Jump to content

návod Vlastní zpráva při zadání příkazu který neexistuje ( Musíte mít knihovnu zcmd )


martysz

Recommended Posts

                                                                         Návod

 

 

                Vlastní zpráva při zadání příkazu který neexistuje. POTŘEBA je mít knihovnu zcmd.

 

 

Ahoj, v pawnu dělám teprve 2 dny, chci se toho naučit co nejvíce, a v tom prvním dnu jsem se naučil například toto:

 

Vlastní zpráva při zadání příkazu který neexistuje, tím myslím, že když zadáte ve hře nějaký příkaz, který neexistuje, zezačátku když nemáte vlastní zprávů tak píše: SERVER: Unkown Command.

 

Ale my si to chceme změnit, tak tu je návod. :)

 

 

stačí kamkoliv vložit toto:

 

 

public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success)// public
{ //otevření příkazu
if(!success) SendClientMessage(playerid,-1, "Vaše zpráva");//zpráva, ( jen při příkazu který na serveru není! )
return 1;
}// zavření příkazu

Mělo by to fungovat, testováno na windows serveru. :)

 

Edited by martysz
Link to comment
Share on other sites

Ahoj. 

Toto není návod, nýbrž jen konkrétní kód. Jak jsi již zmiňoval, pawn se učíš 2 dny a nemyslím si, že by jsi měl hned začínat psát tutoriály na vše, co kde okoukáš. Nedodržuješ ani formu návodu (viz http://pawno.cz/topic/51862-%C5%A1ablona-pro-psan%C3%AD-n%C3%A1vod%C5%AF/) a ani nezmiňuješ potřebný include zcmd.

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

martysz

Expert

LukYs..

BTomas

Lexter

Nevím jak ti mám říkat...

Včera jsem ti to vysvětloval na TS3 přesně tohle a posílal code kterej jsem ti vysvětlil...

Myslíš si že nepřijdu nato že tu máš multiacc když vkládáš code kterej jsem ti posílal včera v 23:50 ?

Banned

MultiAcc

 

 

 

LOCK & Banned

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...