Jump to content

HedryX

Recommended Posts

Dobrý deň, hľadám sponzora pre vzrastajúci minecraft server. Šlo by o nový česko-slovenský minigames server pre originálnych,
ale aj warez hráčov. Ako náš sponzor by ste dostali Herný server nad 10 € k tomu Team Speak 3 server nad 20 € a BungeeCord
server nad 30 €. Každý sponzor bez ohľadu na výšku príspevku by dostal prefix SPONZOR a dostal by vlastnú roomku na
Team Speak 3 servery. Ďakujem za prečítanie icon_e_smile.gif

Edited by HedryX
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hodně úspěchů s hledáním sponzorů.

 

Co z toho chápu:

 

- Asi chcete pníze

- Hledáte sponzory, kteří si u vás vlastně koupí TSko, MC server nebo nějakou BungeeCord

- Pokud vám někdo chce dát/zaplatit méně než 5 Euro, tak je radši nechcete, protože si myslíte, že si z vás dělají srandu.

 

Shrnuto, vy jste si vlastně založili MC servery "minigames" a přes ně nabízíte multihosting na MC a TS s benefitama. Btw ani nevím co že je to za stránku nebo hosting nebo server nebo já nevím co. Dobrá práce.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem to moc nepochopil, jelikož slovensky nerozumím skoro nic :d Ale vzrůstající bude asi rostoucí minecraft server. Dle toho, že ani nemáte web bych soudil, že ten server začal teprve růst a je v plenkách. 

 

K tomu jen řeknu, že začínajících projektů je plno a ten tvůj není ničím zajímavý a ani výjimečný.   

Link to comment
Share on other sites

Potom to dopadá následovne :d

 

https://ctrlv.cz/saom

 

Keby už ťa mal niekto sponzorovať, tak kde zoženie istotu že tie peniaze ktoré do toho vrazí nebudú len vyhodené, pretože už podľa toho akým štýlom si napísal túto "ponuku" sa mi veľmi nezdá, že má tento projekt nejakú budúcnosť :d

Edited by b_KEY
Link to comment
Share on other sites

Ja ako Slovák som si tým tiež neni istý ale skúsim vám to tak zostručniť. Ak mu prispejete viac ako 5€, dostanete SPONZOR rank resp. VIP a TS roomku ktorú si môžete jednoducho založiť zdarma.Za tých 5€ by zrejme stálo aspoň za to VIP(aj keď aj o tom celkom pochybujem) ale čo keby sa niekto rozhodol že zaplatí všetko? Dáte mu tam jebnutý prémium rank za pár halierov a TS roomku ktorá sa dá založiť zdarma? Chlapče, keby si povedal že investor dostane napr. 50% a mal dokázané že sa mu tá investícia vráti, (kedže to je vlastne definícia investície - využívanie penazí s cieľom dosiahnuť zisk) tak by mu to MOŽNO za niečo stálo. Ale s tím čo tu píšete by tam "zainvestoval" - .ako tomu vy hovoríte, len čistý ko*ot.

Link to comment
Share on other sites

Áno musím dodať že som tam napísal blbosť o tej minimálnej výške príspevku tak som to vymazal, ale mi ponúkame za sponzoring herný server / ts3 server / bungeecord server.. To znamená že ak niekto dá napr. 15 € tak dostane herný server ( nemusel by to byť len minecraft aj napríklad csko atď.. ale to sme ešte neskúšali ) ak dá niekto 23 € dostane herný server aj ts 3 server a ak dá niekto 30 € dostane k tomu aj bungeecord server. Vlastne máme VPS server kde pobeží náš server s tým že ak niekto dá napr. 13 € tak na naše VPS mu dáme jeho vlastný server s FTP, VIP systémom, konzolou... +Ingnition minecraft hrám lebo skoro nič iné nemôžem kvôli epilepsií (Proste mi vadia blikačky) a rokov mám dosť :)

Edited by HedryX
Link to comment
Share on other sites

Áno musím dodať že som tam napísal blbosť o tej minimálnej výške príspevku tak som to vymazal, ale mi ponúkame za sponzoring herný server / ts3 server / bungeecord server.. To znamená že ak niekto dá napr. 15 € tak dostane herný server ( nemusel by to byť len minecraft aj napríklad csko atď.. ale to sme ešte neskúšali ) ak dá niekto 23 € dostane herný server aj ts 3 server a ak dá niekto 30 € dostane k tomu aj bungeecord server. Vlastne máme VPS server kde pobeží náš server s tým že ak niekto dá napr. 13 € tak na naše VPS mu dáme jeho vlastný server s FTP, VIP systémom, konzolou... +Ingnition minecraft hrám lebo skoro nič iné nemôžem kvôli epilepsií (Proste mi vadia blikačky) a rokov mám dosť :)

A aký mi dáš dôvod na to aby som si miesto výkonnej a vlastnej VPS radšej hostoval na tvojom serveri?

 

P.S. ohľadom tej epilepsie s tebou súcitím, tiež som si tým prešiel.

Link to comment
Share on other sites

A aký mi dáš dôvod na to aby som si miesto výkonnej a vlastnej VPS radšej hostoval na tvojom serveri?

 

P.S. ohľadom tej epilepsie s tebou súcitím, tiež som si tým prešiel.

Keby si bol sponzor tak by si bol na servery (poprípade webe) zobrazený aj s tvojím serverom a keby dáš napr. 15 € tak tých 5 € naviac by šlo nášmu pluginmasterovi ktorý by ti ho nastavil (stým že má dlhú skúsenosť s javou atď...) Proste není to povinné ja som dal iba ponuku a mám k tomu ešte niečo naviac ale nejdem to tu písať keď tak mi napíš osob. správu..

Edited by HedryX
Link to comment
Share on other sites

Keby si bol sponzor tak by si bol na servery (poprípade webe) zobrazený aj s tvojím serverom a keby dáš napr. 15 € tak tých 5 € naviac by šlo nášmu pluginmasterovi ktorý by ti ho nastavil (stým že má dlhú skúsenosť s javou atď...) Proste není to povinné ja som dal iba ponuku a mám k tomu ešte niečo naviac ale nejdem to tu písať keď tak mi napíš osob. správu..

Máte web? Já ho ještě neviděl.

Link to comment
Share on other sites

Hele, s tímhle stylem žádný sponzoring nezískáš. Maximálně nalákáš nějaké dítě, které ti bude chtít poslat dar v hodnotě 100 Kč přes SMS. Reálně ti ale do toho nikdo nepůjde. A můžu ti napsat klidně i několik bodů, které v základu musíš udělat, aby jsi vystupoval vážně a hlavně seriozně.

 

Takže především je to prezentace. To znamená, jak napíšeš celý text, jak ho pojmeš, jakou typografii zvolíš aby to bylo prostě vizuálně dobrý. V další části je prezentace -> ať už by se jednalo o obrázky, videa nebo přímo třeba v PowerPointu, kde odprezentuješ co máte, co budete mít a jaké jsou vaše plány a cíle. K  tomu se samozřejmě váže i zkušenosti a projekty z minulosti, kterýma buďto disponuješ či nikoliv. Tohle vše je ještě stokrát důležitější, když nemáš ani webové stránky! Na to pozor. Stačí se podívat třeba na kickstarter, najít si nějaký silný projekt a sám uvidíš, jak se podobné žádosti píšou a prezentují -> mimochodem pro takové typy sponzoringu je to asi nejlepší tyhle projekty.

 

Sám si musíš asi v hlavě říct, že tímhle by jsi v žádném případě neuspěl -> proto nechápu, proč si myslíš že s tímhle nic co jsi tady napsal, by jsi zrovna měl uspět tady. Lidi jsou blbý, to ano. Ale až tak zase ne.

K tomu se váže další základní bod, místo kde to prezentuješ. Vážně si myslíš, že zrovna tady na pawnu najdeš ty správné lidi pro sponzoring? Zkus nad tím zapřemýšlet.

 

Všechno se točí kolem toho, jak dobře to dokážeš prezentovat a celé prodat. O tom to je. To že tu napíšeš pár vět jak nějakému kámoši a šup, pište mi SZ a budete králové. Takhle to nefunguje a nikdy fungovat nebude. Takový projekt nemá smysl se jím ani zabývat.

 

Zkus si s tím dát práci, protože sponzoring je hodně těžká záležitost co vyžaduje i hodně času. A hlavně se musíš dobře PREZENTOVAT. Takhle nikdy nic nezískáš, ani slávu ani peníze.

 

Howgh!

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...