Jump to content

ostatní Telefon - Doporučení od vás.


Polisek

Recommended Posts

Zdravím vím že tu už bylo několik témat o doporučení telefonu ale přesto zakládám další z důvodu toho že se budu pohybovat v jiné cenové skupině než poslední takové temat.

Jak asi jde poznat z názvu tématu chci aby jste mi řekl nějaké vaše zkušenosti s telefony a podobně.

Někdy v následujícím týdnu si chci kupovat nový telefon z důvodu že můj starý už nefunguje.

Tudiž.

 

Moje představa

Max cena: 10 - 15 000 Kč

Fotoaparát: 8 MP a více.

HDD:8GB +

Operační systém: Je mi to vcelku jedno.

Rychlost:Potřebuji aby telefon byl rychlý a dobře se sním pracovalo,také aby mi vydržel nějakou dobu bez zasekaní a měl jsem jistotu že stím telefonem přežiju aspoň dva roky stím že by stále fungoval bez problému.

Baterie: Výdrž baterie je důležitá proto bych ocenil nějaký telefon který by nežral zas tolik baterky nebo aspoň aby baterie měla výdrž.

 

 

Pokud by jste mi mohli napsat nějaké vaše zkušenosti s telefony byl bych rád.

Neuškodí kdyby jste se o telefonu rozepsali apodobně.

Link to comment
Share on other sites

Doporučuji ti značku Huawei mam sní zkušenosti, model ti presne nedokážu doporučit ale určitě nejkvalitnější mobily dle mého názoru má huawei

 

P9

Link to comment
Share on other sites

No rozhodne nie sekaju aj ked ich obnovis cez tovarenske nastavovania.. 

Aha od kdy? :d Mám tablet Lenovo Yoga Tablet 2  2 roky bez problémů Mobil Lenovo Vibe P1m půl roku a taky bez problémů ;)  

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ještě se podívej co o něm povídají na xda-developers tam se dozvíš případný neduhy a jakou má community support atd

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Aha od kdy? :d Mám tablet Lenovo Yoga Tablet 2  2 roky bez problémů Mobil Lenovo Vibe P1m půl roku a taky bez problémů ;)

 

Zaleti aj ako nim zaobchadzas ci ti casto pada na zem aku ma odolnost voci padu a aku konstrukciu ma pripadne displej ci je haklivy na vodu. Ale to co som popisal nemusi mat s tym nic spolocne a pokial ide o aktualizacie dost dokazu ten mobil posrat a prehodi to parametry. 

Link to comment
Share on other sites

Sice vlastním andorid, ale kdybych měl si koupit takhle drahý mobil, tak jdu do Apple. Krásný displej, foťák, systém je taky top :)

Link to comment
Share on other sites

Tvé požadavky odpovídají na mobil v hodnotě 4000 ne 10 000 - 15 000 :d

každopádně asi huawei nebo honnor, honnor bývá ještě o něco levnější a patří pod huawei :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

iPhone SE 16GB

 

Foťák: 12 MP (Fotografie o velikosti až 28 MP)

HDD: 16 GB (reálně cca 13)

Baterie vydrží při běžném používání 2 - 3 dny.

Za měsíc se nebude sekat.

A nezačně se sekat ani po 2 letech. 

Po 4 letech stále bude fungovat.

Za půl roku jeho cena neklesne pod bod mrazu a kdyby jsi chtěl změnu, stále budeš v ruce držet dost peněz aby se dal prodat a koupil si jiný.

Cena 13 000 Kč (na CZC.CZ)

Link to comment
Share on other sites

iPhone SE 16GB

 

Foťák: 12 MP (Fotografie o velikosti až 28 MP)

HDD: 16 GB (reálně cca 13)

Baterie vydrží při běžném používání 2 - 3 dny.

Za měsíc se nebude sekat.

A nezačně se sekat ani po 2 letech. 

Po 4 letech stále bude fungovat.

Za půl roku jeho cena neklesne pod bod mrazu a kdyby jsi chtěl změnu, stále budeš v ruce držet dost peněz aby se dal prodat a koupil si jiný.

Cena 13 000 Kč (na CZC.CZ)

Souhlasím!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...