Jump to content

nabízím Pracovní místa v oblasti IT


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím všechny.

 

Nabízím pracovní místa v oblasti vývoje webových aplikací pro svou firmu Softonics s.r.o.

 

Aktuálně hledám:

 

PHP programátory

HTML/XHTML kodéry

Grafiky

Obchodní zástupce

A ostatní lidi, kteří mají zájem něco tvořit.

 

je mi jedno jaké máš vzdělání. Pokud chceš dosáhnout něčeho velkého a něco tvořit ozvi se mi na email [email protected] s nějakým průvodním textem.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nepotřebuju nalákat lidi na plat. Pokdu je zajímá pouze plat, tak jsou pro mě nezajímaví a nechci s nimi spolupracovat.

Link to comment
Share on other sites

Nepotřebuju nalákat lidi na plat. Pokdu je zajímá pouze plat, tak jsou pro mě nezajímaví a nechci s nimi spolupracovat.

První, co lidi upoutá je vždy zajímavý plat. Kord u programátorů, kteří si mohou víceméně v dnešní době vybírat podle výši platu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Lidi co mají rodinu skutečně živit nechci. A ani o ně nemám zájem ;) A ano, pochopil jsi správně, že je to mířené hlavně na mladé lidi, i studenty.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hipe řeknu ti asi jen jedno. Podívej se jakým způsobem píšou takové inzeráty normální firmy. Takhle rozhodně ne. Já tu nevidím absolutně nic o tom, co tím získám, co mi nabízíš, jaké peníze, neznám vůbec historii či jakékoliv informace o tvé firmě. Tohle na mě působí jako každý druhý inzerát o nějakého dítěte, co schání nějaké blbce co mu budou něco dělat za VIP nebo za SMSky do nějakých blbostí. Tak to na mě fakt působí. A jestli to není pravda? To já nevím, protože víc jsi sem nenapsal. A já nebudu někomu psát a ždímat z něho potřebné informace. Ty máš ty hlavní, důležité a potřebné informace sem napsat. Ne že mi ti jako nějakému pánu budeme psát a domáhat se informací. Pro mě naprosto nezajímavá nabídka či inzerát.

 

PS: Tím že tam napíšeš, že máš svojí firmu tím nikoho opravdu neoslníš :d

 

 

Je to napsané přesně tak, jak potřebuju. Správní lidé se mi ozvali. ;)

Link to comment
Share on other sites

Promiň, ale jestli se ti na tohle ozval někdo "správný", tak máš asi hodně milné představy o tom jak to vůbec v IT může chodit a o tom co je vlastně + a co -

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Zkoušel jsi někdy nabrat nějaké lidi? Řekl bych, že asi ne. Vyzkoušej si to a uvidíme jak se ti to povede ;)

Link to comment
Share on other sites

Mladý, profesionální, nadšený a talentovaný vývojáře jedině na pawnu.cz!

I já chci tvořit něco velkýho! Třeba software za 14990 s technickou podporou v ceně!

 

PS: Ozvi se mi, mám jahodový šprcky  :oboci:

Edited by Grubb
Link to comment
Share on other sites

Je to napsané přesně tak, jak potřebuju. Správní lidé se mi ozvali. ;)

Hmm, správní lidé? Dle toho co jsi tu napsal se mi zdá, že jsi asi hledal lidi bez duše a určitého smyslu vůbec svého života. Ale budiž, každý jsme nějací. Ovšem s takovým typem lidí bych já pracovat nedokázal :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hmm, správní lidé? Dle toho co jsi tu napsal se mi zdá, že jsi asi hledal lidi bez duše a určitého smyslu vůbec svého života. Ale budiž, každý jsme nějací. Ovšem s takovým typem lidí bych já pracovat nedokázal :)

 

 

Tak samozřejmě, nejsou to na 100% lidi, které bych si představoval, ale ozvali se lidé, s většinou mých požadavků. Když bych to měl říct v procentech, tak splňují mezi 70-90% které jsem hledal. Lepší někdo než nikdo nemyslíš? :)

Link to comment
Share on other sites

No, ale kdyby jsi napsal, kolik mu za to budeš cvakat, myslím, že by se ti mohli ozvat i ti 100% lidi co hledáš, taky nenastoupiš do pracovního úvázku, když pujdeš a na sloupu uvidíš "Nová firmy hledá pracovníky, ozvěte se", taky rád vím o co jde a tak, a nebudu, jak už je výše napsáno tahat ještě z toho kdo něco potřebuje informace..

Link to comment
Share on other sites

A v tom je ten rozdíl, já hledám lidi, kteří se nenechají zlákat penězma ;)

 

Žijeme v době, kde jsou peníze snad skoro všechno... 

Edited by iWendelinnek
Link to comment
Share on other sites

Žijeme v době, kde jsou peníze snad skoro všechno... 

Spíše bych řekl úplně vše... v dnešní době dostaneš tak maximalně zdarma do držky.. :d A neb... peníze vládnou světem.... 

Link to comment
Share on other sites

Vy ste ešte stále nepochopili, že hľadá deti/študentov, ktorí by mu robili skoro zadarmo a tešili by sa z toho, že aspoň niečo zarobia, niekde "pracujú" a budú sa cítiť "dôležito" ? :d

 

Samozrejme nič proti a dúfam, že sa ti bude dariť, máš to dobre vymyslené, len neviem či tam nebude vzhľadom na vek trochu chýbať "disciplína".. Však to poznáš.. akonáhle niečo potrebuješ mať hotové tak samé výhovorky, prípadne pôjde offline a zákazník čaká..  :)

Edited by wroxx
Link to comment
Share on other sites

Samozřejmě nejsem nijak škodolibí a spíše jsem optimista pro všechno a všechny, ale ty hipovy odpovědi, že hledá ty správné lidi a jiné bláboly, však i ten "firemní web" sotva funguje, stačí se podívat, jak je zpracován formulář a jeho odeslání a na základě toho děláte "profesionální" weby ostatním ?, jak chceš najít ty správné lidi, bez motivace penězma, to, že doděláš nějaký projekt je sice velice hezké, ale jak ho doděláš za určitou částku, "naprasíš, to co půjde" nahraješ a jdeš na další projekt, kde máš ten proces sebezdokonalování, či jiné další důležité věci, co jsou v tomto oboru tak důležité? a hlavně samozřejmě souvisí s penězma, ani student není ochoten dělat "kvalitní" práci za pár halířů (za předpokladu, že umí...)

Edited by Army
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrí deň. 
Nedá mi nezareagovať na toto téma. 
Čo sa tíka jeho firmy dnes je sloboda výberu čiže ak bude niekto chcieť jeho firmu vyberie si ju. Mne tiež nie je niekedy jasné prečo niekto kupuje drahý SA:MP host keď VPS vyjde lacnejšie ale darí sa tím hostom aj tak.
Tak tiež nemôžte mu niečo také písať je to jeho firma a on si ju riadi. Je to to isté ako keby vám on teraz diktoval čo si dáte na raňajky a obed. Sme každý nejaký a istotne má nejaké svoje dôvody. Proste ak vidíte ponuku práce a ak sa vám nepáči len ju prehliadnete. Predsa nenapíšete majiteľovi email " viete čo je to celé zle, takto nikoho nezoženiete... ". A ak si pozeráte aj platy je tam veľa krát napísané " plat dohodou ".  

Čo sa tíka toho výberu študentov. Pokiaľ im bude platiť načas bez zbitočních výhovoriek a vcelku normálny plat prečo nie? 
Veď dnes ako študenta vás zavrú do továrne kde vás budú stále buzerovať a dajú vám tu najhoršiu robotu čo je v firme za 2€ pri najlepšom 2.50€ zatiaľ čo ich zamestnanec má 4€ - 4.50€. Takto môže pracovať z pohodlia domova a to čo ho baví. 
On len ponúka pracovnú príležitosť a ak je evidovaný ako živnostník a bude to celé legálne môžu daní pracovníci nabrať skúsenosti v danom obore. 

V konečnom dôsledku ti prajem Hip veľa šťastia nech ti firma prosperuje. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsi někdy nabrat nějaké lidi? Řekl bych, že asi ne. Vyzkoušej si to a uvidíme jak se ti to povede ;)

 

Neviem s kolkatimi ludmi si robil pohovor ty, ale ked vidim co k nam chodi za ludi na pohovor do prace, tak sa obcas nestacim divit.

Doktorand, co ucil 2 roky programovanie na vyske nevie ani zaklady o OOP v C++ (dedicnost, polymorfizmus, AD-HOC, ...).

20 rokov stary senior programator, co nedokaze vyriesit ulohu pre stredoskolaka.

 

Od programatora v prvom rade pozadujem aby dokazal pracovat samostatne a netrebalo ho vodit za rucicku, aby vedel programovat na intermediate/expert urovni, poznal navrhove vzory a vedel si obhajit svoj nazor, preco to co robi je lepsie nez nieco ine. Napr. preco je eventloop pri 40-tich klientoch lepsi nez 40 threadov s 1 recv blocking socketom, atd. Aby sa dokazal ekvivalentne ohodnostit, odhadnut cas ktory stravy nad konkretnymi problemami a dokazal ich samostatne riesit. Dylinu za 5k, co toto nevie bohuze nepotrebujem.

 

Ked obcas vidim co su niektori schopny naprogramovat za 35k plat (ze grubbe), tak sa bojim pozriet na soft za 14k, z ktoreho clovek, co to robil mal tak 4-5k...

 

Ak hladas ludi, ktory to robia preto, ze ich to bavi a nie pre peniaze, tak ti poviem iba jedno (vlastne 2 veci):

1. Takto sa byznis neroby...

2. Kamos robil jeden soft, nechcel za to nic, ze to spravy preto, ze ho to bavy. Soft nevedel dokoncit za 2 mesiace, tak mu kamosi nanutili 100e aby to aspon dokoncil. Druhy soft dali robit kamosovy, co si za to vypytal 500e. Soft bol za 3 dni hotovy.

Edited by Satoshi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...