Jump to content

gamemode [GM] Dark Island


Polisek

Recommended Posts

  • Hlavní moderátor

Berte prosím v úvahu, že né každý tady chodí od 8:00 do 13:30 do školy, ale jsou i tací co pracují a tyhle věci dělají pro zábavu či relax.

 

Pokud vím, tak Polis chodí do školy také. Nevím, jestli zrovna od osmi do třinácti, ale moc se to lišit nebude. (Btw Deniska nemá cenu brát vážně.)

 

Očividně na to hodně lidí čekalo, tak by to chtělo alespoň oficiální vyjádření o tom, že se to odsouvá.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Každopádně by byla škoda se nato vykašlat úplně,protože té práce už je tam udělané celkem dost.. Ale tak to musí vědět sám autor.. Snad to neskonči jako většina "Připravovaných modu" icon_e_smile.gif Na druhou stranu takový mod chce čas a nějáký datum je v tomhle případě spíš informativní.. Né vždy proběhnout takové betatesty bez milionu bugů že :d

Edited by RmT_Kjuba
Link to comment
Share on other sites

Každopádně by byla škoda se nato vykašlat úplně,protože té práce už je tam udělané celkem dost.. Ale tak to musí vědět sám autor.. Snad to neskonči jako většina "Připravovaných modu" icon_e_smile.gif Na druhou stranu takový mod chce čas a nějáký datum je v tomhle případě spíš informativní.. Né vždy proběhnout takové betatesty bez milionu bugů že icon_e_biggrin.gif

Môžem ťa ujistiť, že tento mód bude vydaný. 

Máme VPS, takže to určite Polis myslí vážne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Môžem ťa ujistiť, že tento mód bude vydaný. 

Máme VPS, takže to určite Polis myslí vážne icon_e_wink.gif

Abych to chápal, takže ty se na tom též podílíš? Měl bys představit celý vývojářský tým, ať v tom máme jasno. :d

Link to comment
Share on other sites

Abych to chápal, takže ty se na tom též podílíš? Měl bys představit celý vývojářský tým, ať v tom máme jasno. 

Ne, na vývoji módu dělá sám Polis. S Polisem a XpresSem vedem herní portál, na kterým jede tento server a s jeho módem mu pomáháme leda tak testováním, ale nic víc.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Ne, na vývoji módu dělá sám Polis. S Polisem a XpresSem vedem herní portál, na kterým jede tento server a s jeho módem mu pomáháme leda tak testováním, ale nic víc.

Teď už je to o něco jasnější. Podařilo se vám Polise zastihnout? Zkoušel jsem mu psát na Skype, ale bez odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

Teď už je to o něco jasnější. Podařilo se vám Polise zastihnout? Zkoušel jsem mu psát na Skype, ale bez odpovědi.

Popravde, ani my ho zastihnuť nemôžme icon_e_biggrin.gif icon_e_biggrin.gif icon_e_biggrin.gif , občas napíše občas nie,asi má toho moc, alebo nemá chuť.

Link to comment
Share on other sites

On programuje, vy si z neho robite srandu.
> 3 years later
> on zaraba
> vy mu dlaždite schody na chate
Edit: sry , trochu som naliaty

Edited by Tanga
Link to comment
Share on other sites

Neboj sa Polis sa už ozval icon_e_smile.gif, ale vydanie sa určite odkladá.

 

Děkujeme za informaci. Bez tebe bychom si mysleli, že se nic neodložilo a Polis se vrátí v čase, aby stihl vydat mód v termínu.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Děkujeme za informaci. Bez tebe bychom si mysleli, že se nic neodložilo a Polis se vrátí v čase, aby stihl vydat mód v termínu.

 

Děkujeme za informaci. Bez tebe bychom si mysleli, že XpresS nám nepodal informaci, kterou si lze jednoduše odvodit.

 

 

 

Musel sem, #sorryjako icon_e_biggrin.gif

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím...

Tak abych podal Officialí vyjádření budu upřímný doufal jsem že to stihnu vydat jenže v poslední době jsem byl dost zaneprázdněn a posledních 14 dní jsem k PC skoro

vůbec nechodil jak jste si mohli zřejmě všimnou i ti co mi psali na skypu..

Abych upřesnil co se dělo..Došlo k pár údálostem vmém osobním životě a následně i prostě věci které mi šahali na čas kterej jsem chtěl vkládat do modu.

Slibuju že Dark Island vydám a při štestí a snaze to bude co nejdříve to půjde pokusím se vyhradit čas každou minutu která půjde na práci na modu.

Tudiž zde bych se všem znovu rád omluvil..Ale jak říkám byl jsem časově zaneprázdněn a věřte nebo ne ale štve mě to  určitě víc než vás..

Doufal jsem že to fakt stihnu jenže 14 dní zpět jsem vůbec neměl čas.Ovšem nadruhou stranu díky této časové prodlevě mapper AW.Tom dokončil ostrov na kvalitní

 úroveň což bylo samozřejmě i předtím ale přidal nový mapping a celkový vzhled ostrova zaco mu děkuju.

 

Abych tedy představil pro vEnd team který aktualně pracuje na menší herním portále což také dost vytižuje časově myslím práce na portále.

Web,který zahrnuje i Forko,Wiki (Sekce i pro Dark Island) a ty věci o kterých jsem už psal ať se nemusím opakovat.

 

Polis_Polismanovic - Majitel (All Control)

Daniels - Zástupce a Správa o forum

Xpress - Správce serverů a Správa VPS

 

Abych se aspoň trošku těm co čekali na mod dal menší omluvu i ve hře.

Když přijdete do hry a dáte příkaz /promocode - kde zadáte " pawno.cz "

Dostanete: 10 XP,Zbraň desert eagle,Pistol ammo a herní měnu o počtu 50 diamantů,Burger a láhev vody.

Tento promocode bude nejsilnější že všech promocodu který budete moct použít vtom smyslu že dává nejvíce bonusu.

Hráč může na 1 účtu použít pouze 1 promocode.

Počet registrací z 1 IP může bejt maximalně 2.

 

 

Dobře takže se všem ještě jednou omlouvám a pokusím se to co se stalo co nejdříve napravit a server spustit co nejdříve.

Neměl jsem ani čas prakticky napsat zde na forko nějaké info a na skype jsem neodepisoval prakticky vůbec..

Všem se tedy omlouvám a brzo nashledanou.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Já bych z toho vědu zas takovou nedělat, hold se to o nějaký týden opozdí, a co ? icon_e_smile.gif Každý má přece i nějaké osobní záležitosti a další věci mimo ,,zábavu ve hře".

Když má vlak přijet v 8:05 a přijede v 10:05, taky jseš nasraný chlapče.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Když má vlak přijet v 8:05 a přijede v 10:05, taky jseš nasraný chlapče.

Pokud vlak má přijet v 8:05 a přijede v 10:05,
Cestující mohou nastoupit do druhého vlaku který příjede v 09:00 čímž sice může vlak číslo jedna ztratit nějaké cestující.
Ale ovšem ti cestující kteří čekají na ten vlak který potřebují nebo ten o který mají zájem tak vydrží trpělivě čekat do 10:05.
Peace
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pokud vlak má přijet v 8:05 a přijede v 10:05,

Cestující mohou nastoupit do druhého vlaku který příjede v 09:00 čímž sice může vlak číslo jedna ztratit nějaké cestující.

Ale ovšem ti cestující kteří čekají na ten vlak který potřebují nebo ten o který mají zájem tak vydrží trpělivě čekat do 10:05.

Peace

Nemuze přijet další vlak v 9, kdyz ten opožděný přijede až v 10.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Porovnávat takové dvě věci mi přijde trošku moc i když je to myšleno s nadsázkou... Vlak který má pravidelný jízdní řád a když nepřijede naštve stovky lidí a udělá jim problémy.. A nějáký mod na gta který má nějáký předběžný/orientační datum vydání.. facepalm.gif

Edited by RmT_Kjuba
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Porovnávat takové dvě věci mi přijde trošku moc i když je to myšleno s nadsázkou... Vlak který má pravidelný jízdní řád a když nepřijede naštve stovky lidí a udělá jim problémy.. A nějáký mod na gta který má nějáký předběžný/orientační datum vydání.. facepalm.gif

Tak jsem to taktéž myslel, akorát jsem to špatně sepsal :) Např. Nějaký týpek, co už nějaký dobrý mod, tak se pustí do GM např: ,,Welcome to Czech Republic" a řekne že za 6 měsíců  6 dní bude hotovo. Je to sice dobré INFO, ale určitě né na 100% :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...