Jump to content

ostatní Podvody


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Možná ste si všimli co se tu včera stalo. Jistý člověk chtěl vypracovat script za který "chtěl" zaplatit. Zaplatil 1/3 jako zálohu a po dokončení scriptu se vymlouval a nechtěl doplatit zbytek. 

Toto se určitě nestalo poprvé a ani naposled. 

 

Právní hledisko:

Nejsem právník takže možná to není tak uplně pravda, ale vidím to tak ,že jelikož mezi sebou neměli smlouvu není to nijak vymáhatelné. Pokud se nepletu k uzavření smlouvy vám musí i být 18+.

Takže vyhrožovat policií a podobné věci nemají smysl. 

 

 

Právní systém Vám tedy nepomůže. My bychom ale mohli. To co jsem udělal pro vEnda ( proklepl jsem si toho dotyčného, našel multi-account, zabanoval ) udělám pro kohokoliv.

Pokud se vám něco podobného přihodí. Napište mě nebo vEndovi PMku. Přiložte nějaké důkazy. Nejlépe screeny konverzace. 

 

Po zabanování dotyčného člověka, se tento člověk vEndovi ozval a doplatil co měl a žádal o unban. Neručím za to že se to samé podaří u Vás ale minimálně zabráníme tomu aby to mohl udělat někomu dalšímu prostřednictvím tohoto fóra. 

 

 

Tím , že odsud takové lidi vybanujeme se toto fórum rozhodně nezhorší, právě naopak.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Email se dá použít jako právní důkaz. Pawn zakázky si zásadně nechám zaplatit celé a pak pošli kód. Pokud je zakázka větší, požaduji i zálohu. Jinak to prostě nejde.

 

Doporučuji to takhle každému, jinak tyto problémy budou stále. Pokud dotyčný nechce zaplatit ani zálohu, tak nevím proč si něco objednává u někoho, když mu sám nevěří, že to udělá. 

 

To je za mě vše. Dělám pawn na zakázku a problémy nemám.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...