Jump to content
  • 0

pomoc Admin System.


Denonymous

Dotaz

Ahoj,

 

hledám nějakej způsob jak udělat admin systém, četl jsem všecko, ale nikde nebylo to co bych potřeboval.

 

Potřeboval bych jak udělat příkaz přes RCON, aby nastavil hráči práva admina.

 

Potom by jsem potřeboval, jak přidávat příkazy co může ten admin. :) abych to mohl upravovat, aby jsem tam mohl mít víc příkazů.

Díky za rady, prosil bych o kód, kterej bych pak mohl vylepšovat.

 

Link to comment
Share on other sites

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tu máš jeden môj prvý a nikde nepoužitý..Robil som ho síce dávno, ale možno si z neho niečo mrkneš prípadne vyberieš...Veľa vecí som mohol spraviť ináč keď tak teraz na to pozerám, ale čo už :d Každý nejak začínal.

 

https://uloz.to/!Kj3nVpEV5/basicsys-pwn

Edited by b_KEY
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nejlepší adminsystém podle vlastních snů je ten, který si uděláš sám... V jiných akorát najdeš buď chyby, backdoory a nebo něco, co se ti tam nelíbí...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ee já se snažím vyhledávat nějaký návody, ale budto jsou "neuplny" .. nebo nevim no. :d

Protože návody jsou od toho aby tě naučily jak "pracovat a pak v tom pokračovat sám" a ne "jak to přesně dělat"... například návod na register a login neslouží k tomu aby sis to zkopíroval a hodil na server bez nějaké změny, ale je to návod aby ti ukázal jak by to vypadalo podle autora "kdyby sis dělal vlastní" a ukazuje ti to, jak by ho dělal on, aby sis ho pak později mohl udělat pomocí stejného postupu ale zpracoval a dodělal úplně jinak...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ee já se snažím vyhledávat nějaký návody, ale budto jsou "neuplny" .. nebo nevim no. :d

Jenom na pawno.cz máš nespočet tutoriálů pro začátečníky. Stačí si je pořádně projít. Bude lepší když si to uděláš sám. Zde ti nikdo kód nedá.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Najprv si sprav register, na google najdeš vela na YSI alebo dini. 

A potom stačí spraviť prikaz (setlvl), ktorý iba nastaví level a uloží ho.

Potom pri prikazoch spraviš podmienku napr. 

 

If(adminlevel[playerid] < 0) return SendClientMessage(playerid, farba, "Nemáš admin level");

 

if -> keď

adminlevel[playerid] < 0 = keď hráč má admin level väčší ako 0

return = pokračuj v prikaze

SendClientMessage = keď nema ten level nebude pokračovať v prikaze ale pošle mu správu, že nema lvl 

 

a pokračuješ v príkaze pre admina

Link to comment
Share on other sites

  • 0

== Left is equal to Right                             if (Left == Right)
!=  Left is not equal to Right                       if (Left != Right)
>   Left if greater than Right                       if (Left > Right)
>= Left is greater than or equal to Right    if (Left >= Right)
<   Left is less than Right                       if (Left < Right)
<= Left is less than or equal to Right         if (Left <= Right)

 

 

adminlevel[playerid] < 0 = keď hráč má admin level väčší ako 0

Buď si sa zmýlil alebo si nedával pozor na matematike

Edited by b_KEY
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Twixo mas to spatne... doporucuji i tobe si precist neco o podminkach

 

stane sa, že spravim chybičku. Robil som to na rýchlo ale ja sa to učim a čitam si nejake tie tut ako použivať napr cp atd. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

To už bych mu raději doporučil hotový script ke stažení, ta sekce má témata z roků 2009 až 2011, což se dá jinak interpretovat jako věk dini/dcmd a dost prasáckých kódů, co se tak dívám. :d

 

Tady (klik) máš nějaké admin systémy, podívej se na to, až se na to budeš cítit (doporučuji s tím ale moc dlouho neotálet), můžeš se začít učit z těch návodů a systém si upravovat, takhle se asi nejlépe pawn naučíš (já se tak učil).

Edited by vEnd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...