Jump to content

Pokemon GO diskuze


Om3n

Recommended Posts

Zdarec.

 

Divím se že tohle téma tu ještě nikdo nezaložil, protože tu je určitě dost lidí co to hraje, nebo uvažuje že začne hrát.

 

Co takhle uspořádat menší společný lov někde v centru Prahy?

Link to comment
Share on other sites

Nechápu co je na to cancer :d Je to jenom vylepšenej Ingress, kterej začínal bejt nudnej.

 

PS: Už chápu proč to nikdo nezaložil. :d Bojíte se že Vás ostatní dissnou. :d Srábci

Edited by Om3n
Link to comment
Share on other sites

 

 

Hehe, já jsem si tu aplikaci hacknul a můžu klidně z pohodlí domova chytat pokémony v Praze či kdekoliv jinde...  
 

Tím vám chtěl Honza říct, že s vámi bude chytat pokémony klidně v centru Brna :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Potom ale ta hrá už stráca jediný a posledný zmysel a už vôbec nevidím dôvod ju potom používať.

Link to comment
Share on other sites

jsem jedinej komu příjde pokemon go jako úplně cancer hra? 

Samozřejmě každého baví něco jiného. U téhle hry opět zabral "ovečka efekt" - hraje můj kámoš, musím taky...hraje celý svět, musím taky, abych byl prostě IN. Já jako malý jsem sledoval pokemony, takže do jisté míry celkem nostalgie a rád si tu hru zahraju.

Link to comment
Share on other sites

jsem jedinej komu příjde pokemon go jako úplně cancer hra?

U mě převažuje myšlenka, že je to spíše "nebezpečná" hra, než cancer... kvůli virtuálním postavičkám vlezou tam, kde nemají co dělat, a udělají co ani nemůžou. Samotná hra mi tak nevadí, ale vadí mi lidi, že se s tím musí sr*t všude, kde můžou. Neotevřu YT aniž bych tam neviděl alespoň 3 videa, kde kecají a radí ohledně furt téhle hry...

Link to comment
Share on other sites

U mě převažuje myšlenka, že je to spíše "nebezpečná" hra, než cancer... kvůli virtuálním postavičkám vlezou tam, kde nemají co dělat, a udělají co ani nemůžou. Samotná hra mi tak nevadí, ale vadí mi lidi, že se s tím musí sr*t všude, kde můžou. Neotevřu YT aniž bych tam neviděl alespoň 3 videa, kde kecají a radí ohledně furt téhle hry...

 

Za lidskou hloupost ale nemůže hra. Je postavena na ingressu a všechny místa kde se cokoliv objevuje vytvořili sami hráči. Je úplně stejně nebezpečná jako telefonování za jízdy, psaní zpráv za chůze atd...

Link to comment
Share on other sites

je to úplná kravina čo kedy mohol niekto vymyslieť a nechápem že možu byt niektorí ludia takí sprostí že čo dokážu kvoli nejakej detskej, virtuálnej postavičke spraviť až to može byt pre nich dokonca aj nebezpečné..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...