Jump to content

ostatní Vaša najlepšia mobilová značka ? Skúsenosti vaše ?


RIP

Recommended Posts

Hi. Tak mne sa podarilo vcera z rana na vecer startit cierny lenovo A 6000 a tak momentalne nemam ziadny .. Touto temou by som chcel naznacit ze kto z vas ake mobily pouziva v dnesnej dobe a co by pripadne odporucil za vhodnu cenu. 

Link to comment
Share on other sites

Já mám Huawei P8 Lite a jsem maximálně spokojen. Zatím nejlepší mobil co jsem kdy měl. 

Kupoval jsem ho v Praze za 4 200Kč

Ten má kamoš a zatial sa mi nesťažoval len ja potrebujem niečo na rýchlo ta priatelnu cenu 

Link to comment
Share on other sites

No myslím že to je naozaj celkom fajn sumička.A ak chceš "kvalitný" smartphone za dobrú cenu tak skús nejaký bazár :d

Nie moc veľký rozdiel v cenovke ale máš tu lenovo vibe p1m. Používam p1m aj p1 a som spokojný.

Link to comment
Share on other sites

Vlastnil som veľa mobilov. Najprv Nokiu, Samsungy, Sony Ericson, LG, nejaký čínsky a iPhone 5.

Najviac som bol spokojný s tým čínskym a s iPhonom 5.

Ten čínsky mal nasledujúce parametre: 1gb ram, 2 jadrový procesor, 8gb internú pamäť. Asi po 2 mesiacoch začal sekať, reakcia trvala dlho.

iPhone 5 používam až doteraz. Som sním veľmi spokojný. Po celý rok som ho nemusel ani raz reštartovať. Je svižný reakcie bleskové.

 

A ked ti zacal sekat si ho opravil ci vyhodil rovno mal som tiez tento problem len to by som ja nedokazal spravit len v servise by mi to urobili. Ale mne sa prehodil aj procesor aj android na novu verziu po aktualizaciach automaticky a az v tom momente to vsetko zacalo .. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pozri, pod 100€ ani nechoď. Mobil pod 100€ znamená nonstop sekanie pri základných činnostiach(smartphone). Mám s takými skúsenosti a ver mi že by si ľutoval že si si radšej trochu nepriplatil. Každopádne ak Android tak ti odporúčam rodinu Xperie od firmy Sony. Ak nie android tak by som išiel do Windows Phonu, nejakú novšiu Lumiu(kvôli podpore Windows 10). Ja osobne som mal Xperiu L/M (už teraz neviem ktorú presne) a momentálne mám Lumiu 925.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Apple jedině. :d 

- Výdrž baterie

- Úvodní obrazovka se neseká

- Neseká se ani po 5 letech

- Dobré technické specifikace

- Cena je možná větší, ale nebudeš muset po roce kupovat nový. Hodnotu to ztrácí mnohem pomaleji

 

Pokud chceš Android, tak jak se tu psalo, tak Sony Xperia. Na zkoušku byl vždy parádní. Případně HTC One. Firma HTC sie krachuje, ale co se týče HTC One, tak je opravdu velice dobrý. Má ho kamarád a neseká se. Co skutečně nedoporušuju, tak je samsung. Po 2 měsících se ti začně sekat i úvodní obrazovka.

Link to comment
Share on other sites

Mám dorbý zkušenosti s Lenovo Vibe P1m doopravdy kvalitní mobil za dobrou cenu nikdy žádný problém :) , já jakoby kompletně lenova mám v oblibě protože mám od nich jak PC tak tablet i mobil a nikdy žádný problémy :)

Link to comment
Share on other sites

Zkus novou českou značku Cube1. Na Alze to asi neseženeš, ale zkus typ CUBE1 M400. Je to svižný mobil, neseká se. A když v tom máš kartu, máš to i na dost her :d.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hlavně si nekupuj Xiaomi, za začátku super, ale poté se začne sekat a co je horší, začne blbnout tak, že se ti nikdo nedovolá a nebudou docházet ani SMS. 

 

 

Díky, hodně jsem nad tím uvažoval... Už neuvažuju :d

Link to comment
Share on other sites

Ten mobil som mal na pusal esteze som stihol vsetko zablokovat ale aj tak som tam mal dost fotiek a vela veci ktore som si chcel udrzat aspon v spomienke sim karta uz je zablokovana davno som len zvedavy kedy ho uvidim na slovenskom bazari alebo niekde vyhodeny uz ale ponukal som aj odmenu.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Administrátor

Dneska hledat "nejlepší" je zbytečný. Musíš si říct co od toho telefonu chceš a podle toho vybrat. Já osobně si libuju ve flagshipech. Od roku 2013 mám HTC One (m7) a plánuju přesedlat bud na příští blackberry s androidem nebo na Pixel XL

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Podle mě je nejlepší Samsung.. sice je to drahé ale kvalitní a výkoné než od shitů I-phonů :).

 

Nemůžeš porovnávat android a ios. Tudíž nemůžeš porovnávat žádný android smartphone s iphonem. iOS je vyvýjený na 7 telefonů. Android na 700 tisíc.

Link to comment
Share on other sites

Odporucam xiaomi mi4, a ostatne telefony od znacky xiaomi :]. Mal som xiaomi mi4, maju vlastny os MIUI kt. aktualizuju kazdy tyden momentalne bezi na android 6.01 ma to 4 jadra nieco okolo 2.3ghz myslim, ramku 3gb a bateriu 3200 ten telefon stoji okolo 140 eur na slovensku neviem ako v cesku fotak ma skveli a video ma moznost 4k. Je to nova znacka hoci cinska no myslim,ze sa snazia tou nizkou cenou prejst do sveta

Link to comment
Share on other sites

Nemůžeš porovnávat android a ios. Tudíž nemůžeš porovnávat žádný android smartphone s iphonem. iOS je vyvýjený na 7 telefonů. Android na 700 tisíc.

Ano možná je to srovnání v počtu mobilů ale platit za aplikace na iOSU na 7 telefonech hm.. ? 

Link to comment
Share on other sites

Dneska hledat "nejlepší" je zbytečný. Musíš si říct co od toho telefonu chceš a podle toho vybrat. Já osobně si libuju ve flagshipech. Od roku 2013 mám HTC One (m7) a plánuju přesedlat bud na příští blackberry s androidem nebo na Pixel XL

 

Do Blacberry bych už nešel. Co vím, tak už ukončil kompletně celou mobilní část. Takže by případná budoucí podpora byla v nedohlednu :) Jsou to už mrtvé telefony, co se nedokázali uchytit.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Do Blacberry bych už nešel. Co vím, tak už ukončil kompletně celou mobilní část. Takže by případná budoucí podpora byla v nedohlednu :) Jsou to už mrtvé telefony, co se nedokázali uchytit.

 

Oni přestali/přestanou dělat hardware například Priv se mi hrozně líbí

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Do Blacberry bych už nešel. Co vím, tak už ukončil kompletně celou mobilní část. Takže by případná budoucí podpora byla v nedohlednu :) Jsou to už mrtvé telefony, co se nedokázali uchytit.

 

 

Hodně jsem té značce fandil. Líbila se mi. 

 

 

Odporucam xiaomi mi4, a ostatne telefony od znacky xiaomi :]. Mal som xiaomi mi4, maju vlastny os MIUI kt. aktualizuju kazdy tyden momentalne bezi na android 6.01 ma to 4 jadra nieco okolo 2.3ghz myslim, ramku 3gb a bateriu 3200 ten telefon stoji okolo 140 eur na slovensku neviem ako v cesku fotak ma skveli a video ma moznost 4k. Je to nova znacka hoci cinska no myslim,ze sa snazia tou nizkou cenou prejst do sveta

 

 

Také jsem kdysi přemýšlel o Xiaomi konkrétně Mi3 nebo Mi4, ale od té doby, co tam byla ta kauza špehovéní ze společnosti číny, tak mě to přešlo. Jinak nadále si myslím, že to má budoucnost a kvalita za tu cenu stojí... :)

Link to comment
Share on other sites

Hlavně si nekupuj Xiaomi, za začátku super, ale poté se začne sekat a co je horší, začne blbnout tak, že se ti nikdo nedovolá a nebudou docházet ani SMS. 

Sorry, ale toto je taký názor, že "jedna babka povedala"... Nemôžeš odsúdiť celú značku len za to, že sa tvojmu kamarátovi pokazilo alebo si to niekde čítal..

 

Problémy aké opisuješ sa mi diali aj od novoty na iPhone 5, asi 3x mi dali nový kus a furt bol nejaký problém.. Nešlo z neho volať, bol som vždy nedostupný, neskôr nefungoval home button, nafúkla sa baterka (a z toho sa aj "ohol" displej), malo problémy s prehrávaním videí atď.

 

Napriek tomu Apple neodcudzujem a myslím, že som mal proste nešťastie a nepoznám nikoho, kto by mal stým telefónom toľko problémov..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...