Jump to content
  • 0

pomoc Načítanie súboru


CryGame

Dotaz

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

Ewwe + Cybrion var.

new File:data = fopen("soubor.txt",io_read);//Otevře soubor
new str[512];//do tohoto budeme zapisovat vždy jeden řádek ze souboru délka řádku nemůže být delší než 512 znaků
while(fread(data,str))//cyklus projede celý soubor
{
     print(str); //Vypíše všechny řádky v souboru do konzole (Zde každý extra, dokud cyklus nepřečte celí soubor)
}
fclose(data);//zavře soubor jinak server spadne
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Keď to nevie, prečo mu rovno nepovieš ako ? :d

 

Tohle není naše povinnost, abychom pod každým příspěvek, kde někdo požádá o pomoct mu někdo ihned posílal celé kódy. Tohle je diskuzní fórum, o tom se má diskutovat. To je stejné jako s tebou. Někdo ti pošle odkaz a ty hned řveš a všechny urážíš, že nenapsali normální příspěvek, když ti vlastně posílají odkaz, který ti pomůže se tvým problémem. To stejné, když ti někdo napíše postup zcela jen z teoretické stránky, a ty napíšeš, že to nechápeš(se takhle pak zjistí, jaký uživatel se tomu skutečně věnuje, a jaký chce jen scripty, které viděl na jiném serveru), že chceš ukázku v podobě kódu(ani ten nepochopíš a nakonec chceš celý kód)... to je diskuze. Vítej na fóře.

 

Toto nemyslite vážne .. chudák chalan čaká, že keď príde, tak nájde to, čo potrebuje. A vy namiesto toho napíšete je...

Přečti si pořádně uživatelovu žádost(ano i když později napsal, že to špatně formuloval, ale berme, že to ještě nenapsal). Jediný dotaz, co obsahuje je (cituji) "Je to možné?". Nevím co ty, ale já tam nikde nevidím podtext "prosím pomocte mi, vůbec netuším, jak to udělat, můžete mi poslat ukázku v podobě kódu?", jen čistou otázku. Takže, pokud máš podobný problém a potřebuješ ho vyřešit, tak buď počkej, dokud se nedostane k potřebně ukázek kódu a nebo si založ vlastní help. Do té doby tvoje příspěvky jsou jen ot pro nahnání počtu příspěvků...

 

A když jsme tak u toho, když si stěžuješ, že Ewwe a nikdo neposílá ukázku, proč jí nevypíšeš ty sám?

 

OT??? Nep. Účelem tohoto subfóra je pomáhat. A pochopení hlavního účelu existence tohoto fóra je rozhodně potřeba vysvětlit, jelikož to někteří nechápou do dneška...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

Prosím ... toto snaď nebudeme riešiť ako malé deti. Proste som potreboval ukážku lebo som pár veci zabudol.

Ďakujem Ewee.

 

Proč děkuješ mě ? Ukázku ti poslal Hip

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aha :d Sry. Diky HIP. Neviete potom ešte ako spraviť to, že keď tam nič nieje, tak sa stane niaky príkaz ?

 

Přidej si mě na skype - mrandreyy, možná ti něco málo poradím, ale třeba napsat srozumitelnou otázku :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

CMD:prikaz(playerid,params[])
{
  new File:data = fopen("tvuj_soubor.txt",io_read);
  new string[4096],str[512];
  while(fread(data,str)) strcat(string,str);
  fclose(data);
  ShowPlayerDialog(playerid,0,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Header",string,"Close","");
  return 1;
}

Neprohanel jsem to kompilatorem, ale verim ze pripadne preklepy si uz dokazes opravit :)

Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
před 1 hodinou, ATomas said:

 


CMD:prikaz(playerid,params[])
{
  new File:data = fopen("tvuj_soubor.txt",io_read);
  new string[4096],str[512];
  while(fread(data,str)) strcat(string,str);
  fclose(data);
  ShowPlayerDialog(playerid,0,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Header",string,"Close","");
  return 1;
}

Neprohanel jsem to kompilatorem, ale verim ze pripadne preklepy si uz dokazes opravit :)

Krutě. Bump po osmi letech tu snad ještě nebyl 🤣 

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...