Jump to content

ostatní Nakupování her přes Steam?


Andrey

Recommended Posts

Zdravím, v poslední době uvažuji že si koupím ETS2 nebo CS:GO. Podíval jsem se na ceny na steamu a celkem by mě to vyšlo draze bez slevy. Našel jsem pár obchodů které tyto hry prodávají elektronicky (přes steam) a je to o dost levnější. Např. CS:GO stojí 10€ a ETS2 6,99€. Máte nějaké zkušenosti s nakupováním takhle levněji? Protože nejde mi do hlavy, jak to můžou obchody prodávat levněji než Steam, který to má o něco dražší.

Link to comment
Share on other sites

Pokud myslíš např. g2a tak tam je to většinou vždy levněji kvůli VAT – anglická zkratka pro daň z přidané hodnoty (z anglického Value added tax - wikipedia) a to pak vyjde skoro stejně jako na steamu , ale některé hry jsou stejně levnější a asi se to vyplatí koupit. Ale taky si musíš dát pozor protože to prodávají lidi a můžou tě např. okrást , ale za 30kč si koupíš ochranu a když tě okrade tak ti to vrátí peníze.Párkrát jsem tam nakupoval a bez problémů.Záleží na tobě.

Link to comment
Share on other sites

CSGO za 10 € to kde ? 

https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-global.html

 

Já z G2A kupuji pořád nikdy se mi nestalo že  by klíč nefungoval :) , a ještě ohldeně toho VAT to stačí tam dát že nejsi z Evropy a máš to vyřešené a nebudeš platit víc :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

S G2A je problém ten že herní klíče většinou nakupují přes kradené karty. Vlastník karty sice dostane refund a klíč už zůstane tomu kdo to koupil. Jen aby jednou stím nebyli problémy

Link to comment
Share on other sites

S G2A je problém ten že herní klíče většinou nakupují přes kradené karty. Vlastník karty sice dostane refund a klíč už zůstane tomu kdo to koupil. Jen aby jednou stím nebyli problémy

 

Cize nekupovat odtial ? :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Hele já nevím.. Já si to raději koupím přímo na steamu a mám klid.Realně asi nehrozí že byse něco dělo ale buh ví...

Link to comment
Share on other sites

No s tím že kradou kreditní karty se mi ani věřit nechce, být tomu tak tak už si je najdou a mají po biznisu.. 

To uz by ich davno niekto nahlasil 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pozri, väčšinu hier na steame čo som kúpil som kupoval z G2A. Stačí kupovať od verified sellerov(selleri s vysokým ratingom) a nestane sa ti že by bol kľúč nesprávny. Som absolútne spokojný aj s ich podporou, ak niekedy niečo nešlo, napísal som, do pár minút bolo vyriešené a peniaze som mal naspäť.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Teraz mi pisal kamarat ze kupoval odtial skiny a nedosli cize budu tam urcite neake podvody z ich strany  ;)

 

to že tvoj kamarát píše že mu nedošli skiny tak to neznamená že to sú podvody z ich strany :) a keby si trochu čítal informácie tak vieš že pri heavy loade steamu majú so Skinmi problémi, to sa ale netýka hier, iba skinov. Už som si o tom písal aj s ich podporou, riešia to a momentálne ak niekomu nedojde skin má napísať na podporu a peniaze mu vrátia :)

 

A navyše treba si uvedomiť ako G2A funguje. Oni nepredávajú žiadne hry ani skiny. Oni dovoľujú predávať ľudom skiny a hry a berú si z toho % z predaja. Takže G2A je legitímne na 100%, to že narazíš na predajcu ktorý predáva falošné kľúče, nieje ich problém, samozrejme na tom tam potom majú podporu aby ti peniaze vrátili :)

Link to comment
Share on other sites

Já si vždy počkal na steamu až budou letní slevy apod. Nikdy jsem snad žádnou hru nekoupil beze slevy :d

 

Ja som tak kupil csgo za polovicu co by som si musel paysafeku kupovst za 20 € som mal co potrebujem za 7 € cize asi tak aj ja :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...