Jump to content

mapa Luxusní vila v Las Venturas!


Andrey

Recommended Posts

Celkem dlouhou dobu jsem pracoval na jedné z mojich největších a nejpropracovanějších map, na vile, nacházející se v Las Venturas. Mapa má celkem 731 objektů a na hodně objektech jsou textury. Možná je to kolem 40, možná 50% objektů. Textury jsou hlavně na objektech které skládají dům, tráva či podobně, ale taky upravený nábytek nějaký.

 

Co všechno vila obsahuje?

 

1. patro

 

- 2 poschodí

- Za domem velký prostor s bazénem

- Kuchyň propojenou s obývacím pokojem

- Menší chodba když vlezete do domu

- Pracovní stůl

- 1 velký stůl pro hostiny, 1 malý stůl pro klasické používání (snídaně, oběd, večeře)

 

2. patro

 

- Krásný výhled s velkou terasou a prostorem na jógu

- Gauč s malým stolkem pro výhled na krajinu

- Ložnice propojená s koupelnou

- Nahrávací YouTube studio s všemožným vybavením na stole či jakékoliv potřebné věci

 

Za domem

 

- Velký hostinský stůl pro grilování

- Pár stolků na posezení

- Bazén jako dekorace

- Velký prostor

- Na bazénu menší prostor na posezení

- Osvětlení

 

Mapu zveřejňovat nebudu a nebude využita na žádném serveru jelikož je to velké množství objektů a textur a hodně špatně se zobrazují objekty pokud se pohnete o několik metrů. Zmizí jednoduše každém krokem několik objektů.

 

Videoukázka v podobě obrázků (bez efektů, hudby)

 

https://www.youtube.com/watch?v=_wf2kflhPeE&feature=youtu.be

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Však jasné, ale když mám pravdu říct, tak ze začátku to ani nemělo být něco extra, pouze něco na pár desítek objektů až nakonec jsem z toho udělal tohle, co jsem udělal. Ovšem pokud bude nálada, čas a chuť, není problém udělat něco, co bude venku vypadat krásně.

Link to comment
Share on other sites

Nebudu tady někoho hypovat, každý někdo začínal,
jen teda bych něco vytknul .. A sice, pojem "luxusní" u mě zrovna v tomhle oboru znamená trochu asi něco jiného, než pro autora,
neříkám, že je to uplně nejhorší, ale jak už zde někdo napsal, vypadá jak kartonová krabice, ale jak ríkám, každý někdo začínal a věřím že se zdokonalíš až objevíš další objekty, ze kterých se dá udělat ještě lepší vilka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Z venčí teda otřes... Ale uvnitř trochu lepší. 

 

- Zaměř se na detaily, nedělej zbytečně velké prostory, když je pak nevyplníš detailama.

- Určitě existuje nějaké zábradlí, které na schodech fakt chybí ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak bylo řečeno, z venku od té silnice je to otřes, vypadá to fakt jako kostička, z druhé strany to nevypadá tak špatně. 

Takže nejspíše to udělat tak, aby to nevypadalo jak kostka, interiér je jinak fajn.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...