)

- Práce v skladě za kterou si vyděláváte peníze

- Máte možnost si zahrát Black Jack

- Můžete založit box o peníze proti jinému vězňovi

- Spousta míst vyhrazených pro dozorce

- Archandělová hrobka

- Achievementy

 

Na serveru bylo spousta chyb opraveno, které původní mód obsahoval.

 

V PÁTEK 16:00 otevíráme

 

http://sector47.ga/

 

 

 

play.sector47.ga:4747 

 

Server bude spuštěný se souhlasem autora módu (LYRIcS)

 

Nyní nás naleznete také na facebooku kde se dozvíte toho hodně! Ať už o připravovaných akcích, soutěží nebo novinkách.

LINK: https://www.facebook.com/prisonsector47/

Edited by Andrey
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Byl opraven bug, kdy dozorce se propadl bůh ví kam, poté co vykonal potřebu na svém WC? Byl opraven bug, kdy dozorce a vězeň procházeli dveřmi a někdy se propadli bůh ví kam? Tyto bugy jsem nevěděl jak opravit + mi lyrics řekl, že to opravit nelze...

Link to comment
Share on other sites

Byl opraven bug, kdy dozorce se propadl bůh ví kam, poté co vykonal potřebu na svém WC? Byl opraven bug, kdy dozorce a vězeň procházeli dveřmi a někdy se propadli bůh ví kam? Tyto bugy jsem nevěděl jak opravit + mi lyrics řekl, že to opravit nelze...

 

Opraveno.

 

 

Určitě přijdu.

 

Těšíme se :)

Link to comment
Share on other sites

Příjdu mrknout. Ale doufám, že tam bude něco originálního :d Né jako PFR :d

Tak lyrics je TOPa. Do puntíku propracovaný mod, i když 4 roky starý. 

 

Opraveno.

Pro mě asi navždy nepochopitelnou záhadou. Když jsem jako vnitřní či venkovní dozorce vycházel z řídícího centra do chodby v 8/10 případů mě to doopravdy portlo na tu chodbu, ale někdy mě to portlo prostě dopryč.

Link to comment
Share on other sites

2000 liků a začátek :o tak to bude na serveru tak 40 lidí a víc čekám :d

Kdyz do toho zapocitas i boty, tak tam tech 40 bude no. Cela ta facebookova stranka je zvlastni. 2k liku jen tak a pritom nulova aktivita (komentare, liky atd.). Uvidime :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nechcem nijak nikoho uraziť ale mám silného tušáka že tie liky na FB sú z addmefast alebo podobných stránok kde exchangujete túto "menu". za 2 dni by si žiadny nový sa:mp server na CZ/SK scéne nenašiel na FB 2200 likov a už určite by následne nemal potom na poste maximálne 2 liky.

Link to comment
Share on other sites

Facebook stránka byla vybudována za jiným účelem ale jelikož se nevyužívala tak jsme se rozhodli jí využít pro server s tím, že by jsme nalákali lidi co mají like na stránce a mají SA:MP. Všechno na stránce jsou CZ/SK lidi bez žádného addmefast apod. Prostě jenom větší propagace serveru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...