Jump to content

PC- Nie je Signal


Mikoo

Recommended Posts

Zdravím,

 

Mám menši problem, dnes ráno o 11:00 som dal sťahovať Mafiu 2 všetko zatedy išlo, ale keď som ošiel do obchodu nakúpiť tak som PC uspal, keď som prišiel zapol som ho a na monitore ukazovalo že Nie je signal. Proste vobec pc nechcelo načitať.

 

Neviete čo je za problem ?

Link to comment
Share on other sites

A si si istý že ide? Máš na ňom nejakú diódu ktorá svieti keď je zapnutý? Skús iný kábel, možno to je káblom. Buď to alebo ak máš nejakú redukciu na karte tak môže byť poškodená práve tá redukcia. Ak nie tak potom ti už len jedine odpieklo kartu, skús ju vymeniť za inú ak nejakú máš a uvidíš

Link to comment
Share on other sites

A čo má RAMka spoločné s grafikou? Samozrejme, že som myslel grafickú kartu. Skús teda inú redukciu alebo vymeniť tu grafickú kartu za inú, ak nejakú máš. Mne sa stalo niečo podobne a musel som nakoniec kúpiť novú kartu pretože tú starú po siedmich rokoch odpieklo

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Jestli to máš před HDMI doporučuju zkusit něco jiného, HDMI (kabel) se mi pravidelně vyjebávalo jednou za půl roku ;)

Link to comment
Share on other sites

A tá GTX ti tiež nešla? No točiť sa ventilátor môže ale nejaká vecicka v ňom sa mohla dodrbať napríklad kondenzator alebo niečo a ty o tom ani nemusíš vedieť. Ostáva ti len vyskúšať inú redukciu a ak sa to neopravi tak do servisu. Mimochodom skús to napojiť na HDMI či ti to pojde.

Link to comment
Share on other sites

Ne tiež ukazovalo na monitore Nie je signal. No vedieť o tom nemusim. A redukciu druhu nemám a ani HDMI. A do servisu pojde asi zajtra.

Nakoniec to bola Grafika.. Grafiku odpalil zdroj lebo bol slaby..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...