Jump to content

nabízím Mód


Fallen

Recommended Posts

Dobrý večer.
Chcel by som predať svoj mód. Kto by mal záujem, napíšte SZ, popíšem čo a ako funguje.
Som ochotný pokračovať aj v tvorbe.

 

V móde sa nachádza Admin System s Reg systémom cez DIALOG, informácie o hráčovi, jednodnuchý event systém,

house systém, car systém a pracujem na benzinke a tuningu(nemovitosti). Taktiež je po mape rozmiestnených 500 vozidiel.

Edited by Fallen
Link to comment
Share on other sites

Neverte mi .. v momente si ma začal presviedčat aby som ako 3 pawner otročil idiotovi. Myslel si, že pre neho budem celý život pavniť zadara.

O takého idiota, čo pozbiera kódy a dá ich do módu tu nikto nestojí.

A banol som ta za to, lebo si my ponúkal spoluprácu bez platu. Čo som charita ? aby som furt sedel na pc a pýsal ti kódy a ty ich potom vydával za svoje ?

Link to comment
Share on other sites

Neverte mi .. v momente si ma začal presviedčat aby som ako 3 pawner otročil idiotovi. Myslel si, že pre neho budem celý život pavniť zadara.

O takého idiota, čo pozbiera kódy a dá ich do módu tu nikto nestojí.

A banol som ta za to, lebo si my ponúkal spoluprácu bez platu. Čo som charita ? aby som furt sedel na pc a pýsal ti kódy a ty ich potom vydával za svoje ?

 

Klídek. HodnikCZ je takový nový místní idiot, kterého nelze brát vážně. Doporučuji ti se trochu rozepsat o tom, co vlastně prodáváš.

Link to comment
Share on other sites

honziik.png

 

Možno to je shit mód, ale stále nieje dokončený, predávam to preto, lebo pawno ma už nebaví. Vieš mňa by velice zaujímalo, ako si ty mohol spraviť tuning town. Všetky príspevky o TT má len Dave. Je smutné, že skúsený paneli ti pawnuju mód a ty ho vydávaš za svoj. A ešte s tou spoluprácou ... niesom ako dave, aby som ti robil scripty a ty ich vydával za svoje. Môj čas tiež nieje zadarmo, nežijem nekonečne, a ak ti mám niečo robiť, určite nie zadarmo.

A načo by som ti závidel ? Ty si myslíš, že život je len o PC ? Pred 100 rokmi nič takého nepoznali, a vedeli s tým žiť. Len vidno ako generácia 15-ročných ide ku dnu .... Za chvíľu budete non-stop pri nete.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Zdrž se urážek

HondikCZ, už je to poněkolikáté, co tě napomínáme za nevhodné chování. Jestli se nezdržíš dalších urážek, nebude to už varování, ale ban.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...