Jump to content
  • 0

pomoc Street Life


Richard

Dotaz

Ahoj bycl bych rád kdyby se našel někdo kdo by mi poradil ohledně modu street life. Stáhl jsem si ho a vložil na server přepsal jsem to i v server.cfg ale na serveru ten mod prostě nemám. Hází my to eror 19 a nevím co s tím. Prosím poradte.

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vážení užívateľ. 
Poprosil by som o lepšie vyjadrovanie. Musel som si to prečítať vyše 10x aby som to pochopil čo vlastne chcete. 
Nebolo by zlé zapracovať na vyjadrovaní v prípade žiadosti o pomoc. Tak tiež je pekné že vám vypisuje do server logu 19 errorov ale povedzte ako vám máme pomôcť keď ste zabudli na pár kľúčových vecí pri písaní helpu? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ak máš .pwn tak by si to mal nájsť

public OnGameModeInit()

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/Server/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/Server/Houses/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/Server/Firms/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/Server/Clans/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

print("Zložka \"scriptfiles/SL/Server/MobilNumbers/\" nieje vytvorená! Server sa vypína!");

 

nemusíš  hľadať tu to máš


Ak nechápeš

 

SL

SL/Server

SL/Server/Houses

SL/Server/Firms

SL/Server/Clans

SL/Server/MobilNumbers

 

zabijem sa ak to tam dá tak ako si myslím že tie zložky vytvorí :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...