Jump to content

nabízím Prodám: BetSport168.eu - Sázkové poradenství


Marek Šrám

Recommended Posts

A co bys jako chtel? Ja si uctuju 1000kc/hod programatorske prace na s.r.o.

 

Reagujem na tvorbu ktora sa zaobera ohladom tipovacieho poradenstva za ucelom neakeho zarobku cez podobne stranky .. Tuto stranku som si prezeral a stale mi nedava zmysel pre ludi ktory by si chceli na takomto niecom privyrobit. Co sa tyka tipov niesu verifikovane, hocikto si moze na stranku pridat falosne tikety, ved kde tam na tej stranke je garantovane ze sa tam da nieco prividelat na tuto otazku si odpoviem aj sam jasne ze nikde ked tam nieje ani overena historia sa ani necudujem ze dotycna osoba to chce predat a k tej cene dal by som za to tak maximalne 40 € 

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale ludia ako ty, co si necenia vlastnej prace su ti, co tahaju platy web developerov na naproste minimum.

40e? To ako really? Ved za to si dneska nic nekupis. Si predstav, ze by si si mal na tom postavit zivnost. Ak by si robil taketo weby za 100e, tak kolko by si ich musel spravit, aby si sa uzivil?

 

Trocha matiky:

1000e - tolko chces mesacne zarobit v cistom

1800e - tolko potrebujes zarobit na svoju superhrubu mzdu

2500e - tolko by si mal zarobit, aby si sa vo svojej praci mohol posuvat dalej (rozsirovat zivnost, brat ludi, obcas budes bez zakazok, mas mesiac dovolene, atd.)

 

20 - tolko pracovnych dni mame v priemere za mesiac

2500 / 20 = 125 - tolko potrebujes zarobit za den

3.125 - tolko webov za 40e musis za den vyprodukovat aby si slusne vyzil.

 

 

plat 1000e  v cistom mesacne berem ako referencny plat junior programatora v C++ na slovensku. tj. na to, aby sa mi oplatilo odist z prace a zacat podnikat, musim dokazat zarobit tolko mesacne vlastnou pracou, inak sa radsej niekde zamestnam.

 

 

Za tieto informacie nemusis dakovat, ja sam som sa k nim dopracovaval asi rok.

Edited by Satoshi
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...